לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

הלוואת בלון – יתרונות וחסרונות

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הלוואת בלון – יתרונות וחסרונות

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הלוואת בלון - האם זו ההלוואה הנכונה עבורכם?

  מרגישים שחסר לכם אשראי? זקוקים לסכום כסף משמעותי לטווח קצר? הלוואת בלון יכולה לפתור לכם את הבעיה! אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לייעץ ולסייע לכם בנוגע להלוואת בלון וכמובן להסביר לגבי כל היתרונות והחסרונות שלה. היועצים שלנו הינם יוצאי המערכת הבנקאית, המכירים היטב את תחום המימון ויודעים כיצד להפיק את המקסימום מהמערכת. אנו מאמינים כי לכל אחד מגיעה חירות פיננסית ולכן אנו מתחייבים לריביות הנמוכות ביותר בשוק וכמובן להתאמת התנאים האופטימליים ביותר עבורכם.

  מה זה בעצם הלוואת בלון?

  הלוואת בלון הינה הלוואה קצרת טווח, הידועה גם בשם- הלוואת גישור או הלוואת בולט. ההלוואה אינה כוללת החזר חודשי של כספי הקרן, אלא מאפשרת החזר תקופתי של הריבית, כאשר התשלום האחרון יכלול גם את סך הקרן. אופציה נוספת, היא החזר חד פעמי של כל סכום הקרן והריבית, בסיום תקופת ההלוואה. היתרון המשמעותי ביותר של הלוואת בלון, היא היכולת של הלווים ליהנות מתקופה של שקט נפשי, שבה הם אינם נדרשים לעמוד בתשלומי ההחזר החודשי, או לחילופין, לשלם רק את כספי הריבית.

  כדאי לציין כי תשלום הריבית כולל את סכום הריבית גם על הקרן וגם על הריבית שעוד לא שולמה ככל והריבית משולמת בחלקה מדי חודש. הלוואת בלון יכולה להתאים לכל מי שיודע כי הוא עומד לקבל סכום כסף משמעותי, שיכסה את החזר הקרן הצפוי. לכן הלוואה מסוג זה מתאימה במיוחד עבור כל מי שמעוניין לרכוש דירה, אך עוד לא הספיק למכור את הדירה הקיימת שלו או עבור כל עסקה אחרת בה התשלום נדרש היום אך תקבול הכספים יגיע בשלב מאוחר יותר.

  הלוואת בלון - יתרונות וחסרונות

  יתרונות וחסרונות של הלוואת בלון

  היתרון של הלוואת בלון הוא היכולת ליהנות מסכום כסף משמעותי, ללא שום צורך בהחזרים חודשיים. מדובר על הפתרון האולטימטיבי עבור כל מי שיודע כי הוא עומד לרשת סכום כסף גדול, למכור דירה וכדומה. החיסרון הוא כמובן העובדה כי מדובר על נוחות זמנית בלבד, מאחר ולאחר תקופת החסד יהיה צורך לשלם את מלוא סכום הקרן והריבית. לכן במקרה שבו סכום הכסף שבניתם עליו מתעכב, ייתכן ותמצאו את עצמכם בבעיה. מסיבות אלו בדיוק, הלוואה מסוג זה אינה מתאימה למי שמחפש הלוואה סטנדרטית, עבור שיפוץ הבית, טיול בחו"ל ורכישת רכב חדש, אלא אם כן אתם יודעים בוודאות כי אמור להשתחרר לכם סכום כסף שיכסה את סכום ההלוואה והריבית. כדאי לציין כי הריבית בהלוואת בלון בדומה למשכנתאות רגילות, יכולה להשתנות בין לקוח ללקוח ובין עסקה לעסקה, מאחר ומדובר על הלוואה בסיכון גבוה ביחס להלוואות סטנדרטיות. 

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי היתרונות והחסרונות של לקיחת הלוואת בלון. היועצים שלנו ישמחו לבחון איתכם את המצב הפיננסי שלכם ולהגיע למסקנה המתאימה ביותר עבורכם. למידע נוסף ולקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני ללא תשלום, צרו קשר עוד היום!

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה