לייעוץ חינם: 

03-9477729

משכנתא לכל מטרה

משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

מהו ייעוץ משכנתאות? היועץ בבנק מייצג את הבנק! אנחנו נייצג אותך עם יועץ משכנתאות מומחה

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  ייעוץ משכנתאות

  מהו ייעוץ משכנתאות? היועץ בבנק מייצג את הבנק! אנחנו נייצג אותך עם יועץ משכנתאות מומחה

  יועץ משכנתא

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? אולי בכלל מיחזור המשכנתא הקיימת? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה ובטוחה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתא? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  עולם המשכנתאות רווי במונחים כלכליים ומתבסס על ריביות, מדדים, מסלולים וזה רק קצה המזלג.

  משכנתא היא הלוואה לטווח ארוך ולפרמטרים עליה היא מתבססת יכולות להיות השפעות עתידיות רבות, מרמת ההחזר החודשי שיכול להשתנות בצורה דרסטית ועד עמלות פירעון מוקדם שיכולה להגיעה לעשרות אלפי שקלים.

  מה גובה הריבית במשכנתא?

  הריביות במשכנתא תלויות במס' גורמים ומשתנות מלקוח ללקוח. הגורמים העיקריים הינם: אחוזי המימון, טיב הלווים ודירוגם, תקופה המשכנתא, תמהיל המסלולים, יחס ההחזר, מיקום הנכס ואופן רישומו.

  כמו כן קיימים משתנים נוספים שעשויים להשפיע על גובה הריבית, לכן מומלץ להיוועץ עם יועץ משכנתאות שידע לבחון את הפרטים באופן אישי ולהתאים לכם מסלול.

  מהו תמהיל המסלולים המועדף?

  השילוב בין המסלולים והריביות הינו שלב קריטי לפני נטילת המשכנתא, שכן יש לו משקל רב ביותר והשפעה ישירה על גובה הריביות שתשלמו על המשכנתא שנטלתם מהבנק.

  ייעוץ משכנתאות נכון על ידי יועץ משכנתאות מוסמך מטעמנו, יכלול תמהיל אשר צריך להיבחן ברמה אינדיבידואלית ולענות על צורכי הלווים בהווה וכוונתיהם הפיננסיות בעתיד.

  יש לבחון הצמדה למדד, קיבוע חלקי של הריביות, תחנות יציאה, תקופת המשכנתא, תקופות שונות בין מסלולים ועד. יש לקחת בחשבון שישנן הנחיות של בנק ישראל המחייבות אותנו לפעול בדרכים מסויומות.

  חברת תשואות פיננסים תדע לייעץ לכם מהו התמהיל הנכון ביותר בעבורכם. אנו מזמינים אתכם עוד היום להתייעץ עם יועץ משכנתאות מטעמנו שיקבע לכם את התמהיל הטוב ביותר עבורכם!
  לחצו כאן למאמר המלא

  כמה אחוזי מימון אוכל לקבל?

  הבנק מעמידים משכנתאות לדיור, כלומר לרכישת נכס עד לגובה של 75% מערכו על פי חוזה או על פי שמאות, לפי הנמוך.

  כאשר מדובר במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים, ניתן לקבל אשראי עד לגובה של50% משווי הנכס על פי הערכת שמאי ובמידה וכבר קיימת משכנתא על הנכס, מפחיתים את סכומה.

  מה הסכום המקסימלי שניתן לקבל?

  אין סכום מקסימלי! הסכום נגזר משווי הנכס, גיל הלווים, הכנסות הלווים ומטרת המשכנתא.

  מה יקרה אם לא תעמדו בתשלומי המשכנתא?

  במידה והמשכנתא לא שולמה בזמן במשך מספר חודשים, הבנק רשאי לפתוח בהליכי גבייה והוצאה לפועל ואף להגיע למצב של מימוש הנכס נשוא ההלוואה.

  איך נמנע מהמצב המתואר בסעיף הקודם?

  במידה והנכס מרגישים כי תשלומי המשכנתא גבוהים עבורכם או לחילופין הכנסתכם ירדה. ישנה אופציה של מיחזור המשכנתא ופריסה מחודשת של יתרת הסכום ובכך להוזיל את ההחזרים החודשיים ולעמוד בתשלומים בצורה סדירה.

  בנוסף, אם אתם מרגישים שאיבדתם שליטה על ההוצאות החודשיות והכנסתכם לא מספקת. אל תמשיכו לצבור חובות שביום מן הימים יתפחו ויקשו עליכם עוד יותר.

  פנו עוד היום למומחים שלנו על מנת לקבל עזרה מקצועית בתחום כלכלת המשפחה ולעשות סדר בבלאגן.

  אנו ננתח יחדיו את ההכנסות וההוצאות, נמפה את התפלגות הנתונים ונבצע פעולות התייעלות והבראה.

  משכנתא לרכישת דירה

  רכשתם או מתכוונים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? בעזרת הניסיון המקיף שלנו כחברה שמתמחה בייעוץ משכנתאות, נוכל להעניק לכם ליווי אישי על ידי יועץ משכנתא בתהליך לקיחת המשכנתא תוך הבנת הצורך, עיבוד הנתונים ומתן הסבר מעמיק על האפשרויות העומדות לרשותכם.

  אנו נתאים לכם את תמהיל המשכנתא, כלומר את הרכב המסלולים והריביות בצורה אובייקטיבית ובלתי תלויה ובכך תוכלו לחסוך לכם כסף רב. לחצו כאן למאמר המלא.

  זהו מצב בו אתם מעוניינים בהחלפת המשכנתא הקיימת למשכנתא חדשה במטרה לשפר את התנאים ובכך ליצור חסכון כספי.

  לצורך בחינת כדאיות המחזור אנו נקיים פגישה, נעבור על נתוני המשכנתא הקיימים ובעזרת תוכנה פיננסית ייחודית שבנינו נוכל לומר לכם האם ישנה כדאיות. במידה וכן, נציג בפניכם את אפשריות המחזור ואת החיסכון הצפוי.

  במידה ולא, נברך אתכם לשלום ונשמח לתאם פגישה בעתיד לצורך בחינה מחודשת. לחצו כאן למעבר למדריך ללקיחת משכנתא.

   

   

  משכנתא לכל מטרה

  משכנתא מסוג זה יכולה להינתן לכל מטרה חוקית, הלוואה זו מתבססת על שעבוד הנכס הקיים ומאפשרת לכם פריסת תשלומים לטווח ארוך מהלוואה רגילה ובכך ליהנות מהחזר חודשי נמוך.

  מטרת המשכנתא היא מתן מענה מימוני לצורך קיים שלכם, משיפוץ הבית ועד עזרה לחתונת הילדים. אנו בתשואות פיננסים, חברת ייעוץ משכנתאות, נדאג שתוכלו לממש את מטרתכם ולקבל את המימון בתנאים הטובים והמתאימים ביותר עבורכם.

  הלוואת גישור בנקאית

  מעוניינים לרכוש נכס חדש ולמכור את הנכס הקיים אך כלואים במצב של הביצה והתרנגולת? אז מה באמת כדאי לעשות קודם למכור או לקנות?

  הלוואת גישור כנגד משכון הנכס הקיים, מעניקה פתרון מעולה למצב זה.

  הלוואה זו הינה הלוואה בנקאית בשעבוד נכס קיים לתקופה יחסית קצרה (עד 3 שנים) כאשר מקור הפירעון ידוע מראש, כלומר מכירת נכס, קבלת ירושה וכו'.

  בהלוואות מסוג זה ההחזר החודשי מורכב מהחזר הריבית בלבד ללא מרכיב הקרן, דבר היוצר החזר חודשי נמוך יחסית. לחצו כאן למאמר המלא

   

  משכנתא לגילאי 60+

  הלוואה בה ניתן לקבל עד 50% משווי הנכס שבבעלותכם, לכל מטרה וללא הגבלה בזמן. עוד יתרון הוא שאין צורך בתשלום חודשי.

  שם נוסף למשכנתא מסוג זה הינו "משכנתא הפוכה". התנאים לקבלת משכנתא זו פועלים בצורה הפוכה מתנאי נטילת משכנתא רגילה, ההבדל הוא שככל שתהיו מבוגרים יותר, כך תוכלו לקבל סכום גבוה יותר.

  ניתן לממש את הזכאות ללא תלות בהכנסה, מצב כלכלי ומצב בריאותי. לתשואות פיננסים מודל שירות ייחודי המאפשר לכם לבחור את היקף שירותי הייעוץ אותם תרצו לקבל.

   

  האם אפשרי לקבל משכנתא במימון מלא?

  לקבל אישור למשכנתא, הוא לא דבר של מה בכך במיוחד כאשר אנחנו נדרשים להשלים אחוזי מימון נוספים משווי הנכס ולהגיע עם הון עצמי לא מבוטל.

  לדוגמא זוג צעיר אינו יכול לבקש מהבנק מימון מלא לרכישת דירה, שכן עליו להציג לפחות 25 אחוז משווי הנכס – משמע, קבלת המשכנתא איננה אפשרית עבורו.

  במקרים כאלה אפשר למצוא כמה פתרונות. לאתר מקור מימון חיצוני נוסף עבור 25 האחוזים הנותרים, אפשרות נוספת היא למצוא נכס זול יותר במטרה להקל עליכם לגייס את ההון העצמי היחסי הנדרש לעסקה.

  עוד אפשרות שבדרך כלל תהיה עדיפה לזוגות צעירים שאין ביכולתם להעמיד את ההון העצמי הנדרש, היא קבלת עזרה חיצונית מההורים או מהסבים והסבתות אשר בבעלותם נכס ומביעים נכונות לשעבדו לבנק.

  בדרך זו ניתן לגייס עד 50% משווי הנכס המוצע שאינו הנכס הנרכש ובכך להגיע למצב של רכישת נכס במימון מלא ללא הון עצמי.

  לחצו כאן למאמר המלא

  סיוע בקבלת משכנתא על ידי יועץ משכנתאות מטעם תשואות –  מאה אחוזי מימון

  תשואות פיננסים הינה חברת ייעוץ משכנתאות המסייעת ללקוחות מן המניין וכך גם למסורבי בנקים לקבל משכנתאות במאה אחוזי מימון, כלומר מימון מלא.

  הליווי והייעוץ הפיננסי שהחברה מעניקה מטעם יועציה המנוסים יסייעו גם לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

  בחברת תשואות פיננסים מתאימים את המשכנתא המשתלמת ביותר לצרכים שלכם ולא לצורכי הבנק. ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי ובלתי תלוי הוא כלי לעתיד טוב יותר.

   

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon