לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  משכנתא בגישור

  הלוואות גישור – מה הן?

  זקוקים למשכנתא לתקופת ביניים? מתכוונים למכור נכס או צפויים לקבל כספים? יש לנו פתרון.

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   למידע נוסף על הלוואות מיוחדות אלה לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   הלוואת גישור בשעבוד נכס

   משכנתא בגישור מכונה גם "בוליט", "גרייס" או הלוואת בלון. במשכנתא זאת, מחזירים בכל חודש רק את הריבית. את הקרן כולה מתחייבים להחזיר בסוף תקופה שנקבעה בשלב נטילת ההלוואה. משכנתא גישור אינה הלוואה סטנדרטית ומתאימה רק למצבים בהם אתם בטוחים לגמרי שיהיה לכם את סכום הקרן זמין לפירעון ההלוואה בעיתוי ספציפי.

   באיזה מצבים עדיף לקחת הלוואת גישור?

   אם אתם מעוניינים לשפר דיור ויש ברשותכם את הסכום הנדרש לכך, אך כסף זה אינו זמין כרגע וישתחרר בתקופה הקרובה, אתם בהחלט יכולים לקחת הלוואת גישור בכדי להניע תהליכים. למעשה מדובר בהלוואה שתכליתה לגשר על פערים בתזרים מזומנים לצורך ביצוע עסקאות. קיימות סיבות לגיטימיות רבות שבגללן סכום כסף גדול שברשות הרוכשים אינו זמין. דוגמאות נפוצות הן תכנית חיסכון שטרם השתחררה או עיכובים בהעברת כספים מרוכשי הנכס הקיים שנמכר. רבים אינם מעוניינים לוותר על עסקה קורצת ומחפים על הפער בתזרים המזומנים באמצעות הלוואה.

   הלוואת גישור למשכנתא צריך להחזיר!

   משכנתא בגישור לוקחים כאשר בטוחים לחלוטין שיתפנה כסף בזמן נתון בכדי לפרוע את החוב ושהכסף שישתחרר אכן יועבר לפירעון ולא למטרה אחרת. לכן, אם אתם לא בטוחים – אל תכנסו לזה. בפועל, רבים מוצאים את עצמם לוקחים הלוואות גישור מתוך אמונה ש"יהיה בסדר" אך בפועל דברים משתנים וההלוואה עוברת למחזור או במקרים גרועים יותר לפיגור.

   גם הבנקים אינם ששים להציע הלוואות מעין אלה וזאת בשל הבעיה הכרוכה בהחזרתם. ירושות או רווחי הון, לדוגמא, אינם מהווים בטוחה טובה מספיק עבור הבנק וכנראה שתזדקקו לערובות מוצקות יותר כדי לשכנע את הבנק ביכולתכם הוודאית להחזיר את סכום הקרן במועד הפירעון.

   תזמון בחיים זה הכול

   כידוע, לתזמון יש משקל מכריע בעסקאות ולפעמים יש לתמרן בין מצבים באופן יצירתי. הדבר נכון במיוחד לגבי נדל"ן. הלוואת גישור לרכישת דירה יכולה להוות פתרון מושלם במקרה ומצאתם נכס מתאים, אך יש עיכובים שלא מאפשרים לכם לשלם במיידי. לפיכך, מדובר בהלוואה לזמן קצר שאינו עולה על שנה – שנתיים וזאת בשונה ממשכנתאות רגילות המתפרסות על עשרות שנים. הבנק יבחן את יכולת ההחזר שלכם ויציע לכם מסלולי הלוואה.

   מסלולי הלוואות

   בנוסף למסלולים הרגילים של החזר ריבית חודשי קיימים גם מסלולי הלוואה המכונים "גרייס מלא". הלוואות אלה מציעות החזר מלא של הקרן והריבית בנקודת הפירעון. מדובר על הלוואות נוחות עבור מי שנמצא במעבר בין דירות, לא מעוניין להסתבך עם תשלומים חודשיים ויכול לעמוד בפירעון חד פעמי של ההלוואה + ריבית (לעיתים גם הצמדה).

   בנוסף למסלול ההחזר, יהיה עליכם לבחור תמהיל הלוואה. הלוואות הגישור דומות בעניין זה לכל הלוואה רגילה ואלה יכולות להיות להופיע במסלולים המוכרים לנו מהלוואות שפיצר הרגילות. ריבית קבועה/משתנה, קל"צ, פריים, הצמדה למט"ח ועוד.

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות עם ניסיון רב במערכת הבנקאית. הלוואות גישור דורשות יחס מיוחד והרבה שיקול דעת.

   למידע נוסף על הלוואות מיוחדות אלה לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button