לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

איחוד אשראי

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  איחוד אשראי

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  החובות מצטברים? לא יודעים איך לצאת מהמינוס? התייעצו איתנו!

  מצוקה כלכלית קיימת בבתים רבים, בעיקר בעת האחרונה, כאשר משפחות רבות ירדו למפרנס אחד או שהכנסותיהן נפגעו משמעותית בעקבות משבר הקורונה. לתקופה מסוימת לקיחת הלוואה על הלוואה על הלוואה הייתה רעיון טוב ונכון לאותה התקופה אך כעת כשההלוואות מצטברות והמינוס רק טופח, אפשר לחשוב על איחוד הלוואות וכן איחוד אשראי. 

  מה זה בעצם איחוד אשראי ואיך הוא תורם?

  כשנמצאים במצב בו מתחילים ללכת לאיבוד בין כל ההתחייבויות השונות זה הזמן הנכון לעשות סטופ ולהתחיל להסתכל על האפשרויות העומדות בפניכם. אחת מהן היא איחוד אשראי שזה למעשה האפשרות שלכם לאחד את כל ההתחייבויות שלכם באשר הן לבנק למקשה אחת ולהתמודד איתה בצורה קלה יותר ומסודרת יותר. 

  מקרים רבים בהם עושים איחוד אשראי זה כאשר עושים איחוד הלוואות. קיום הלוואות רבות בחשבון הבנק רק מובילה לבלבול בהחזרים ואף עשויה להיות מאוד לא משתלמת ברמת הריביות השונות של כלל ההלוואות. איחוד הלוואות יכול לתת לכם את האפשרות לעשות קצת סדר בבלאגן, להבין מה אתם משלמים וכמה ולהצליח לעקוב אחר ההחזרים החודשיים בשלוה ובשקט נפשי. 

  עם זאת, איחוד הלוואות בלבד, לא בהכרח יפתור את הבעיה, שכן ישנן התחייבויות נוספות כדוגמת מסגרת אשראי, יתרת המינוס וכן התחייבויות אחרות שיתכן וקיימתם מול הבנק. עשיית סדר בבלאגן נחוצה מאוד כאשר מדובר בחשבון הבנק שלכם. 

  מכיוון שאיחוד הלוואות לא פותר את שאר הבלאגן שנותר לכם בחשבון, איחוד אשראי יכול לעשות זאת. וממש כמו שכל ההלוואות שלכם יימצאו  תחת קורת גג אחת, הלוואה אחת גדולה, כך גם כל התחייבויות האשראי שלכם מתכנסות גם הן תחת אותה קורת קורת גג ותאפשר לכם ל בצורה טובה יותר  לייצר החזר אחיד, ידוע מראש וקבוע שיוכל לחסוך לכם הרבה זמן וכסף מיותר. 

  להיכנס לבלאגן מול הבנק זה דבר פשוט מאוד ותמיד היה. אנשים רבים מדי יום נכנסים להיתקלויות מיותרות מול הבנק רק משום שלא היה להם את הידע המתאים, בזמן שחתמו על מה שהתחייבו להחזיר לבנק. יעוץ פיננסי יכול להעניק לכם את כל התשובות לכל השאלות שלכם, לעשות עבורכם סדר ולתרגם לכם את השפה הבנקאית המסובכת ובה מושגים רבים ולא מוכרים. 

  בעזרת ייעוץ פיננסי תוכלי להתחיל את תהליכי איחוד ההלוואות ואיחוד האשראי ולצאת מכך מורווחים. היתרון המשמעותי שמעניק יעוץ פיננסי מקדים הוא בכך שהדיונים מול הבנק יעשו בשפה שווה ובגובה עיינים כאשר אתם מודעים לכל סעיף ויודעים בדיוק על מה אתם חותמים.

  איחוד אשראי

  לסיכום,

  איחוד אשראי יכול להיות הפעולה שתעשה לכם סדר בחשבון, תעצור את הבלבול בין כל ההתחייבויות ותאפשר לכם חיי אשראי בריאים אל מול הבנק שלכם. מתאים לבעלי נכס בלבד.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה