לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא בקבוצת רכישה

אצלנו זה פשוט אחרת, משכנתא חוץ בנקאית בריביות המשתלמות ביותר בשוק. לטווח קצר או ארוך ובגמישות מקסימלית. שווה בדיקה, בהתחייבות!

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות ובעלת 95% הצלחה. היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות. אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורכם

  לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו עכשיו 03-9477729

  זקוקים לאשראי והמערכת הבנקאית מפנה לכם גב? הסטוריית האשראי סיבכה אתכם? אל תרימו ידיים, זה לא הסוף! 
   
  כקציני אשראי לשעבר במערכת הבנקאית אנו מודעים לקושי בהתמודדות של האדם הפרטי מול הבנקים הגדולים אשר בקלות ראש ינפנפו אתכם עוד לפני שבכלל נכנסו לעובי הקורה. 
   
  בדיוק בגלל זה חברת תשואות פיננסים נוסדה, אנחנו כאן בכדי לעזור לכם לקבל את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.
   
  אנו עובדים עם כלל גופי המימון במשק, החל מהבנקים דרך חברות הביטוח ועד חברות פרטיות ומשקיעים המעמידים מימון מהונם האישי. משכנתא חוץ בנקאית במקרים רבים יכולה להיות הפתרון שאתם כל כך מייחלים לו.

  משכנתא חוץ בנקאית – למי זה מתאים?

  לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד אשר בבעלותם או בבעלות משפחתם נכס מקרקעין.

  משכנתא חוץ בנקאית מעניקה מענה יעיל ומהיר ללקוחות בעלי הסטוריית אשראי שלילית, בדרך כלל בעלי רישום BDI שלילי לדוגמא משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים, מוגבלים חמורים, לקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל או בהליך פשיטת רגל המעוניינים להגיע לכדי קבלת הפטר ועד לקוחות תקינים הזקוקים לאשראי ומתקשים מהבנק בין אם בשל גילם, הכנסותיהם וכד'.

  משכנתא חוץ בנקאית

  הלוואה כנגד שעבוד נכס בדרך כלל עד 60% מערכו ולעיתים אף יותר, ללא תלות בסטטוס האשראי או גיל הלווים, לרוב המשכנתא ניתנת על ידי קרנות הון, חברות ציבוריות או פרטיות, בתי השקעות ועד משקיעים פרטיים.

  המשכנתא יכולה להינתן בשעבוד הנכס בדרגה  ראשונה או לחילופין בשעבוד מדרגה שניה כאשר ישנה משכנתא על הנכס.

  לעיתים ניתן לקבל משכנתא חוץ בנקאית בהערת אזהרה בלבד. סך המימון ותנאי המימון נקבעים על פי שווי הבטוחה נשואת השעבוד ורמת סחירותה.

  משכנתא חוץ בנקאית יכולה להינתן לטווח ארוך בהחזרים חודשיים של קרן וריבית. בנוסף, משכנתא חוץ בנקאית יכולה להינתן בהלוואת גישור או בשמה השני הלוואת בלון, בהלוואה מסוג זה אתם תוכלו לבחור אם לשלם רק את הריבית החודשית או שבאפשרותכם לא לשלם כלל החזר חודשי.

  להבדיל מהבנקים הגמישות השכלית של קרנות המימון החוץ בנקאיות והמשקיעים הפרטיים גבוהה, הבירוקרטיה מצומצמת ולוחות הזמנים מאוד קצרים, דבר המטיב עם הלווה בעת מצב לחוץ או דרישה לתשלום בתקופה קצרה.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  משכנתא למסורבי בנקים

  ישנן סיבות רבות להיות מסורבי משכנתא מהבנק, חלקן מוצדקות וחלקן נובעות מטעות או חוסר ידע של הלקוח במעמד הגשת הבקשה לבנק. במידה וסורבתם ע"י בנק אחד, צריכה להידלק לכם נורה אדומה ועליכם לפנות אל יועץ משכנתא חיצוני בלתי תלוי על מנת לקבל את המלצתו.

  טעות נפוצה היא שלאחר דחייה בבנק אחד, אתם תנסו את מזלכם בבנק נוסף.

  מה שאתם לא יודעים הוא שרוב הבנקים פועלים באותה שיטה והסבירות לקבל דחייה בשנית גבוהה. ברב המקרים בהם סיבת הדחייה נבעה מחוסר הבנה של הלקוח בהגשת הבקשה, אנו נצליח לאשר לכם בכל זאת מימון בנקאי.

  משכנתא חוץ בנקאית למסורבי בנקים מתאימה לאילו אשר סיבת דחייתם על ידי הבנק הינה מוצדקת. המימון נעשה בצורה מהירה ויעילה ללא יותר מדי בירוקרטיה וכנגד שעבוד נכס.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  משכנתא לחייבים בהוצאה לפועל

  משכנתא חוץ בנקאית לחייבים בהוצאה לפועל מעמידה פתרון יעיל ומהיר ללא בירוקרטיה מיותרת ומציבה את הלקוח בעמדת עליונות מול נושיו ולאחר שהחייב יודע שיש לו את הגב הכלכלי מהגורם המממן הוא יכול לפעול לקבלת הסדר ומחיקת חלק נכבד מחובו לנושים.

  תיקים בהוצאה לפועל נפתחים רק לאחר שנושה פעל לגביית חובו מהחייב אך ללא הישג, בהתאם הנושה פונה להוצאה לפועל על מנת לנסות לפתוח בהליכי גביית החוב.

  חייב שנפתחו נגדו תיקים בהוצאה לפועל לא יוכל לקבל מימון בנקאי ככלל ומשכנתא בפרט ריבית ההוצאה לפועל גבוהה מאוד ולעיתים תיקי החייבים מתנפחים לסדרי גודל שגם עם לחייב יש נכונות להגיע להסדר, אין ביכולתו לעשות כן.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  משכנתא למוגבלים 

  מוגבלים בבנק הינם לקוחות אשר חזרו בחשבונם מעל 10 שיקים מסיבת אין כיסוי מספיק וכתוצאה מכך לא יכולים להמשיך ולהתנהל בצורה סדירה מול הבנק, כלומר השימוש בשיקים יופסק והבנק לא יעמיד אשראים כלל.

  משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים יכולה להוות פתרון יעיל ומהיר, ללא בירוקרטיה מיותרת. המימון ניתן כנגד שעבוד נכס.  

  נמצאים בסיטואציה של משכנתא חוץ למוגבלים או מקרה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם

  משכנתא לפושטי רגל

  פושט רגל מוכרז כאשר בית המשפט סבר לאחר חקירת יכולת והתבססות על פרטי החייב שאינו יכול לפרוע את התחייבויותיו.

  על מנת להגיע לסיום הליך פשיטת הרגל הכונס הממונה על החייב מאפשר לפושט הרגל להגיע להסדר חוב עם הנושים כנגד העמדת סכום שהתקבלה לגביו הסכמת הצדדים.

  על מנת שהחייב יוכל לקבל הפטר ולצאת לדרך חדשה עליו לשלם את הסכום שנקבע בהסדר החוב.

  משכנתא לפושטי רגל מתאימה לעומדים במצב זה ומעוניינים לסיים את הליך פשיטת הרגל ולקבל הפטר. המימון ניתן כנגד שעבוד נכס. 

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  משכנתא בהליך כינוס נכסים

  כינוס נכסים הינו מצב מקדים לפשיטת רגל בו הלווה אינו עמוד בהתחייבויותיו.

  בית המשפט ממנה מטעמו כונס נכסים שאמון על החייב ונדרש לחקור את נכסיו ואתר יכולתו לפרוע את חובותיו. לעיתים קרובות חייבים מצליחים להגיע להסדר חוב עם נושיו על סכום הנמוך משמעותית מחובם המקורי ומעדיפים לסיים את הליך כינוס הנכסים ולא למשוכו עד שיוכרזו לפושטי רגל.

  משכנתא חוץ בנקאית ללווים בהליך של כינוס נכסים משמשת מעין חבל הצלה ומעמידה פתרון מימון יעיל ומהיר ובכך מחלצת את הלווה ומאפשרת לו לצאת לדרך חדשה. המימון מתבצע כנגד שעבוד נכס.   

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  איחוד תיקים 

  איחוד תיקים הינו מצב בו לחייב יותר מתיק אחד פתוח בהוצאה לפועל והוא פונה בבקשה לאיחוד תיקים. במידה והבקשה תתקבל, כל ההליכים המתנהלים החייב ירוכזו לתיק אחד שיקרא תיק האיחוד וינוהל על ידי הלשכה להוצאה לפועל.

  במסגרת הטיפול בתיק האיחוד יקבע רשם ההוצאה לפועל מה יהיה גובה ההחזר החודשי הכולל אותי יחזיר החייב במסגרת תיק האיחוד.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  ריבית חוץ בנקאית 

  הריבית החוץ בנקאית מתבססת על משתנים רבים, חלק מהפרמטרים בהם תלויה הריבית החוץ בנקאית הינם שווי הנכס, מיקום הנכס, סך המימון המבוקש, סוג הבטוחה האם מדובר בטאבו או שמא מדובר מנהל אולי אפילו חברה משכנת, פרמטרים נוספים הינם תקופת ההלוואה, סוג הלווים, האם הבטוחה תשועבד בדרגה ראשונה, שניה או בהערת אזהרה.

  כל אלו ועוד משפיעים באופן ישיר על גובה ריבית ההלוואה ומשתנים מעסקה לעסקה ברמה אינדיבידואלית. מעוניינים לדעת מה יהיה גובה הריבית במקרה שלכם?

  פנו אלינו ונשמח להעמיד הצעת מחיר בתנאים האטרקטיביים ביותר בשוק.

  הלוואה חוץ בנקאית

  הלוואה שהינה ממקור שאינו בנקאי, צריך לקחת בחשבון שקיימים היום גופים לגיטימיים לחלוטין ומפוקחים ממש כמו במערכת הבנקאית. לדוגמא, חברות ביטוח, בתי השקעות וגופים נוספים הכפופים לרגולטור.

  לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו עכשיו 03-9477729

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
   לוגו ביקורות גוגל
   מריאטה ליפקוביץ

   שיתופי פעולה

   מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    Call Now Button