לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

משכנתא חוץ בנקאית

הלוואה כנגד נכס

הנכס שלכם הוא מקור לגיוס כספים. עד 85% מימון גם למסורבים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הלוואה כנגד נכס

  הנכס שלכם הוא מקור לגיוס כספים. עד 85% מימון גם למסורבים


  תשואות פיננסים הינה החברה הייעוץ המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
  החברה מונה את מיטב אנשי המימון, יוצאי המערכת הבנקאית, רואי חשבון וכלכלנים, אצלנו מדברים בתוצאות!

  ✔️ ליווי צמוד מהחברה המובילה בתחום באמצעות יועצים יוצאי המערכת הבנקאית
  ✔️ וותק של למעלה מ13 שנה בתחום וליווי של אלפי לקוחות מרוצים (קראו עלינו בגוגל או בפייסבוק ותיווכחו)
  ✔️ בדיקה ללא עלות וללא התחייבות
  ✔️ התקשרות על בסיס הצלחה בלבד, אם לא אישרנו את המבוקש, לא תחוייבו בדבר!
  ✔️ אנו מתחייבים למצות את כל הקשרים שלנו כדי לעשות עבורכם את הבלתי יאמן
  ✔️ בעלי בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.
  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך, גם כשמדובר על הלוואה כנגד נכס.

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  יש בבעלותכם נכס? זקוקים לאשראי? הבית שלכם יכול לשמש כמקור לגיוס משכנתא לכל מטרה בשעבוד נכס קיים, הן למטרת מינוף והן למטרת סגירת התחייבויות ופריסת הלוואות לטווח ארוך. מעוניינים להוציא את המטרה שלכם לפועל? השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם בכל הנוגע להלוואות כנגד נכס .

  הלוואה כנגד נכס

  כאשר אומרים הלוואות כנגד בטוחות מדובר על נכסים וחסכונות אשר יכולים לשמש לבנק כבטוחה על ההלוואה שהוא מעניק ללקוח. לרוב, בתור שלב ראשוני, לקוח יפנה אל הבנק בבקשה להלוואה. הבנק בוחן את בקשתו לקבל את ההלוואה בדגש על מספר דברים.

  1. יכולת ההחזר של הלקוח במקרים קודמים.
  2. האם בעבר ללקוח היו חזרות של שיקים או של הוראות קבע בחשבון.
  3. האם אי פעם הלקוח פיגר בהחזר שהיה אמור להחזיר לבנק.
  4. מה רמת הסיכון הכללית של החשבון בקריטריונים של בנק ישראל.
  5. האם ללקוח יש משכורת יציבה הנכנסת ומוגדרת ככניסת 'משכורת' באותו המועד בכל חודש.
  6. האם הלקוח שכיר או עצמאי.
  7. מה הוותק של הלקוח במקום העבודה.
  8. מה יחס ההחזר של ההלוואה כנגד ההכנסה.
  9. האם ישנן הוצאות קבועות מדי חודש שיש להפחית מההכנסה.
  10. מה טיב הבטוחה / הנכס.
  11. מה ההכנסה הפנויה לנפש
  12. שאלות רבות עולות ומשתנות ברמה אינדיבידואלית בין לקוח ללקוח ובין בקשה לבקשה.

  שאלות אלו מסייעות לבנק להחליט האם הלקוח הינו 'לקוח אטרקטיבי' למתן הלוואה או לא. במידה ולא, חלק מן הלקוחות פונים אל פתרונות חוץ בנקאיים ומימון חיצוני אשר לעיתים יכול להיות יקר ובעייתי בהרבה מאשר הלוואה דרך הבנק ואכן ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית.

  הריביות שקיימות במקורות חיצוניים יכולות להיות גבוהות משמעותית אך יש לקחת בחשבון שככל שהסיכון עולה כך גם מחיר ההלוואה עולה.

  הלוואות אלו יכולות להתאים לאנשים אשר ניסו בכל הדרכים מול הבנק ולא צלחו או לחילופין פנו ליועץ פרטי המתמחה במקרים מהסוג הזה ובהתאם בנו תכנית הבראה מסודרת על מנת לשפר את מצבם.

  הלוואות כנגד נכס הינה הלוואה בטוחה יותר לבנק, בשונה מהלוואות סולו אשר הלקוח לא נדרש להעמיד בטחונות כנגדן. במידה ויש לנו רכב ששווה את גובה ההלוואה שביקשנו או יותר, בית, דירת מגורים, חסכונות וכו' – נוכל לבקש את ההלוואה כנגד משכון של אותם נכסים.

  במקרה זה, את הנכס שעליו מושתתת ההלוואה לא ימומש חלילה אלא ימושכן עד תום התשלום.

  במידה ונרצה או נצטרך להשתמש בנכס טרם זמן פירעון ההלוואה הסופי נוכל תמיד לשנות את לוח הסילוקין ולבקש לבצע פירעון מוקדם מלא או חלקי.

  חשוב לציין, אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  הלוואה כנגד שיעבוד נכס

  אל תאמרו נואש! יש דרך להתגבר על המינוס!

  ציבור רחב קם מדי בוקר (או לילה) לעבודה ובסוף חודש מקבל משכורת שלא בדיוק תואמת את הצרכים שלו. זה קרה בעבר, זה קורה כיום וזה גם יקרה בעתיד. אם אתם חלק מאותו ציבור מתוסכל שרק רוצה לחיות בשלווה את חייו אבל הבנק לא מאשר לו משכנתא או אשראי מתאים, יש דבר אחד שעשוי לעזור לכם.

  מהי הלוואה כנגד נכס?

  הלוואה כנגד דירה או הלוואה כנגד נכס קיים, טובה גם לכם וגם לבנק, כאשר אתם מבקשים הלוואה מהבנק והבנק מקבל כעירבון את הבית שלכם, כמובן שלא בפועל אך במידה ולא תעמדו בתנאי ההלוואה, אכן הבית יעמוד לרשותו של הבנק. אך לא על זה באנו לדבר.

  ראשית עליכם להיות בעלי הנכס אותו אתם משעבדים, אך גם כאן יש חריגים וניתן להסתמך על נכס של בן משפחה. לאחר שסידרנו את העניין הזה, אתם יכולים להמשיך לקרוא ולהבין קצת יותר על האופי של הלוואה כנגד בית או הלוואות כנגד נכס למסורבים.

  כמו בכל הלוואה שמעניק הבנק, הוא ירצה הוכחות חיות וקיימות שיש לכם הכנסה קבועה ויציבה, שתוכל לאפשר לכם להחזיר את שלוויתם מהבנק. באם לא תהיה לכם הוכחה מספקת, הבנק יכול לסרב גם לבקשת ההלוואה הזו.

  עליכם לחשוב כמה כסף תוכלו להחזיר בכל חודש ולכמה שנים תוכלו לפרוש את ההלוואה הזו. נכון שאתם רוצים להחזיר אותה כמה שיותר מהר אך חישוב לא נכון של החזרים יכול להוביל אתכם למסלול לא נכון.

  אם אתם לא מרגישים בטוחים מספיק בשביל לגשת לבנק ולהבין את כל המידע שהוא ייתן לכם, ובצדק יש לומר, כיוון שלבנק אינטרס בדיוק הפוך משלכם. מומלץ תמיד להיוועץ בחברה המספקת שירותי ייעוץ פיננסי שונים ובהם נושא הלוואה כנגד שיעבוד הנכס שלכם. אנחנו יודעים כמה מפחיד זה נשמע, ייתכן ויועץ פיננסי או לחילופין יועץ משכנתא מקצועי, יוכלו להרגיע אתכם יותר מאשר מה שאתם קוראים פה.

  יתרה מכך, תוכלו לגלות מסלולי החזר שלא ידעתם שקיימים שיטיבו איתכם יותר ממה שהציעו לכם מלכתחילה. הייעוץ הפיננסי בא לטובתכם לטווח הקצר ולטווח הארוך ודואג שגם ההחזר שלכם יהיה הגיוני עבור שני הצדדים. בעיקר לכם.

  סכום ההלוואה אותה תוכלו לבקש הינו פועל יוצא של שווי הנכס שלכם. תוכלו לקבוע את שווי הנכס שלכם בעזרת שמאי מקרקעין. משהוסדר הסכם ההלוואה, עם ניהול נכון של הכספים מרגע קבלת ההלוואה כנגד שעבוד הנכס שלכם, תוכלו להחזיר את ההלוואה במספר שנים שיכול להתפרס עד 30 שנה.

  הלוואה כנגד נכס למסורבים יכולה להיחשב כמשכנתא כאשר משכנתא לדיור נחתמת בעבור רכישת נכס ואילו משכנתא כפי המוצג במאמר זה, נקראת משכנתא לכל מטרה וניתנת בעבור שיעבוד נכס קיים. האפשרות שלכם להציע את הבית שלכם כפיקדון יכולה לתת לכם קצת אוויר לנשימה, לסדר מחדש את הראש ואת הכיס ולתת לכם את ההזדמנות לחיות כמו שאתם באמת רוצים.

  למה לקחת הלוואה כנגד נכס אם כבר יש לכם נכס קיים?

  משכנתא כנגד נכס קיים יכולה להיות בעבור כל דבר. בין אם זה כיסוי חוב גדול או בין אם החלטתם שאתם רוצים לשפץ את הבית וצריכים לסכום כסף גדול. יותר מזה, אתם רוצים לעשות טיול משפחתי לכבוד בר המצווה של הבן ועלות הטיול שאתם מתכננים עולה על כל דמיון.

  כן, התכוונו לזה כשאמרנו שהלוואה כנגד נכס קיים ניתן לקחת בעבור כל דבר. כל שהבנק מבקש חזרה הוא שתוכיחו לו שאתם יכולים להחזיר לו את מה שנתן לכם וכמובן, שהנכס שלכם יענה על תנאי הסף המבוקשים על ידי הבנק.

  לסיכום, אם הגעתם עד לפה, אז כנראה שגם לכם יש אפשרות להסתדר ולמצוא דרכים אחרות ויצירתיות לקבל את סכום הכסף אותו אתם צריכים עכשיו ומיד.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה