משכנתא לכל מטרה

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  אודות תשואות פיננסים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחומה, היועצים בחברה יוצאי המערכת הבנקאית, חברי התאחדות יועצי המשכנתאות ובעלי וותק וניסיון עשיר בעולם הפיננסי. החברה נוסדה מתוך תחושת שליחות חברתית ורצון עז להעניק ללקוחותיה כלים לניהול כלכלי נכון ולהקנות להם חירות פיננסית אמיתית. בתשואות מדברים ומבינים את השפה הבנקאית, אנו יודעים היכן ללחוץ ומתי להרפות. כדי לנהל עם הבנק משא ומתן על הצד הטוב ביותר נדרשת מיומנות, מקצועיות והיכרות מעמיקה עם תחום הבנקאות. כיוצאי הבנקים הגדולים במשק, צברנו ידע רב ורכשנו כלים חיוניים, אותם אנו מעמידים לרשותכם. כיום אנחנו מכירים את שני צדי המתרס, החלטנו לעמוד כאן לצדכם במטרה לעזור לכם להשיג עסקה טובה יותר.

  הצוות שלנו

  עודד פרים

  שותף

  עודד פרים בוגר תואר B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון ובנקאות, מרצה למימון וגיוס אשראי, במהלך שנותיו במערכת הבנקאית עבד בבנק דיסקונט ובבנק הפועלים במחלקות הפרטיות, העסקיות ושימש כיועץ משכנתאות. מתוקף תפקידיו המגוונים צבר ניסיון רב ולמד לדבר את השפה הבנקאית על בוריה. בנוסף, הבין איך המערכת פועלת מבפנים, מרגע לרגע גברה בו תחושת השליחות ומטרתו הפכה אחת. לצאת ולעזור לכם להתמודד עם המוסדות הפיננסים, להבין על מה אתם חותמים ויתרה מכך להבין מה אתם מקבלים.

  דיוויד פרייטס

  שותף

  דיוויד פרייטס בעל ותק וניסיון מוכח בתחום הפיננסים, במהלך שנותיו במערכת הבנקאית תפקד כקצין אשראי ויועץ משכנתאות בבנק דיסקונט ובבנק ירושלים. מתוקף תפקידיו למד על הליך קבלת ההחלטות בבנק והבין שאינטרס המערכת הוא בראש ובראשונה הגדלת רווחים, כל זאת כמובן על חשבון הלקוח, סוגיה זו הפריעה לו באופן אישי ולכן החליט לקחת את הידע והאמצעים העומדים לרשותו והחל לדאוג שנוטלי המשכנתאות יקבלו עסקה טובה יותר מהבנק.

  בני בס

  יועץ משכנתאות בכיר

  בני בס בוגר תואר שני M.B.A במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה עסקית, יוצא בנק מזרחי טפחות ובעל ניסיון עשיר בתחום הבנקאות בכלל ובמשכנתאות בפרט.
  במהלך תפקידו בבנק מזרחי טפחות, ניהל בני נציגות משכנתאות וליווה מאות תיקים בהצלחה.
  בני דובר מספר שפות ברמת שפת אם, כגון, עברית, רוסית ואנגלית.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

  לבדיקת זכאותכם למשכנתא צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם או חייגו: 03-9477729

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה