לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

מיחזור משכנתא

סירוב משכנתא

סורבתם בבנק? אל תרימו ידיים. הפתרון שלכם נמצא כאן.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  סירוב משכנתא

  סורבתם בבנק? אל תרימו ידיים. הפתרון שלכם נמצא כאן.

  יש לנו פתרון בשבילך!

  תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  עבור רובינו פניה לבנק עבור משכנתא מעוררת חששות מסוימים כך שבמקרה של סירוב הרי מדובר ברגע מאד לא נעים. המחשבות שמעורר סירוב משכנתא הן רבות ובראש ובראשונה נשאלת השאלה, "מה נעשה"? חשוב מאד להבין שיש הרבה מה לעשות לאחר סירוב משכנתא ובהחלט ניתן במקרים רבים לפתור את הבעיה.

  קיימות מספר סיבות לסירוב משכנתא:

  בקשת הלוואה מופרזת – מדובר בסיבה יחסית פתירה. ניתן לפנות לסניפי בנק אחרים או לגייס כספים באמצעות פניה להורים עבור משכנתא הפוכה על הנכס שלהם, משכנתא לכל מטרה או כל הלוואה אחרת. אפשרות שניה היא לוותר על הנכס וללכת על משהו קצת יותר צנוע. אפשרות נוספת היא להתאפק קצת ולצבור עוד הון עד להזדמנות הבאה שתגיע בדמות השקעה אטרקטיבית או ירידת מחירי נכסים.

  היסטוריית אשראי שלילית – מדובר במצב בעייתי הרבה יותר שעלול לגרום לסירוב גורף בקרב כל הבנקים. הסיבות לסירוב משכנתא בשל היסטוריית אשראי שלילי קשורות לרמת הדירוג האשראי של המבקשים ב BDI. דירוג זה המהווה מדד סיכונים משמעותי עבור הבנקים, המעוניינים לקבל החזר בטוח עבור ההשקעה שלהם. במהלך הבקשה להלוואת משכנתא בודק הבנק את היסטוריית האשראי של המבקש ואם מתעוררות שאלות הרי יוגדר הלווה כ"בעייתי". היסטוריית אשראי בעייתית כוללת רישומים שונים כגון פשיטת רגל, דרישות חוב, חשבונות מוגבלים, תיקים בהוצאה לפועל וכן עניינים פיננסיים אחרים המעוררים שאלות. בכדי לפתור את הבעיה תידרשו לפנות למומחה אשר בעזרת קשריו וכישוריו יוכל להביא למצב של אישור הבקשה בבנקים השונים. במקביל, תוכלו לעשות עבודה רצינית להסרת הכתם ב BDI. אם מדובר בעניין משפטי, או רישום שלילי שגוי, הרי לעיתים קרובות ניתן למחוק רישומים אלה. אם מדובר במצבים של היסטוריית אשראי שלילית המבוססת על חובות שלא כוסו, אולי ניתן להגיע להסדר עם המלווים. בכל מקרה, חשוב להבין שמחיקת היסטוריה שלילית היא תהליך ארוך שדורש ידע ומיומנות בעניין.

  בעיות בריאות וגיל – הבנקים לא אוהבים לתת משכנתא לאנשים מבוגרים בשל החשש שלא יאריכו ימים לפני תום מלא החזר התשלומים. במצב זה ניתן לפנות לבנקים אחרים או להשיג ערבים חזקים שיגבו את יכולת ההחזר שלכם לאורך זמן. מכיוון שהבנק מבוטח ב"ריסק" הרי המשוכה הגדולה נמצאת במצב זה דווקא מול חברת הביטוח שעלולה לסרב לבטח אתכם, או לחלופין לדרוש פרמיה גבוהה.

  מה עושים במקרה של סירוב משכנתא?

  דבר ראשון לא נבהלים ולא מתמרמרים, אין מדובר בעניין אישי שכן לבנקים יש נוסחאות קבועות שעוזרות להם בקבלת החלטות, וכן רגולציה שמגבילה אותם. בשלב זה יש לבדוק את סיבת הסירוב היטב ולקבל החלטה בעניין. פניה למומחים יכולה בהחלט לסייע בכך ולעזור לכם להשיג את המשכנתא המיוחלת הן מהמערכת הבנקאית והן ממקורות אלטרנטיביים, כמו הלוואה מגוף חוץ בנקאי, או לחלופין לפתור את החסם שמנע מכם לקבל את ההלוואה שלה אתם זקוקים. חברת תשואות פיננסים מתמחה בייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי ותשמח לסייע לכם ככל שידרש. למידע נוסף על פתרון בעיות סירוב משכנתא צלצלו עכשיו למספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה