לייעוץ חינם: 

03-9477729

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

הבנק סירב? ההחזרים החודשיים חונקים? הכירו, משכנתא חוץ בנקאית עד 85% מערך הנכס מהחברה המובילה בישראל!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא חוץ בנקאית

  הבנק סירב? ההחזרים החודשיים חונקים? הכירו, משכנתא חוץ בנקאית עד 85% מערך הנכס מהחברה המובילה בישראל!

  משכנתא חוץ בנקאית

  עכשיו יותר מתמיד, משכנתא חוץ בנקאית הפכה למצרך הכרחי בחלק ניכר ממשקי הבית בישראל נוכח עליית הריביות והתייקרות המחירים.

  הבדיקה אינה כרוכה בתשלום או התחייבות וההתקשרות איתנו מבוססת הצלחה בלבד! אל תתפתו להבטחות שווא, בהחלטות גדולות אין מקום לטעויות. בדקו אותנו!

  בכל הנוגע לנושא של משכנתא מחוץ לבנק תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות החוץ בנקאיות ובעלת 95% הצלחה.

  היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח במערכת הבנקאית ובעלי וותק וניסיון רב בשוק המשכנתאות, בדגש על המשכנתאות החוץ הבנקאיות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק התנאים הטובים והגמישים ביותר, ולהתאמת העסקה הטובה בצורה המיטבית עבורכם!

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מי נותן משכנתא חוץ בנקאית

  מי הם הגופים שנותנים משכנתא חוץ בנקאית? שנת 2024 מגיעה לצד מלחמה שמתרחשת במדינתנו ולאחר שנתיים שהביאו איתן גל התייקרות משמעותי של הריביות ועלויות המימון.

  מנגד ניכר לראות כי כמות חברות המימון גדלה לצד היצע פתרונות מימון רחב. התחרות על העמדת משכנתא חוץ בנקאית למסורבים בשיאה, קיימות כיום חברות משכנתא חוץ בנקאית גדולות וטובות כדוגמת חברות ביטוח, בתי השקעות וגופי מימון איתנים שמתחרים על צורכי האשראי במשק.

  זקוקים לאשראי והמערכת הבנקאית מפנה לכם גב? היסטוריית אשראי בעייתית סיבכה אתכם? אל תרימו ידיים, זה לא הסוף! משכנתאות חוץ בנקאיות!

  כקציני אשראי לשעבר במערכת הבנקאית המתמחים בתחום האשראי והמשכנתאות, אנו מודעים לקושי בהתמודדות של האדם הפרטי מול הבנקים הגדולים אשר בקלות ראש ינפנפו אתכם עוד לפני שבכלל נכנסו לעובי הקורה וככל והעסקה מורכבת יותר, נכונותם של הבנקים לעזור לכם תלך ותפחת.

  קראו גם על: הלוואה גדולה

  במשכנתא חוץ בנקאית למסורבים, הדברים יכולים להיראות לחלוטין אחרת.

  בדיוק בגלל זה עזבנו את המערכת הבנקאית וייסדנו את חברת תשואות פיננסים, אנחנו כאן בכדי לעזור לכם לקבל את הפתרון במשכנתא מחוץ לבנק הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.

  אנו עובדים עם כלל גופי המימון במשק, החל מהמערכת הבנקאית  דרך חברות הביטוח, בתי השקעות ועד חברות פרטיות ומשקיעים לגיטימיים המעמידים מימון מהונם האישי כנגד בטוחת נדל"ן.

  נטילת משכנתא חוץ בנקאית היא במקרים רבים יכולה להיות הפתרון שאתם כל כך מייחלים לו.

  משכנתאות חוץ בנקאיות – למי מתאימים פתרונות אשראי חוץ בנקאיים?

  עד כה הסברנו כיצד משכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים יכולות לתת מענה לציבור מסוים בעל היסטוריית אשראי בעייתית ועוד נסביר על כך בצורה מפורטת בהמשך הכתבה.

  אך מנגד, משכנתאות מסוג זה יכולות להתאים לציבור המשקיעים או לבני הגיל השלישי הזקוקים לגמישות אשראי שאינה קיימת במערכת הבנקאית בשל הרגולציה ההדוקה.

  קיימים פתרונות חוץ בנקאיים אשר עשויים לאפשר לרבים המתקשים לקבל משכנתא מהבנק למטרות דיור או כל מטרה.

  ליטול משכנתא מחברת מימון חוץ בנקאית מבלי ליווי של אנשי מקצוע שמבינים את הלך הדברים, הוא מהלך עם סיכונים מהותיים ועלויות גבוהות שצריך לקחת בחשבון, רבים בודקים ריביות ממוצעות במשכנתא חוץ בנקאית, אך הריבית היא לא המרכיב היחיד במימון חוץ בנקאי, ישנן עלויות נלוות רבות שחשוב לבחון מבעוד מועד.

  משכנתאות חוץ בנקאיות הן פתרון שמתאים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד אשר בבעלותם או בבעלות משפחתם נכס מקרקעין או אשר מעוניינים לרכוש אחד כזה.

  משכנתא חוץ בנקאית מעניקה מענה יעיל ומהיר ללקוחות בעלי היסטוריית אשראי שלילית, מי שנחשבו עד היום כבעלי רישום BDI שלילי ונכון לעכשיו מוגדרים כבעלי חיווי אשראי שלילי, למוגבלים, מוגבלים חמורים, לקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל או בהליך פשיטת רגל המעוניינים להגיע לכדי קבלת הפטר חלוט ועד לקוחות תקינים הזקוקים לאשראי ומתקשים לקבל משכנתא מהבנק בין אם בשל גילם, הכנסותיהם וכד'.

  משכנתא חוץ בנקאית - כל המידע

  מה זה משכנתא חוץ בנקאית ואיזה סוגי משכנתא ניתן לקבל?

  למה לקבל משכנתא מגוף חוץ בנקאי ולא מהבנק? כדי להסביר מה זה משכנתא חוץ בנקאית נתחיל בלהבין שמשכנתא חוץ בנקאית זהה ברמת הביטחונות למשכנתא בנקאית, כלומר אופן רישום השעבודים זהה ואין צורך אמיתי לחשוש מנושא זה.

  השוני האמיתי מתבטא בשיקולי האשראי והגמישות היתרה שמצויה בשוק החוץ בנקאי לעומת המערכת הבנקאית שמתנהלת בצורה הרבה יותר שמרנית אך רבות הפעמים בהן ניתן יהיה לזהות גמישות גבוהה יותר מצד הגופים החוץ בנקאיים בעניין בקשות משכנתא לנכסים מורכבים.

  הבנקים מפוקחים על ידי בנק ישראל והרגולציה עליהם מאוד מאוד קפדנית, לעומת הגופים החוץ בנקאיים אשר מפוקחים על ידי רשות שוק ההון, שם הרגולציה הרבה יותר מתירנית.

  ניתן לקבל משכנתא חוץ בנקאית לטווח קצר או ארוך, החל מחודשים בודדים ועד 40 שנה ובהחזר חודשי גמיש במיוחד, כדוגמת הלוואות גישור בתשלום ריבית מלאה או חלקית, דרך פטור מלא מתשלום לתקופת ההלוואה ועד משכנתאות ארוכות הזהות בתשלומים החודשיים למערכת הבנקאית, תשלומים מבוססי לוח שפיצר.

  באילו מקרים נעדיף או שנהיה חייבים לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

  רבים שואלים, מתי כדאי לקחת משכנתא הפוכה? נוטלי המשכנתאות החוץ בנקאיות מתחלקים לכמה סוגים: משקיעים שבדרך כלל מחפשים מימון גבוה לנכס להשקעה / מסורבי בנקים מסיבות שונות כדוגמת פושטי רגל, מוגבלים, בעלי חובות בהוצאה לפועל או כאלה שהייתה להם בעיה בהתנהלות הכלכלית בחשבונם /  בעלי בעיה רישומית בנכסים / ואחרונים חביבים הם לקוחות תקינים שזקוקים לאשראי נוסף אך הרגולציה הבנקאית מגבילה אותם.

  לעיתים משקיעים או מבוגרים בני הגיל השלישי יעדיפו משכנתא חוץ בנקאית כיוון ותהיה זולה וגמישה יותר, בדרך כלל בקרב חברות הביטוח.

  מי שחייב לקחת משכנתא חוץ בנקאית הם בדרך כלל אלו שהמערכת הבנקאית הפנתה להם גב כיוון וחשבונם התנהלות בצורה שאינה תואמת את ציפיות הבנק או לחילופין הרגולציה לא מאפשרת להם.

  יתרונות במשכנתא חוץ בנקאית – בדרך כל מהירות, גמישות אשראי, רגולציה מתירנית לעומת המערכת הבנקאית, אחוזי מימון גבוהים יותר וגמישות במטרת האשראי

  החסרונות במשכנתא חוץ בנקאית הינם עלות האשראי שיקרה יותר מהמערכת הבנקאית והצורך בבדיקת הגוף המממן שלו עתידים לשעבד את הבית, בכל זאת מדובר בסוגיה משמעות שמצריכה בדיקה מעמיקה.

  משכנתא הפוכה

  משכנתא הפוכה נפוצה בקרב חברות הביטוח השונות אך בשנים האחרונות גם המערכת הבנקאית נכנסה לתמונה ואף גופי מימון חוץ בנקאי נוספים.

  זו משכנתא המותאמת לגיל השלישי ובדרך כלל מתאימה לבני 55 ומעלה שיש בבעלותם נכס שערכו עולה על כמיליון ש"ח.

  מדובר במשכנתא גמישה, ללא כל צורך בביטוח חיים או בהוכחת יכולת כלכלית.

  ניתן לקבל סכום כסף נכבד במינימום זמן ובירוקרטיה וללא חובת החזר חודשי.

  משכנתא הפוכה ניתנת לפירעון בכל עת ללא קנסות או עלויות נוספת.

  משכנתא זו מתאפיינת בריבית זולה יחסית, התעלמות מהכנסות הלווים וכמעט כל מטרה סבירה תאפש העמדת משכנתא הפוכה.

  האם באמת צריך חברת ייעוץ כדי לקבל משכנתא חוץ בנקאית?

  השוני בין גופי המימון החוץ בנקאיים יכול להיות מהותי וההבדלים יכולים להגיע לעלויות כפולות בין חברה לחברה.

  חברת ייעוץ בעלת מנוף לחץ על חברות המימון השונות, יכולה לייצר פתרונות אשראי מוקפד בעלות מינימלית וללא צורך בהשקעת זמן רב מצדכם בלמידת התחום וניהול מו"מ מול כלל גופי המימון בשוק.

  אז בשאלה האם באמת צריך יועץ עבור משכנתא חוץ בנקאית? עצתנו היא חד משמעים, כן!

  הלוואה כנגד נכס קיים בדרך כלל ניתנת עד 90% מערך הנכס, ללא תלות מחייבת בסטטוס האשראי או גיל הלווים.

  לרוב המשכנתא ניתנת על ידי חברות ביטוח, בתי השקעות, קרנות הון, חברות ציבוריות או פרטיות ועד משקיעים פרטיים.

  משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים יכולה להינתן בשעבוד הנכס בדרגה ראשונה או לחילופין בשעבוד מדרגה שניה כאשר כבר קיימת משכנתא על הנכס.

  לעיתים אף ניתן לקבל משכנתא מחוץ לבנק בהערת אזהרה בלבד. סך המימון ותנאי המימון נקבעים על פי שווי הבטוחה נשואת השעבוד, רמת הסחירות, טיב הלווים ומהות העסקה.

  משכנתא חוץ בנקאית יכולה להינתן לטווח קצר או ארוך, בהלוואת בלון או גישור כפי שחלקכם מכירים וכן בהחזרים חודשיים של קרן וריבית כמו בכל משכנתא בנקאית.

  כאמור, משכנתא חוץ בנקאית למסורבים (הלוואה חוץ בנקאית למסורבים) יכולה להינתן בהלוואת גישור או בשמה השני הלוואת בלון, בכל הנוגע לנושא של משכנתא חוץ בנקאית ריבית היא נושא משתנה, אתם תוכלו לבחור אם לשלם רק את הריבית החודשית או שבאפשרותכם לא לשלם כלל החזר חודשי.

  עסקאות מסוג זה מתאימות לגשר על פער זמנים לצורך העניין אם יש צפי מכירה עתידי או לחילופין נדרשת הבראה כלכלית וזקוקים ל"קניית זמן".

  להבדיל מהבנקים, גמישות האשראי השכלית של גופי המימון החוץ בנקאיים והמשקיעים הפרטיים גבוהה, הבירוקרטיה מצומצמת ולוחות הזמנים מאוד קצרים, דבר המטיב עם הלווה בעת מצב לחוץ או דרישה לתשלום בתקופה קצרה.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? מחפשים משכנתא חוץ בנקאית? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות או עלות מצדכם.

  משכנתא למסורבי בנקים

  משכנתא לבעלי היסטוריית אשראי שלילי היא הבקשה הפופולרית ביותר אך ישנן סיבות רבות להיות מסורבי משכנתא מהבנק, חלקן מוצדקות וחלקן נובעות מטעות או חוסר ידע של הלקוח במעמד הגשת הבקשה לבנק.

  לדוגמא: משכנתא לבעלי הכנסות "בעייתיות"

  במידה וסורבתם ע"י בנק אחד, צריכה להידלק לכם נורה אדומה ועליכם לפנות אל יועץ משכנתא חיצוני בלתי תלוי כדי לקבל את המלצתו.

  טעות נפוצה היא שלאחר דחייה בבנק אחד, אתם תנסו את מזלכם בבנק נוסף, מה שאתם לא יודעים הוא שרוב הבנקים פועלים באותה שיטה והסבירות לקבל דחייה בשנית גבוהה.

  ברוב המקרים בהם סיבת הדחייה נבעה מחוסר הבנה של הלקוח בהגשת הבקשה, אנו נצליח לאשר לכם בכל זאת את המשכנתא.

  משכנתא למסורבי בנקים מתאימה לאילו אשר סיבת דחייתם על ידי הבנק הינה מוצדקת. המימון נעשה בצורה מהירה ויעילה ללא יותר מדי בירוקרטיה וכנגד שעבוד נכס.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  משכנתא לחייבים בהוצאה לפועל

  לקחת משכנתא חוץ בנקאית לחייבים בהוצאה לפועל מעמידה פתרון יעיל ומהיר ללא בירוקרטיה מיותרת ומציבה את הלקוח בעמדת עליונות מול נושיו ולאחר שהחייב יודע שיש לו את הגב הכלכלי מהגורם המממן הוא יכול לפעול לקבלת הסדר ומחיקת חלק נכבד מחובו לנושים.

  תיקים בהוצאה לפועל נפתחים רק לאחר שנושה פעל לגביית חובו מהחייב אך ללא הישג, בהתאם הנושה פונה להוצאה לפועל על מנת לנסות לפתוח בהליכי גביית החוב.

  חייב שנפתחו נגדו תיקים בהוצאה לפועל לא יוכל לקבל מימון בנקאי ככלל ומשכנתא בפרט ריבית ההוצאה לפועל גבוהה מאוד ולעיתים תיקי החייבים מתנפחים לסדרי גודל שגם עם לחייב יש נכונות להגיע להסדר, אין ביכולתו לעשות כן.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם בנושא של משכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים.

  משכנתא למוגבלים

  מוגבלים בבנק הינם לקוחות אשר חזרו בחשבונם מעל 10 שיקים מסיבת אין כיסוי מספיק וכתוצאה מכך לא יכולים להמשיך ולהתנהל בצורה סדירה מול הבנק, כלומר השימוש בשיקים יופסק והבנק לא יעמיד אשראים כלל.

  לקחת משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים יכולה להוות פתרון יעיל ומהיר, ללא בירוקרטיה מיותרת. המימון ניתן כנגד שעבוד נכס.

  נמצאים בסיטואציה של משכנתא חוץ למוגבלים או מקרה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם!

  משכנתא לפושטי רגל

  פושט רגל מוכרז כאשר בית המשפט סבר לאחר חקירת יכולת והתבססות על פרטי החייב שאינו יכול לפרוע את התחייבויותיו.

  על מנת להגיע לסיום הליך פשיטת הרגל הכונס הממונה על החייב מאפשר לפושט הרגל להגיע להסדר חוב עם הנושים כנגד העמדת סכום שהתקבלה לגביו הסכמת הצדדים.

  על מנת שהחייב יוכל לקבל הפטר ולצאת לדרך חדשה עליו לשלם את הסכום שנקבע בהסדר החוב.

  משכנתא לפושטי רגל מתאימה לעומדים במצב זה ומעוניינים לסיים את הליך פשיטת הרגל ולקבל הפטר. המימון ניתן כנגד שעבוד נכס.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם בנושא משכנתא חוץ בנקאית למסורבים.

  משכנתא בהליך כינוס נכסים

  כינוס נכסים הינו מצב מקדים לפשיטת רגל בו הלווה אינו עמוד בהתחייבויותיו.

  בית המשפט ממנה מטעמו כונס נכסים שאמון על החייב ונדרש לחקור את נכסיו ואתר יכולתו לפרוע את חובותיו.

  לעיתים קרובות חייבים מצליחים להגיע להסדר חוב עם נושיו על סכום הנמוך משמעותית מחובם המקורי ומעדיפים לסיים את הליך כינוס הנכסים ולא למשוכו עד שיוכרזו לפושטי רגל.

  משכנתא חוץ בנקאית ללווים בהליך של כינוס נכסים משמשת מעין חבל הצלה ומעמידה פתרון מימון יעיל ומהיר ובכך מחלצת את הלווה ומאפשרת לו לצאת לדרך חדשה. המימון מתבצע כנגד שעבוד נכס.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

  איחוד תיקים

  איחוד תיקים הינו מצב בו לחייב יותר מתיק אחד פתוח בהוצאה לפועל והוא פונה בבקשה לאיחוד תיקים. במידה והבקשה תתקבל, כל ההליכים המתנהלים החייב ירוכזו לתיק אחד שיקרא תיק האיחוד וינוהל על ידי הלשכה להוצאה לפועל.

  במסגרת הטיפול בתיק האיחוד יקבע רשם ההוצאה לפועל מה יהיה גובה ההחזר החודשי הכולל אותי יחזיר החייב במסגרת תיק האיחוד.

  נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה בנושא של המשכנתא? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם כדי לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

  ריבית חוץ בנקאית

  הריבית החוץ בנקאית מתבססת על משתנים רבים, חלק מהפרמטרים בהם תלויה הריבית החוץ בנקאית הינם שווי הנכס, מיקום הנכס, סך המימון המבוקש, סוג הבטוחה האם מדובר בטאבו או שמא מדובר מנהל אולי אפילו חברה משכנת, פרמטרים נוספים הינם תקופת ההלוואה, סוג הלווים, האם הבטוחה תשועבד בדרגה ראשונה, שניה או בהערת אזהרה.

  כל אלו ועוד משפיעים באופן ישיר על גובה ריבית ההלוואה ומשתנים מעסקה לעסקה ברמה אינדיבידואלית. מעוניינים לדעת מה יהיה גובה הריבית במקרה שלכם?

  פנו אלינו ונשמח להעמיד הצעת מחיר בתנאים האטרקטיביים ביותר בשוק עבור ייעוץ משכנתאות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית וייעוץ כללי על משכנתא.

  הלוואה חוץ בנקאית

  הלוואה חוץ בנקאית שהינה ממקור שאינו בנקאי, צריך לקחת בחשבון שקיימים היום גופים לגיטימיים לחלוטין ומפוקחים ממש כמו במערכת הבנקאית. לדוגמא, מימון חוץ מידי חברות ביטוח, בתי השקעות וגופים נוספים הכפופים לרגולטור.

  חשוב לציין שגם כאשר לוקחים את ההלוואות החוץ בנקאיות מידי חברות הביטוח לכל מטרה חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות או יועצים מומחים שייעצו לכם איך לקבל את המשכנתא החוץ בנקאית המציעה חברת ביטוח בתנאים הטובים והמשתלמים ביותר עבורכם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon