לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

משכנתא לכל מטרה

איחוד הלוואות

קורסים תחת נטל ההלוואות? הכירו - איחוד הלוואות עד 85% מערך הנכס. חיסכון ממוצע של 5,000 ש"ח בחודש. מתאים לבעלי נכס בלבד!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  איחוד הלוואות

  קורסים תחת נטל ההלוואות? הכירו - איחוד הלוואות עד 85% מערך הנכס. חיסכון ממוצע של 5,000 ש"ח בחודש. מתאים לבעלי נכס בלבד!

  איחוד הלוואות
  איחוד הלוואות

  הגיע הזמן לסיים עם כל ההתחייבויות ולבצע איחוד הלוואות בריביות נמוכות ובפריסה עד 40 שנה!
  הבדיקה ללא עלות. 

  ✔️ ליווי צמוד מהחברה המובילה בתחום באמצעות יועצים יוצאי המערכת הבנקאית
  ✔️ וותק של למעלה מ13 שנה בתחום וליווי של אלפי לקוחות מרוצים (קראו עלינו בגוגל או בפייסבוק ותיווכחו)
  ✔️ בדיקה ללא עלות וללא התחייבות
  ✔️ התקשרות על בסיס הצלחה בלבד, אם לא אישרנו את המבוקש, לא תחוייבו בדבר!
  ✔️ אנו מתחייבים למצות את כל הקשרים שלנו כדי לעשות עבורכם את הבלתי יאמן
  ✔️ בעלי בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  למה צריך איחוד הלוואות ובאילו מקרים מתאים לבצע איחוד הלוואות?

  בכדי לענות על השאלה למה צריך איחוד הלוואות חשוב להבין שבשנים האחרונות אנחנו עדים לעליית מחירים בחזיתות רבות וההתנהלות הכלכלית במדינתנו הפכה ממש הישרדותית.

  כפועל יוצא מעליית יוקר המחיה, נכחנו לראות את האינפלציה הולכת וגוברת וכדי למתן את את האינפלציה, בנק ישראל החל להעלות את הריבית בקצב שלא נראה במדינתנו עשרות שנים.

  ריבית הפריים החלה לעלות בשנת 2022 מ1.6% ועמדה עד תחילת שנת 2024 על 6.25%, אומנם בהחלטה שהתקבלה בינואר 2024, החליט הנגיד להוריד את הריבית וריבית הפריים נכון למועד כתיבת שורות אלה עומדת על 6%.

  עליית הריבית הובילה באופן ישיר לעליה משמעותית בהחזרי כלל ההלוואות החודשיות, החל מההלוואות קצרות הטווח, דרך הלוואות הרכב ועד הלוואת המשכנתא. למשקי בית רבים חלה התייקרות חודשית של אלפי שקלים בזמן שהם בקושי שרדו את המצב הקודם בו הריביות היו אפסיות.

  בעקבות יוקר המחיה וכחלק מחיי היום יום שלנו, אנו צורכים אשראי והלוואות לכל מטרה.

  זה מתחיל בהלוואה קטנה לטווח של כ 5 שנים ולאחר כמה חודשים העול הכלכלי ממשיך להכביד ובהתאם נלקחת הלוואה לאיחוד הלוואות או סגירת המינוס לאחר שמתקבל טלפון מהבנק.

  קל מאוד לקבל היום אשראי, הרי כל הבנקים, חברות כרטיסי האשראי או חברות המימון הפרטיות למיניהן מציפות אותנו יום יום בהודעות עם תוכן מכירתי ומפתה לנטילת הלוואה.

  הבעיה העיקרית שמגיע הזמן שצריך לשלם אותה מדי חודש, כלומר אנחנו נמצאים במצב של תזרים שלילי קבוע או במילים פשוטות ההוצאות עולות על ההכנסות ומכניסים התחייבות נוספת לשנים רבות בגין כסף שכבר התבזבז.

  לקחת הלוואה זה קל, לבזבז את הסכום הנלקח קל עוד יותר אך החלק הקשה הוא התשלום החודשי.

  הקושי הינו החזרת ההלוואה ברמת החודשית, כלומר פגיעה בהכנסה הפנויה וייצור הוצאה קבועה נוספת למשק הבית. כל זאת בחופף לתשלום שכר דירה ו/או תשלום משכנתא וכן הוצאות קבועות ומשתנות שקשורות בניהול משק הבית ובטעימה מהנאות החיים.

  היתרונות של איחוד הלוואות

  אם נתמקד על היתרונות של איחוד הלוואות, היתרון הבולט ביותר של איחוד הלוואות הוא ההקלה בתזרים החודשי, איחוד כל התחייבויות החודשיות לכדי הלוואה עם החזר חודשי ידוע מראש שעשוי להיות נמוך ביותר ממחצית מסך ההחזרים החודשיים כיום.

  הפחתת עומס החוב החודשי תשפיע באופן ישיר על הנטל הכלכלי ותאפשר לנו לצאת אחת ולתמיד ממעגל ההלוואות בזמן שבאופן מודע התאמנו את גובה ההחזרים החדשים לסך ההכנסה הפנויה.

  יתרון נוסף הוא הוזלה משמעותית של הריבית על ההלוואה החדשה לעומת ההלוואות הקיימות.

  במקרים רבים צורכי אשראי מתחילים מהלוואה אחת זולה ולאחריה דרך קבע הריביות הולכות ומתייקרות מהלוואה להלוואה ובממקרים רבים ניתן למצוא הלוואות בריבית שנתית של15% ואף יותר, שלא נדבר על הריבית על מסגרת העובר ושב שהבנק מקצה לנו.

  למי איחוד הלוואות מתאים?

  שואלים את עצמכם אם איחוד הלוואות מתאים לכל מי שיש לו הלוואות? התשובה היא לא בהכרח.

  אם יש לכם הלוואות קצרות טווח ובתנאים טובים שלא מכבידות על התנהלותכם החודשית, כנראה שאיחוד הלוואות לא מתאים לכם.

  תהליך של איחוד הלוואות מתאים למי שצבר ההתחייבויות גורם לו למצב הישרדותי ולחשוש בכל חודש מחדש מה10 לחודש הבא.

  אם סך ההתחייבויות שנטלתם מכבידים על התנהלותכם החודשית ופוגעים בחיי השגרה שלכם, מוטב שתבצעו בדיקת זכאות מקדימה כי לעיתים כשפונים מאוחר מדיי, התהליך יכול להיות מורכב ויקר יותר לעיתים בצורה ניכרת.

  אם אתם לא בטוחים למי איחוד הלוואות מתאים, צרו איתנו קשר המומחים שלנו ישמחו לעזור.

  מתי כדאי לבצע איחוד הלוואות ומתי לא כדאי לעשות איחוד הלוואות?

  נתחיל דווקא בצד השלילי ונסביר מתי לא כדאי לבצע איחוד הלוואות, לעיתים כשסך התחייבויות גדול מדי או כשהחיסכון התזרימי הצפוי קטן מדי, איחוד הלוואות יכול לא להתאפשר או להתאפשר בצורה שאינה תענה על הצורך והתהווה מעין פלסטר זמני.

  במצב שהפתרון אינו מושלם או לפחות קרוב לכך מוטב לחפש חלופות אחרות כמו מכירת נכס והחלפתו באחר (לבעלי נכסים) או לחילופין למחוסרי נכסים לעיתים עדיף להשלים עם המצב ולהיכנס להליך חדלות פירעון שיאפשר להם להשתקם ולצאת לדרך חדשה במקום לייצר מרדף אינסופי אחר מציאת מקור מימון נוסף.

  על אף המתואר מעלה, למרבית האנשים שיש בבעלותם נכס והתחייבויות נוספות שמכבידות על התנהלותם הכלכלית, כדאי יהיה לבצע הליך של איחוד הלוואות, שכן שיפור של אלפי שקלים מדי חודש, בדרך כלל יאפשר אפשרות שיקום מהירה ופגיעה מינימלית בחיי היומיום שלנו ואף שיפורם בצורה ניכרת.

  מה קורה במידה ולא מבצעים איחוד הלוואות בזמן?

  רבים מתקשים לעמוד בנטל ההתחייבויות אך לא פונים לעזרה ומייחלים לנס.

  אם את צופים שבטווח הקצר מהיום לא תצליחו לעמוד בהתחייבויות ותצטרכו ליטול הלוואה נוספת, זה בדיוק הזמן להרים דגל ולבחון את הדברים.

  מי שמכיר את התופעה יודע שבשלב מסוים ההתבססות על הלוואה נוספת שתגיע ממקור כלשהו יכולה להתגלות כסיוט אחד גדול, פתאום מקבלים סירוב מהבנק ואז מחברת האשראי ואז מחברות מימון פרטיות ואתם מרגישים שעולמכם חרב כאשר הבנק מאבד סבלנות ומתחיל בהחזרת שיקים וחיובים בחשבונכם ולעיתים אף מבטל את כרטיס האשראי שלכם.

  מאותו הרגע, דירוג האשראי שלכם ייפגע בצורה ניכרת והליך של איחוד הלוואות יהיה בסיכון רב בוודאי שבריביות גבוהות הרבה יותר ולעיתים אף לא יתאפשר. לכן, חשוב לבצע בדיקת איחוד הלוואות בזמן.

  למה לא מומלץ לבצע איחוד הלוואות ומשכנתא לבד ללא עזרה מקצועית?

  שוק המימון בישראל הוא שוק יחסית קטן, כמות הבנקים וחברות המימון השונות מצומצמת יחסית ולכן פניה עצמאית ללא ניסיון יכולה במקרים רבים לגרום לסירוב הבקשה ובמילים פשוטות "להכתים את שמכם" ולמנוע בהמשך אפשרות לאשר את הבקשה באותו הגוף שבו ייתכן ואיש מקצוע בעל ניסיון יכול היה לאשר את הבקשה.

  מעבר לאישור הבקשה ישנם נדבכים נוספים כמו עלות מימון והקמתו, איחוד הלוואות יכול במקרים רבים להיות תהליך יקר מאוד ולעלות הרבה יותר משכרו של היועץ.

  לעומת זאת, כשעושים את הדברים בצורה מדודה ונכונה באמצעות איש מקצוע מחברה מובילה המכיר את הנפשות הפועלות בשוק, ניתן יהיה לקבל תנאים אופטימליים במינימום זמן ומשאבים.

  איחוד הלוואות ומשכנתא - מאחדים את ההלוואות ומתחילים מחדש

  נקלעתם למצב של ריבוי הלוואות והתחייבויות? ההוצאה החודשית של במשק הבית מכבידה עליכם?

  זה הזמן לעשות שינוי ולבקש מיזוג הלוואות, פנו עוד היום ליועצים של תשואות פיננסים וגלו על הפתרונות הייחודיים שיש לנו להציע!

  הלוואות, ניצול מסגרות אשראי ומימון חוץ בנקאי הם נושאים שמכבידים ומשפיעים על משקי הבית בישראל, בייחוד כשהריבית עולה ובהתאמה ההחזרים החודשים מטפסים מחודש לחודש ומעמיקים את הגירעון החודשי ומרחיקים את האור שבקצה המנהרה.

  לרוב ההחזר החודשי הוא הוא שמייצר את הלחץ ומקשה על האפשרות של משק הבית להתנהל בצורה נוחה.

  כחברה המובילה בישראל בנושא איחוד הלוואות למשכנתא ולאחר ליווי של אלפי משפחות יש לנו פתרונות יצירתיים ומותאמים כמעט לכל סיטואציה, היועצים שלנו יציגו בפניכם אלטרנטיבה כלכלית נכונה ופתרון אטרקטיבי למצבכם על ידי איחוד של כל ההלוואות וגיבוש הלוואה אחת בפריסה ארוכה ובריבית נמוכה אשר תהיה תואמת את יכולת ההחזר של משק הבית שלכם.

  כיוצאי המערכת הבנקאית, היועצים בחברה מכירים היטב את החלופות ועל כן מעמידים לרשותכם את ארגז הכלים שצברו לאורך השנים יחד עם הניסיון והקשרים במערכת הבנקאית, כל זאת בכדי להגיע בבטחה לאיחוד הלוואות המבוקש וסיום העול הכלכלי.

  למה איחוד הלוואות ומשכנתא? כי זו הדרך הבטוחה ביותר לשים סוף להתחייבויות החודשיות וליצור לעצמכם עתיד טוב יותר.

  לקיחת הלוואה דרך הבנק

  מעטים האנשים שמצליחים לזהות את המצב ומחפשים פתרון איחוד הלוואות בו בזמן שהבינו כי על מנת לא להגדיל את הגירעון יצטרכו להגדיל את ההכנסה או לחילופין להקטין את ההוצאה.

  הרוב המכריע של נוטלי האשראי וההלוואות שם לב לכך בשלב מאוחר יחסית ומבין שהבור שחפר לעצמו עמוק מדי.

  הלוואות וצריכת אשראי הן מלכודת דבש, ההלוואה נותנת מענה מידי לצורך מסוים אך משאירה את אותותיה לאורך שנים רבות.

  מעבר לבנקים המעמידים הלוואות, קיימים גופי מימון רבים נוספים שדואגים לפרסם בצורה מאסיבית ולשדוד את עינם של צורכי האשראי.

  לקיחת הלוואה דרך גופי המימון חוץ בנקאיים

  מי הם אותם גופי המימון חוץ בנקאיים המציעים הלוואה גדולה לאיחוד הלוואות? הכוונה לחברות האשראי, חברות הביטוח, גופי מימון רכבים ועד הלוואות חוץ בנקאיות ובמקרים הגרועים ביותר אפילו שוק אפור.

  אם הגעתם לשם, משמע שאתם צריכים איחוד הלוואות בצורה בהולה הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

  פנו למומחה בנושא זה שיעזור לכם לעשות סדר בבלגן ויציג בפניכם חלופה טובה ליציאה מהמקום אליו נקלעתם.

  לא חסרות דוגמאות ללקוחות שמרוויחים יפה אך נמצאים בגירעון מתמיד עקב נטילת מספר רב של הלוואות.

  בדרך כלל לקוחות מנצלים את מכסת האשראי וההלוואות בבנק שלהם, עד שהבנק מחליט לסגור את הברז.

  מרגע זה פונים לבנקים נוספים ולוקחים גם שם הלוואות.

  המפלט הבא הינו פניה לחברות ביטוח ומימון חוץ בנקאי כדוגמת, ישראכרט, לאומי קארד, מימון ישיר וחברות מקבילות.

  מיותר לציין שככל שממשיכים בדרך המתוארת הריביות רק עולות ועולות והיחידים שבאמת נהנים מהעמדת האשראי וההלוואות הם גורמי המימון ולא אתם.

   

  מהו תהליך של איחוד אשראי או מיזוג הלוואות?

  איחוד אשראי ואיחוד הלוואות די דומים באופיים. אך למה מתכוונים כשאומרים איחוד אשראי?

  איחוד אשראי באתר תשואות פיננסים כולל סילוק ומחזור התחייבויות נוספות מעבר להלוואות, כדוגמת מסגרות האשראי, יתרות החובה בבנקים או בשפת העם יתרות המינוס, הקצאת מסגרות בכרטיסי אשראי שניתנו על ידי חברות האשראי ונוצלו על ידינו וכן כל התחייבות נוספת שעליכם להחזיר.

  מה היתרון באיחוד אשראי ומיזוג הלוואות?

  היתרון העיקרי של איחוד אשראי הוא לקיחת כל האשראים וההלוואות מכלל המקורות ולאחדם לכדי הלוואה אחת בפריסה ארוכה שתואמת את יכולות ההחזר שלכם.

  איחוד הלוואות יקנה לכם את השלווה המיוחלת ויביא להפסקת המאבק הקיומי היומיומי שנוצר בעקבות כל ההלוואות והאשראים שהצטברו.

  מעבר לכך, לאחד הלוואות מחזק את את נושא החיסכון, בעת ביצוע איחוד אשראי והלוואות אנו יודעים בדיוק מהו הסכום הנלקח, מהי הריבית ומהו ההחזר החודשי הצפוי.

  להבדיל ממצב בו הצטברו אשראים בכל מיני מקורות שממוחזרים ומוגדלים מעת לעת וכמעט בלתי אפשרי לאמוד את הריבית שמשולמת בגינם, במיזוג הלוואות תדעו בצורה מרוכזת וברורה מה, כמה ולמי אתם משלמים.

  מטרת תהליך איחוד ההלוואות ואיחוד האשראי הינה לפרוס את החובות בצורה מסודרת ובכך להגיע לכדי ניקוי שולחן והפסקת הגירעון החודשי הקיים אשר מביא אתכם ליטול הלוואה בשביל לכסות הלוואה אחרת וליטול עוד הלוואה בשביל לכסות מינוס וכן הלאה.

  במצב האמור משמעות הדברים במיזוג  הלוואות היא פשוטה כל שאנו משלמים הוא בעצם ריבית, ולא סתם ריבית, אלא ריבית דריבית.

  חשוב לציין שמסגרות האשראי הינן המכשיר הרווחי ביותר לבנקים כיוון שמדובר, ראשית בריביות גבוהות ושנית באשראי עומד ולא מתכלה.

  שימו לב שברוב המקרים של איחוד הלוואות בבנק כשהבנק מציע לכם הלוואה לכסות את המינוס הוא עדיין משאיר את מסגרת האשראי שהוקצתה לכם כפי שהייתה, כלומר הבנק יודע שתיקחו הלוואה למספר שנים אך בעוד מספר חודשים בלבד תחזרו שוב להיות במינוס ויהיה עליכם שוב לנצל את מסגרת האשראי שהבנק העמיד לכם.

  משמעות הדבר היא שהבנק ייהנה פעמיים, גם מתשלום ריבית עבור ההלוואה שהעמיד לכם וגם מתשלום ריבית אודות יתרות החובה שלכם.

  כפי שהסברנו הבנקים וגורמי המימון הינם הנהנים העיקריים מהעמדת האשראי וההלוואות. ללקוחותיהם.

  משכנתא חוץ בנקאית

  בשנים האחרונות קמו מתחרים רבים לבנק בדמות גופים חוץ בנקאיים וחברות ביטוח המאפשרים לבצע מיזוג הלוואות כנגד שעבוד הנכס בדרגה שניה, כלומר מעבר למשכנתא הקיימת וללא כל פגישה בתנאי המשכנתא הקיימת.

  למה שווה לבדוק את האופציה הזאת בטרם קבלת ההחלטה? החברות החוץ בנקאיות מופקחות על ידי רשות שוק ההון ואילו הבנקים מפוקחים על ידי בנק ישראל באמצעות הפיקוח על הבנקים.

  הבנקים מפוקחים בצורה הדוקה יותר וידם מוגבלת במתן משכנתא לאיחוד הלוואות על חשבון נכס קיים עד לסך 50% מערך הנכס ואילו הגופים החוץ בנקאיים אינם מוגבלים ויכולים להעמיד משכנתא חוץ בנקאית עד לסך 85% מימון, כלומר תוכלו לקבל יותר כספים ולסגור את מלוא החובות מבלי להשאיר זנבות פתוחים וליצור רק דחיית הקץ, בעזרת מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות תוכלו לייצר פתרון אמיתי מהשורש.

  משכנתא לאיחוד חובות

  במהלך המאמר הסברנו על הליך של איחוד הלוואות אך משכנתא לאיחוד חובות יכולה לשמש להרבה מעבר לכך.

  לרבים ישנם חובות שאינם נלקחים במניין ההלוואות, כלומר חובות לבני משפחה, מכרים או אפילו התחייבויות שנותרו מעסק שכשל או שנצברו במהלך חייכם וייתכן ואף הגיעו לגביה במסגרת הליכי הוצאה לפועל.

  משכנתא לאיחוד חובות יכולה לרכז את מלוא ההתחייבויות להלוואה אחת ארוכה ובהחזר חודשי נמוך וידוע מראש ולאפשר לכם להשאיר את נטל ההתחייבויות והדאגות הכלכליות מאחוריכם.

  משכנתא לאיחוד הלוואות יכולה להינתן כנגד שעבוד הנכס שבבעלותכם בדרגה ראשונה או שניה וגבוה עד 85% מערכו.

  כלומר, גם אם ישנה משכנתא שנלקחה בעבר מהבנק או מגוף מימון דומה, ניתן לקבל משכנתא נוספת ומבלי לפגוע בתנאי המשכנתא הקיימת.

  רוצים לשמוע עוד על  מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה