לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  משכנתא לפרויקט מחיר למשתכן

  משכנתא לפרויקט מחיר למשתכן

  למה ייעוץ משכנתאות? היועץ בבנק מייצג את הבנק! אנחנו נייצג אותך!

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   רוצים לשמוע עוד? מוזמנים ליצור קשר –  לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   משכנתא במחיר למשתכן

   זכיתם במחיר למשתכן ואתם זקוקים למשכנתא על מנת לממש את זכאותכם? אינכם יודעים כיצד פועל תהליך נטילת המשכנתא במחיר למשתכן ומחפשים מענה? מאז שהטיל השר כחלון את פצצת מחיר למשתכן, אין רגע דל ופרויקטים חדשים מתפרסמים חדשות לבקרים. קבלו על קצה המזלג כל מה שצריך לדעת בעניין.

   מה זה מחיר למשתכן?

   בעולם הנדל"ן מקובל בדרך כלל שהמדינה מוציאה מכרז על קרקע והקבלן המרבה במחיר זוכה. במחיר למשתכן המצב הפוך. משרד השיכון והבינוי מקצה מגרשים המיועדים לפרויקט מחיר למשתכן ומקיים מכרזים על קרקעות בבעלות המדינה. המדינה מעמידה ליזמים את האפשרות לרכוש את הקרקע במחיר מסובסד ובוחרת את היזם שהציע את ההצעה הנמוכה ביותר למ"ר בנוי. כתוצאה מכך, הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן יכולים ליהנות מהטבה של עשרות אחוזים ויכולה להתבטא בהנחה של מאות אלפי שקלים ממחיר הדירה המקורי.

   ראוי לציין כי משרד השיכון והבינוי מעניק לרוכשי הדירות את האפשרות להשכיר את הדירה ואינו מחייבם להתגורר בה.

   מי זכאי לגשת למכרז המחיר למשתכן?

   הזכאים לרכישת דירות בפרויקט מחיר למשתכן מוגדרים כ"חסרי דיור" – יחידים מעל גיל 35, זוגות נשואים בכל גיל וכן נכים המרותקים לכיסא גלגלים מגיל 21. הגדרת חסר הדיור חלה על מי שאין לו, ולא היו לו ב-6 השנים האחרונות דירה או זכויות כלשהן בדירה העולות על שליש מהבעלות בזכויותיה או זכויות בקרקע המיועדת לבנייה. חשוב לציין כי לא נקבעו קריטריונים כמו מספר ילדים, ותק נישואין, שירות צבאי, רמת הכנסה או מיצוי כושר השתכרות.

   בעת קיום מכרז מחיר למשתכן קיימת עדיפות ל"בני מקום" העונים על הגדרות הזכאות ל"חסרי דיור". כלומר, העדפה לחסרי דיור המתגוררים ב 3 השנים האחרונות בתחום הרשות המקומית שבה ייבנה הפרויקט. "בני מקום" נחשבים גם אלה שגרו בתחום הרשות המקומית ב 4 מתוך 10 השנים שקדמו למועד פרסום המכרז.

   איך ניגשים להגרלה של פרויקט מחיר למשתכן?

   בכדי לגשת להגרלה עלינו לקבל תעודת זכאות. קיימות 3 חברות המחזיקות באישור להנפיק תעודת זכאות והן: אלונים – 2850*, מילגם –  6078* ועמידר – 6266*.

   ניתן לפנות לסניפים של חברות אלה הפזורים בכל ארץ ובתאום מראש. כמו כן, יש באפשרותכם למלא טפסים באופן מקוון ולחסוך לעצמכם טרדה. להלן הטפסים:

   תוך עד 10 ימי עסקים תקבלו תשובה במייל עם מספר משתמש וסיסמא שישמשו אתכם בהגרלות המתפרסמות באופן מקוון, כאן: https://www.dira.moch.gov.il/

   אישור הזכאות תקף לשנה ובמהלך השנה יש באפשרותכם לגשת להגרלות ככל שתחפצו, כאשר מחיר האישור עומד על 187 ₪. מדובר בסכום חד פעמי שלא יוחזר גם במקרה ולא זכיתם. עם זאת, ניתן להאריך את תוקף אישור הזכאות באופן אוטומטי וללא תוספת תשלום, זאת בהסתמך על כך שהנתונים שהוצהרו ביום הגשת הבקשה לא השתנו. בדיקת הנתונים מתבצעת באופן שוטף על ידי ממשקים שונים ומתבצעת מדי 6 חודשים.

   נעזרים במקצוען מול הבנק ומקבלים יותר

   כיוצאי המערכת הבנקאית אנו מעמידים לרשותכם את הידע והכלים שצברנו במשך שנות עבודתנו בבנקים. במקום להתייעץ עם הבנק שמוכר לכם את הכסף ומעמיד לרשותכם נציג משכנתאות מטעמו המשרת את אינטרס המערכת בלבד, פנו למומחה בתחום המשמש גורם בלתי תלוי אשר יעמוד לצדכם ויעזור לכם לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות ומתמחה בפרויקטים מסוג מחיר למשתכן, לפני קבלת החלטה כה חשובה, פנו למומחה שידאג עבורכם לעסקה הטובה ביותר. רוצים לשמוע עוד? מוזמנים ליצור קשר בטלפון שמספרו: 03-9477729 או השאירו פרטים ונשוב בהקדם.

    

   רוצים לשמוע עוד? מוזמנים ליצור קשר – לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button