לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

משכנתא למוגבלים בבנק

מסורבי משכנתא – משכנתא למסורבי בנקים

הבנק סירב? אל תרימו ידיים! בואו לשמוע מה יש לנו להציע: משכנתא למסורבי משכנתא.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מסורבי משכנתא – משכנתא למסורבי בנקים

  הבנק סירב? אל תרימו ידיים! בואו לשמוע מה יש לנו להציע: משכנתא למסורבי משכנתא.

  תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
  היועצים בחברה יוצאי המערכת אשר כיהנו בתפקידי מפתח בתחום האשראי והמשכנתאות.
  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  בדקו מולנו גם את האפשרות של הלוואה כנגד נכס למסורבים.

  יוצאי המערכת הבנקאית מבטיחים בדיקה ללא עלות והתקשרות על בסיס הצלחה בלבד!

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מסורב משכנתא? אל תרים ידיים!

  כקציני אשראי לשעבר במערכת הבנקאית אנו יודעים כיצד הבנקים בוחנים את לקוחותיהם ומהו הבסיס לקבלת משכנתא או דחיית המשכנתא.

  עזבנו את המערכת הבנקאית על מנת לשמש לכם, מסורבי משכנתא, חבל הצלה אמיתי ולהראות לכם שלמרות שחשבתם שהמצב אבוד, אנו נוכל להפתיע אתכם ולאשר את מבוקשכם בבנק.

  במקרה של סירוב מהבנק לא מדובר בקסמים, אלא ידע וכידוע ידע הוא כוח.

  משכנתא למסורבים – בין אם יש לכם נתוני אשראי גרועים או למשל דירוג האשראי שלכם גרוע זה לא משנה אם הייתם בעלי היסטוריית אשראי שלילית ונרשמה הערה ב BDI או שהבנק מסרב לכם מטעמי גיל והכנסה, אם יש לכם בעיות משפטיות, תיקי הוצאה לפועל לכל מצב יש פתרון!

  הבנק מסרב לתת משכנתא? תנו לנו לעזור לכם לקבל משכנתא למסורבי בנקים!

  משכנתא למסורבים – לקחת משכנתא גם אם קיבלתם סירוב מהבנק

   

  מי הם מסורבי המשכנתא? מה הן הסיבות לקבלת סירוב למשכנתא מהבנק? מה ניתן לעשות כדי לקחת משכנתא למסורבים ואיך מצליחים להתגבר על הסירוב של הבנק ולאשר את בקשת המשכנתא המיוחלת – משכנתא למסורבי משכנתא.

  מסורבי משכנתא של בנק ישראל מתחלקים בדרך כלל לשתי קבוצות, הקבוצה הראשונה הינה לקוחות בעלי היסטוריית אשראי שלילית (לרוב נתוני האשראי שלהם לא כל כך טובים) והקבוצה השנייה הינה לקוחות אשר קיימת בעייתיות כזו או אחרת עם הבטוחה שמעוניינים לשעבד, כלומר הנכס.

  בדוגמאות מטה, נפצל את שתי הקבוצות ונרחיב על כל אחת בנפרד.

  מסורבי משכנתא מסיבת היסטוריית אשראי שלילית:

  דוגמא ללקוחות מסוג זה הינם לקוחות מוגבלים, פושטי רגל, לקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל או כינוס נכסים וכמו כן לקוחות המנהלים את חשבונם בצורה לא תקינה, חורגים ממסגרת האשראי המוקצית להם ולא עומדים בהתחייבויותיהם.

  במרבית המקרים הנ"ל יוצא דיווח לחברת BDI ונרשמת התראה בנדון.

  מהו רישום BDI?

  BDI הינה חברה האוספת ומאגדת מידע צרכני אשראי על לקוחות. המידע מתקבל ממספר גופים כמו הבנקים ולשכות ההוצאה לפועל.

  מטרת החברה הינה להציג לגורמים הרלוונטיים המעוניינים להעמיד אשראי על ידי קבלת איזשהו דוח מצב על התנהלות הלקוח כיום וכמו כן אינדיקציה על התנהלותו בעבר.

  המידע המתקבל מחברת BDI יכול להשפיע רבות על תיוגכם תחת ההגדרה מסורבי משכנתא, חשוב להתייחס למידע זה בכובד ראש.

   

  שואלים את עצמכם כמה זמן ישמר המידע בחברת BDI ויוצג לגורמים הרלוונטיים?

  המידע יופיע לכל היותר 7 שנים מיום קבלת העדכון ובמקרים מסוימים יוסר לאחר 5 שנים מיום קבלת העדכון. כלומר- רישום כמסורב משכנתא אינו לנצח!

  המידע אודות לקוחות מוגבלים, מוגבלים חמורים, בעלי דרישות חוב מהבנקים ובעלי תיקים בהוצאה לפועל יופיע עד 5 שנים מיום קבלת הדיווח ואילו המידע אודות לקוחות פושטי רגל יופיע עד 7 שנים מיום קבלת הדיווח.

   

  איך אצליח להתגבר על סירוב המשכנתא מהסיבות האמורות מעלה ולחמוק מההגדרה מסורבי משכנתא?

  נתקלת בסירוב של הבנק לתת לכם משכנתא? ראשית לא כל בנק יודע להתמודד עם לקוחות מורכבים לאחר סירוב, על כן אין טעם לפנות לכל הבנקים לתת לנו משכנתא ולירות לכל הכיוונים, כך תגיעו במהרה להיות מסורבי משכנתא.

  מוטב לפנות לחברה לייעוץ משכנתאות וליועץ משכנתאות מטעמה המתמחה בעולם של משכנתא חוץ בנקאית למסורבים כאשר מדובר בלקוחות מורכבים שבמקרה שלהם הבנק מסרב לתת משכנתא ומחובר למערכת BDI אשר יוכל לקבל אינדיקציה על מצבכם האשראי באופן עצמאי ולא ע"י הבנק. שכן ברגע שהבנק יפיק את דוח האשראי שלכם בעצמו, הדבר יתועד בו ברגע ובהתאם ייווצר רושם ראשוני מוטעה.

  משם הדרך להיות מסורבי משכנתא קצרה!

  הפניה לגורם חיצוני ובלתי תלוי לצורך משכנתא למסורבי בנקים, תעזור לכם להבין מהן ההערות שנרשמו ולגבש הסבר מספק לנושא בקושי לקבלת משכנתא למסורבים, כל זאת על מנת להגיע עם המידע באופן יזום ולא להיקלע למצב שהבנק גילה זאת לפניכם.

  חשוב לציין כי החלטת בנק ישראל לאשר משכנתא למסורבים, ללקוחות מורכבים נובעת בין היתר מההסבר המוצג אודות מידע האשראי השלילי שנמצא, אחוז המימון המבוקש, הכנסות הלווים ולעיתים בחינת ערב נוסף לחיזוק וביסוס הבקשה.

  מסורבי משכנתא מסיבת בטוחה לא מאושרת:

  קיימים לקוחות רבים אשר הצליחו לקבל אישור עקרוני מהבנק אך לאחר שנעשתה שמאות, הבנק החליט לחזור בו ולא לאשר לכם משכנתא מהסיבה שישנה בעייתיות בנכס נשוא ההלוואה.

  לקוח זה ייחשב מעתה מסורב משכנתא ויתקשה לקבל משכנתא.

  הסיבות לדחיית המשכנתא בטענה לבטוחה לא מאושרת רבות ומגוונות ויכולות לנבוע מחריגות בניה, בניה ללא היתר, הערכת שמאי נמוכה מהמחיר המוצג בחוזה המכר, אופן רישום לא תקין בלשכות רישום המקרקעין, רשות מקרקעי ישראל או חברות משכנות כאלה ואחרות.

  דוגמאות נוספות הינן שימוש חורג בנכס, עיקולים ו/או שיעבודים לטובת גורמים נוספים. אלו מרבית הדוגמאות השכיחות, אך עם זאת קיימות סיבות נוספות בהן הבנק יסרב להעמיד משכנתא בטענה שאינו מאשר את הנכס.

   

  איך נצליח להתגבר על סירוב המשכנתא מסיבה זו? להיות מסורב משכנתא הוא עניין רציני.

  על מנת לא להגיע למצב שחתמתם על חוזה רכישה ורק לאחר מכן להיות מופתעים שהבנק אינו מעוניין להעמיד משכנתא כנגד הנכס שרכשתם, דבר היכול להוביל להפרת חוזה ולעלות לכם בסכום כסף שאינו מבוטל, פעלו בצורה הבאה ותימנעו מכך בקלות רבה. ואל תשכחו לבדוק את האפשרות של משכנתא למסורבי בנקים, עם חברה חיצונית מהבנק.

  עליכם פשוט לבקש מהבנק הפניה לשמאי ולבצע שמאות מוקדמת טרום חתימת החוזה, לאחר קבלת השמאות ניתן להעבירה למחלקת הבטחונות של הבנק ולקבל אישור מקדים וכולל לעסקה. עשו זאת ותמנעו את כניסתכם לקטגוריה של מסורבי משכנתא.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה