לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

משכנתאות

הלוואה גדולה

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הלוואה גדולה

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מתקשים לסגור את החודש? מרגישים חרדה רק מהמחשבה על ההוצאות החודשיות שלכם? זקוקים לסכום כסף משמעותי עבור שיפוץ הבית או סיוע לילדים? הלוואה גדולה יכולה להוות את הפתרון המושלם עבורכם!

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הלוואה לכל מטרה, תוך כדי הקפדה על הריביות הנמוכות ביותר בשוק. אנו מתחייבים להתאים לכם את התנאים וגובה ההחזר החודשי האידיאליים ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם, במטרה לאפשר לכם לעמוד בהחזרים החודשיים ללא שום קושי או מאמץ.

  כל היועצים שלנו כיהנו בעבר בתפקידי מפתח בבנקים השונים, דבר שמעניק לנו יתרון משמעותי על פני המתחרים. אנו מחזיקים ב- 95% הצלחה ונשמח לסייע לכם לשפר את המצב הפיננסי שלכם וליהנות מהלוואה בתנאים האופטימליים ביותר בשוק.

  הלוואה גדולה – נקודות שחשוב להכיר

  כל מי שמחזיק בנכס בבעלותו יכול לקחת הלוואה לכל מטרה, או משכנתא לכל מטרה. מדובר על הלוואה שיכולה להגיע לסכום של עד ל- 85% מערך הנכס שלכם, במטרה להבטיח לכם סכום כסף משמעותי בפריסה לתקופה ארוכה.

  בדומה להלוואת המשכנתא, הלוואה לכל מטרה תאפשר לכם ליהנות מתנאים משתלמים יותר מכל הלוואה אחרת, מאחר והיא כוללת ריביות נמוכות יותר והחזרים נמוכים, בזכות פריסת תקופת ההחזר לתקופה של מספר שנים.

  הלוואה גדולה מסוג זה יכולה להתאים לכל מי שמעוניין לסייע לילדים לרכוש בית, לממן את השיפוץ של הבית הקיים או אפילו לצורך סגירת חובות. רבים נאלצים לקחת איחוד הלוואות מאחר וישנה נטייה לקחת הלוואה, בכל פעם שיש קושי פיננסי.

  כתוצאה מכך, לא מעט משקי בית בישראל נאלצים להתמודד עם כמות עצומה של החזרים חודשיים, שעלולים להכביד על ההוצאות השוטפות ולגרום לכניסה לבור כלכלי. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם ייעוץ בהתאמה אישית.

  מה כדאי לדעת לגבי הלוואות לעסקים? | הלוואה לבית העסק - תשואות פיננסים

  היבטים שונים של הלוואה לכל מטרה

  כדאי לציין כי אומנם משכנתא לכל מטרה מזכירה את המשכנתא הרגילה, אך יש לזכור כי הריביות עדיין יהיו מעט יותר גבוהות, מאשר בהלוואת משכנתא לרכישת דירה. ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה לתקופה של עד 40 שנה, כאשר לכל בנק או גוף מממן יש את החוקים והתקנות שלו.

  לרוב מדובר על הלוואה הנלקחת לתקופת זמן ארוכה במטרה להקל על גובה ההחזר החודשי ולמנוע יצירה של חובות נוספים. חשוב לזכור כי אין סכום מקסימלי שניתן לקבל, מאחר והסכום תלוי בערך הנכס. רוב הבנקים מעניקים סכום המגיע למחצית מערך הנכס ובחלק מהמקרים ניתן להגיע לסכום של עד 85%. כמובן שהבנק ייקח בחשבון את הגיל שלכם, רמת ההכנסה החודשית שלכם וגורמים נוספים, המשפיעים על גובה הסכום והתנאים שתקבלו.

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי לקיחת הלוואה גדולה ולהבטיח לכם את התנאים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר!

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה