לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  הלוואות גישור – מה הן?

  הלוואות גישור – מה הן?

  יש לנו פתרון בשבילך!

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   לבדיקת זכאותכם למשכנת לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   הלוואת גישור

   הלוואת גישור היא למעשה הלוואה שלוקחים במועד מסוים במטרה לגשר על פער מסוים ונדרשים להחזירה במועד מאוחר יותר שנקבע מראש. במקרים מסוימים ניתן לקבוע כי ההלוואה לא תסולק ביום הפירעון הצפוי, אלא תהפוך להלוואה רגילה בתשלומים חודשיים של קרן וריבית. מיום נטילת הלוואת הגישור ועד יום פירעונה או לחילופין הפיכתה להלוואה רגילה, אנו נדרש לשלם רק את החלק היחסי בגין הריבית ובמקרים מסויימים נוכל לא לשלם כלל ופשוט לצבור את הריבית החודשית לקרן ההלוואה המקורית.

   הלוואות גישור לעסקים יכולות לסייע רבות לכאלו אשר יש להם פערים תזרימיים בעסק ויודעים כי כרגע הם חייבים הלוואה להציל את העסק שלהם, אך ייקח קצת זמן עד שהעסק יתאושש. זה לא יהיה נכון להתחיל לפרוע את ההלוואה באופן מיידי טרם שהעסק התאושש שכן זו מכה נוספת לעסק. מה שזה עלול לגרום זה למפלתו הסופית של העסק וזה לא מצב רצוי. במצב אידיאלי בעל העסק יוכל לקחת עכשיו הלוואה שתוכל לסייע לו לצאת מהבעיות הנוכחיות שהוא נקלע אליהן, ולאחר מכן תוך כמה חודשים הוא יתחיל לפרוע את ההלוואה ובזמן הזה יצליח לשקם את העסק על מנת להיות בר פירעון.

   בסופו של דבר הלוואות גישור מאוד מתאימות לבעלי עסקים, יחד עם זאת גם אנשים פרטיים נזקקים להן במקרים רבים. לדוגמא, משפחה אשר ממתינה לקבלת כספי ירושה או כספי ביטוח, וזקוקה כרגע לכסף באופן מיידי, יכולה לקחת הלוואה מהסוג הזה ולהתחיל לשלם אותה כאשר הכספים הללו יתקבלו. במקרה כזה אולי אפילו תוכל לפרוע את כולה ולא על פי לוח הסילוקין המקורי. דוגמא נוספת הינה רכישת נכס מקבלן, כאשר הכניסה לנכס הינה עתידית, אך כיום אתם מתגוררים בשכירות ואין ביכולתכם לעמוד בהחזר כפול הל משכנתא ושכר דירה גם יחד. כך או כך, הלוואות גישור יכולות להעניק פתרון מצוין עבור מגוון של אנשים מהמגזר העסקי והמגזר הפרטי כאחד.

   תשואות פיננסים הינה חברה לייעוץ וליווי פיננסי אשר עוסקת בתחומים של ייעוץ לעסקים, קבלת מימון לעסקים, ייעוץ משכנתאות, סיוע למסורבי בנקים, הלוואות חוץ בנקאיות ועוד.  

   לקבלת הלוואות גישור בריביות הטובות ביותר 
   לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button