לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

משכנתא למוגבלים בבנק

הלוואות למסורבים

מוגבלים בבנק וזקוקים למשכנתא? צרו קשר ותשמעו על הפתרונות הייחודיים שיש לנו להציע לכם.

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.
היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

מוגבלים בבנק? אצלנו תקבלו מענה!

כקציני אשראי לשעבר במערכת הבנקאית אנו יודעים כיצד הבנקים בוחנים את לקוחותיהם ומהו הבסיס לקבלת החלטת אישור או דחיית המשכנתא. עזבנו את המערכת הבנקאית על מנת לשמש לכם הלקוחות המוגבלים בבנק, עזר אמיתי ולהראות לכם שלמרות שחשבתם שהגבלתכם בבנק הינה סוף העולם ומרווח התמרון שלכם כבר לא קיים עוד, אנו נוכל לעזור לכם להשיג את מבוקשכם ולאשר לכם משכנתא המתאימה ללקוחות מוגבלים. לא מדובר באמרות שווא, אלא ידע מוכח שצברנו לאורך דרכנו במערכת הבנקאית ומחוצה לה. זה לא משנה אם הייתם בעלי הסטוריית אשראי שלילית ונרשמה הערה ב BDI או שהבנק מסרב לכם מטעמי גיל והכנסה. לכל מצב יש פתרון! תנו לנו לעזור לכם.

משכנתא למוגבלים – באיזה שלב?

משכנתא למוגבלים בבנק מתאפשרת תחת תנאים מסוימים ותלויה במהות העסקה. משכנתא למוגבלים יכולה להינתן ברמה הבנקאית מתום סיום ההגבלה או לחילופין ברמה החוץ בנקאית עוד בזמן ההגבלה. כל זאת בהסתמך על בחינת העסקה בראייה כוללת והבנת הצורך, תוך מתן דגש על מענה יעיל ונכון.

סוגי הגבלה

קיימים מס' סוגי הגבלות , לקוח מוגבל בהגבלה רגילה, לקוח מוגבר חמור, לקוח מוגבל  מיוחד.

לקוח מוגבל

ההגדרה ללקוח מוגבל הינה לקוח שבמהלך 12 חודשים חזרו בחשבון ספציפי שלו 10 שיקים או יותר מסיבת אכ"מ, אין כיסוי מספיק. כל זאת בתנאי שחלפו לפחות 15 ימים בין חזרתו של השיק הראשון לחזרתו של השיק האחרון במניין עשרת השיקים. הגבלה רגילה הינה ברמת חשבון, כלומר החשבון של הלקוח שבו חזרו למעלה מעשרה שיקים במהלך 12 חודשים יוגבל. על אף ההגבלה האמורה, במידה וללקוח חשבונות בנק נוספים, יוכל להמשיך ולהתנהל בהם בצורה רגילה. משך תקופת ההגבלה הרגילה הינה 12 חודשים מיום כניסת ההגבלה לתוקף.

לקוח מוגבל חמור

לקוח מוגבל חמור הינו לקוח שהוגבל בחשבון נוסף שבבעלותו בזמן היותו בתקופת הגבלה או לחילופין הוגבל במהלך שלוש השנים שחלפו מתום תקופת ההגבלה. הגבלה חמורה הינה על פי ת.ז של הלקוח ומגבילה את כל חשבונותיו להבדיל מהגבלה רגילה המגבילה את חשבון הלקוח בלבד. תקופת ההגבלה החמורה הינה שנתיים.

לקוח מוגבל מיוחד

לקוח מוגבל מיוחד הינו לקוח שהוגבל בעקבות אחת או יותר מהסיבות הבאות:

  • חייב שהוטלו עליו הגבלות על ידי רשם ההוצאה לפועל לפי סעיפים 66א או 69(ד) לחוק ההוצאה לפועל.
  • חייב שהוכרז כפושט רגל
  • אדם שניתן לגביו צו הגבלה על ידי בית דין רבני

תקופת ההגבלה המקסימלית בגין הגבלה מסוג זה הינה 5 שנים. תקופה ההגבלה עשויה להיות אף פחותה בהתאם לקביעת הרשות המוסמכת אשר הטילה את ההגבלה. במידה ולא נקבעה תקופת הגבלה על ידי הרשות המוסמכת, אזי  תקופת ההגבלה תהיה שנה אחת.

חוק שיקים ללא כיסוי

מטרת חוק שיקים ללא כיסוי, התשמ"א-1981 הינה לסייע בהגברת האמינות והקטנת החשיפה של השימוש בשיקים. החוק חוקק על מנת לשפר את מוסר התשלומים ולייצר הרתעה מפני משיכת שיקים ללא כיסוי ע"י בעלי חשבונות. החוק מטיל סנקציות שונות על מושכי שיקים ללא כיסוי.

ביטול הגבלה או ביטול הגבלה חמורה

 קיימת אפשרות לביטול הכרזה על לקוח כלקוח מוגבל, לקוח מוגבל חמור ו/או חשבון מוגבל על ידי פניה לבנק בבקשה לתיקון הטעות שבעקבות הוטלה ההגבלה, במידה והבנק יענה בשלילה ואתם תמשיכו להיות סבורים כי הצדק אתכם, ניתן יהיה להגיש ערעור לבית משפט השלום.

להלן רשימת המקרים בהם ניתן יהיה לבטל את סטטוס ההגבלה, הן ברמת לקוח והן ברמת חשבון. כל זאת על ידי גריעת שיק או יותר ממניין השיקים החוזרים אשר נספרו לצורך ההגבלה האמורה.

  1. הבנק החזיר שיק מסיבת אכ"מ בטעות
  2. ללקוח היה יסוד סביר להניח שהשיק שסורב עתיד להיפרע.
  3. לא היתה ללקוח את האפשרות לטפל בנושא עקב תוצאות מעשה איבה שבוצעו כלפיו או כלפי רכושו.
  4. שיק שהוחזר בעקבות עיקול, כאשר השיק הוצג לפני מועד קבלת הודעת העיקול על ידי הבנק ולא ניתן  היה לפרוע אותו בתוך 60 ימים ממועד קבלת צו העיקול על ידי הבנק.

חשוב לציין כי ניתן לפנות בבקשה למתן צו מניעה זמני במסגרת הגשת הערעור, דבר אשר ימנע את תחילת ההגבלה עד להכרעה בנדון.

מחפשים משכנתא למוגבלים? לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button