לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  שמאי משכנתא

  שמאי משכנתא

  הערכת שמאי משכנתא

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   למידע נוסף לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   הלוואת משכנתא אינה הלוואה רגילה וזאת בין היתר בשל הקשר שנוצר בין הנכס להלוואה. בכדי לרכוש את הנכס סביר להניח שתזדקקו למשכנתא ואילו המשכנתא תגובה על ידי שיעבוד הנכס. חיבור הקסם הזה דורש מאתנו להתנהלות שונה ומורכבת הרבה יותר ממה שאנו רגילים בדרך כלל בהתנהלות מול הגוף המלווה.

   כיידוע, הבנק מצדו נדרש לגבות כל הלוואת משכנתא בביטחונות. לכן, מעבר לכך שתידרשו לספק לבנק מסמכים ואסמכתאות אודות נתוני האשראי ויכולת ההחזר שלכם, תדרשו בנוסף לספק מידע ואסמכתאות לגבי הנכס שאותו אתם מעוניינים לרכוש ואשר אמור לשמש את הבנק כבטוחה למשכנתא אותה הוא מתכוון להעמיד עבורכם. הבנק דורש מכם לספק  סכום ראשוני של לפחות 25 אחוזים מערך הנכס המוצהר בהסכם הרכישה או לחילופין בהתבסס על הערכת השמאי לפי הנמוך מהשניים. לפיכך, בכדי לקבל הלוואת משכנתא יש להעריך את ערכו של הנכס בידי שמאי מוסמך.

   לוקחים הלוואה לפי שווי הנכס

   מכיוון ששווי הנכס מהווה נקודת מפתח לקבל ההלוואה המיוחלת, אתם תידרשו להציג הערכת שמאי משכנתא לבחירתכם מרשימה שיספק לכם הבנק בטופס "הפנייה לשמאי".

   שמאי משכנתא מבצע בדיקות שונות הקובעות את ערכו של הנכס. בדיקות אלה נעשות ביחס לפרמטרים אובייקטיביים של גודל הנכס, ערכו בחומרים, מצבו המשפטי וכו'. כמו כן, יבחן השמאי את מצב השוק בסביבה בעזרת עיון במאגרי המידע השונים המפרסמים תוצאות של עסקאות. לאחר בדיקת כל המידע, יקבע לכם השמאי את שומה, כלומר יעביר לבנק את הערכת שווי הנכס.

   אוי, השמאי הוריד לי את ערך הנכס!

   חשוב להבין ששמאי מטעם הבנק הוא אמנם גורם עצמאי שאמור להיות בלתי תלוי אך בפועל השמאי נוטה להחמיר ולכן סביר להניח שיספק לכם שומה נמוכה בעשרות אלפי שקלים ממה שציפיתם. אז אל תיבהלו, לשמאי ולבנק יש אינטרס משותף להימנע מסיכונים מיותרים הנובעים מחשיפה לנכסי נדל"ן רעילים. לכן, דו"ח שמאי משכנתא אינו מהווה הערכה מהימנה לשווי הנכס אך בהחלט עלול לפגוע ביכולת שלכם לקבל הלוואה במלוא ההיקף הנדרש לרכישת הנכס. על כן במידה והנכם מבקשים מלכתחילה את אחוז המימון המקסימלי, הצעתנו לבצע שמאות מוקדמת טרום חתימת הסכם ההלוואה על מנת לוודא שהערכת השמאי תצא בהתאם למחיר אותו אתם עתידים לשלם בעבור אותו הנכס.

   מכניסים שמאי פרטי לכל עסקת נדל"ן

   אחת התופעות המוזרות בעולם הנדל"ן היא חוסר הרצון שלנו לשלב שמאי בשלב המו"מ. אם אתם מתכוונים לרכוש נכס מורכב, רואים שהעניינים מתחממים ואתם מרגישים שמצאתם את מבוקשכם, כדאי בהחלט להכניס שמאי לתמונה. שמאי מבצע בדיקת ערך מקיפה ונותן לכן שורה תחתונה המאפשרת לכם לקבל אמת מידה ברורה לגבי שוויו של הנכס ולגבי נכונותו של הבנק להיכנס לתמונה. אמנם שמאי משכנתא של הבנק מבצע ברור שטחי יחסית של גודל ומיקום אך עדיין עליו להציף סוגיות שונות המשפיעות על הערך כמו מצב משפטי ונזקים במבנה. הערכת השמאי יכולה להיכנס כחלק המשפיע על העסקה ויכול לעזור לכם לשפר עמדות או לברוח לפני שנכנסים להתחייבויות.

   חברת "תשואות פיננסים" נמצאת בצד שלכם ועוזרת לכם לקבל הלוואות משכנתא בתנאים טובים ביותר עבורכם. למידע נוסף על הערכת שמאי משכנתא ניתן לפנות אלינו ונוכל לייעץ לכם כיצד להתנהל בצורה נכונה ולהימנע מהחלטות שגויות. 

   למידע נוסף לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button