לייעוץ חינם: 

03-9477729

משכנתא בגישור

משכנתאות

הלוואת גישור – משכנתא בגישור

זקוקים למשכנתא לתקופת ביניים? מתכוונים למכור נכס או צפויים לקבל כספים? יש לנו פתרון!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הלוואת גישור – משכנתא בגישור

  זקוקים למשכנתא לתקופת ביניים? מתכוונים למכור נכס או צפויים לקבל כספים? יש לנו פתרון!

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך!

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הלוואת גישור בשעבוד נכס

  משכנתא בגישור מכונה גם "בוליט", "גרייס", הלוואת בלון או הלוואת גישור. במשכנתא בגישור מחזירים בכל חודש רק את הריבית. את הקרן כולה מתחייבים להחזיר בסוף תקופה שנקבעה בשלב נטילת ההלוואה.

  משכנתא בגישור אינה הלוואה סטנדרטית ומתאימה רק למצבים בהם אתם בטוחים לגמרי שיהיה לכם את סכום הקרן זמין לפירעון ההלוואה בעיתוי ספציפי.

  באיזה מצבים עדיף לקחת הלוואת גישור?

  אם אתם מעוניינים לשפר דיור ויש ברשותכם את הסכום הנדרש לכך, אך כסף זה אינו זמין כרגע וישתחרר בתקופה הקרובה, אתם בהחלט יכולים לקחת משכנתא בגישור בכדי להניע תהליכים. למעשה מדובר בהלוואת גישור שתכליתה לגשר על פערים בתזרים מזומנים לצורך ביצוע עסקאות.

  קיימות סיבות לגיטימיות רבות שבגללן סכום כסף גדול שברשות הרוכשים אינו זמין. דוגמאות נפוצות הן תכנית חיסכון שטרם השתחררה או עיכובים בהעברת כספים מרוכשי הנכס הקיים שנמכר. רבים אינם מעוניינים לוותר על עסקה קורצת ומחפים על הפער בתזרים המזומנים באמצעות אותה הלוואה הנקראת הלוואת גישור.

  הלוואת גישור למשכנתא צריך להחזיר!

  משכנתא בגישור / הלוואת גישור לוקחים כאשר בטוחים לחלוטין שיתפנה כסף בזמן נתון בכדי לפרוע את החוב ושהכסף שישתחרר אכן יועבר לפירעון ולא למטרה אחרת. לכן, אם אתם לא בטוחים – אל תכנסו לזה.

  בפועל, רבים מוצאים את עצמם לוקחים הלוואות גישור מתוך אמונה ש"יהיה בסדר" אך בפועל דברים משתנים וההלוואה עוברת למחזור או במקרים גרועים יותר לפיגור.

  גם הבנקים אינם ששים להציע הלוואות מעין אלה וזאת בשל הבעיה הכרוכה בהחזרתם. ירושות או רווחי הון, לדוגמא, אינם מהווים בטוחה טובה מספיק עבור הבנק וכנראה שתזדקקו לערובות מוצקות יותר כדי לשכנע את הבנק ביכולתכם הוודאית להחזיר את סכום הקרן במועד הפירעון.

  משכנתא בגישור – תזמון בחיים זה הכול

  כידוע, לתזמון יש משקל מכריע בעסקאות ולפעמים יש לתמרן בין מצבים באופן יצירתי. הדבר נכון במיוחד לגבי נדל"ן. הלוואת גישור לרכישת דירה יכולה להוות פתרון מושלם במקרה ומצאתם נכס מתאים, אך יש עיכובים שלא מאפשרים לכם לשלם במיידי.

  לפיכך, מדובר בהלוואה לזמן קצר שאינו עולה על שנה – שנתיים וזאת בשונה ממשכנתאות רגילות המתפרסות על עשרות שנים. הבנק יבחן את יכולת ההחזר שלכם ויציע לכם מסלולי הלוואה.

  מסלולי הלוואת גישור

  בנוסף למסלולים הרגילים של החזר ריבית חודשי קיימים גם מסלולי הלוואה המכונים "גרייס מלא". הלוואות אלה מציעות החזר מלא של הקרן והריבית בנקודת הפירעון. מדובר על הלוואות נוחות עבור מי שנמצא במעבר בין דירות, לא מעוניין להסתבך עם תשלומים חודשיים ויכול לעמוד בפירעון חד פעמי של ההלוואה + ריבית (לעיתים גם הצמדה).

  בנוסף למסלול ההחזר, יהיה עליכם לבחור תמהיל הלוואה. הלוואות הגישור דומות בעניין זה לכל הלוואה רגילה ואלה יכולות להיות להופיע במסלולים המוכרים לנו מהלוואות שפיצר הרגילות. ריבית קבועה/משתנה, קל"צ, פריים, הצמדה למט"ח ועוד.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות עם ניסיון רב במערכת הבנקאית. הלוואות גישור דורשות יחס מיוחד והרבה שיקול דעת.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon