לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

משכנתא בגישור

משכנתא מוחקת

יש לנו פתרון בשבילך! משכנתא ייחודית לסגירת כל התחייבויות תחת קורת גג אחת.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא מוחקת

  יש לנו פתרון בשבילך! משכנתא ייחודית לסגירת כל התחייבויות תחת קורת גג אחת.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך. היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  משכנתא מוחקת לסגירת חובות, כדאי?

  החובות תופחים? ההלוואות מתרבות? משכנתא מוחקת חובות מהווה דרך מאד מקובלת להתמודדות עם התחייבות כלכליות ומוכרת לנו גם בשם "משכנתא לכל מטרה". כשמה כן היא, "משכנתא לכל מטרה" אכן מתאימה למימון מגוון רחב של מטרות ורבים מיעדים אותה למימון סגירת חובות והלוואות. משכנתא זאת יכול לקחת כל מי שיש בידיו נכס שקיימת משכנתא על חלקו או לחלופין, נכסים לא משועבדים. (ניתן לשעבד עד 65 אחוזים מערך הנכס).

  משכנתא מוחקת מציעה פתרון טוב לבעיית החובות שכן מדובר בהלוואה נוחה יחסית, עם ריבית אטרקטיבית ופריסת תשלומים ארוכת שנים. הלוואה זאת ניתן לקבל מהבנקים השונים וכן בהלוואות חוץ בנקאיות כדוגמת חברות הביטוח וקרנות מימון שונות. להתאמה נכונה של המשכנתא וניהול מו"מ אפקטיבי מול הגורם המממן יש חשיבות רבה בהשגת מטרתכם הן ברמת אישור ההלוואה והן ברמת מחיר הכסף, משמע גובה הריבית.

  מהו סוד הקסם של משכנתא מוחקת?

  משכנתא מוחקת מאפשרת לכם לשעבד את הנכס שברשותכם וליהנות ממגוון יתרונות:

  • ריביות נוחות – כמקובל בכל הלוואת משכנתא, תידרשו לשעבד נכס נדל"ני שבבעלותכם. מכיוון שכשמדובר על נכס נדל"ני מדובר על בבטוחה אמינה, הרי שהדבר יבוא לידי ביטוי בריבית נמוכה יחסית להלוואות רגילות. ריביות עבור משכנתא לסגירת חובות עומדות בשנים האחרונות על כ 3.5 – 5 אחוזים בלבד, לעומת 6- 8 אחוזים בהלוואות רגילות בממוצע.
  • תשלומים נוחים – ניתן לקבל משכנתא מוחקת על פני עשרות שנים, כמקובל בכל משכנתא מקבילה. מכיוון שניתן בהלוואה זאת לפרוס את המשכנתא על פני זמן ממושך, הרי שתדרשו לתשלומים נמוכים יחסית. המצב בהלוואות סטנדרטיות הוא שונה שכן תידרשו להחזר מלא תוך שנים ספורות.
  • הלוואה גדולה – לעתים נידרש לסכומי הלוואה הגדולים, כמו במצב של ריבוי הלוואות קצרות טווח או לחלופין במצבים בריאותיים שונים וכן כשיש צורך לעזור לילדים ברכישת נכס. ניתן לקבל משכנתא מוחקת בסכומים מרשימים למדי, כתלות בערך הנכס ומצב השעבודים התלויים עליו (מקסימום משכנתא = 65 אחוזים מערך הנכס – שעבודים).
  • מסלולי הצמדה – כמקובל בכל משכנתא, גם כאן תוכלו לבחור מסלולים המתאימים לצרכים שלכם בדיוק. ניתן להצמיד לריבית פריים, מדד המחירים לצרכן, ריבית קבועה, מט"ח ועוד.

  חשוב לציין שמשכנתא מוחקת במרבית המקרים תהיה מעט יקרה יותר ממשכנתא רגילה לדיור, בשל פרמיית סיכון שנלקחת בחשבון על ידי הגוף המממן. מכשול נוסף שעלול להקשות עליכם לקבל משכנתא מוחקת הוא כמובן הביורוקרטיה שמסביב, מכיוון שמדובר במשכנתא לכל דבר ועניין, הרי שתדרשו לספק מסמכים שונים ולעמוד בכל הקריטריונים המקובלים לעניין. במקרה וכבר עומדת לרשותכם משכנתא, ייתכן והתהליך יוכל להיות קצר יותר.

  למה כדאי למחזר הלוואות וחובות?

  אנשים תמיד מופתעים לשמוע כמה באמת הם משלמים עבור החובות שלהם. מדובר בעלויות מיותרות של מאות ואף אלפי שקלים בחודש, שיכלו להיחסך בקלות באמצעות הלוואה אחת טובה המחליפה מספר הלוואות גרועות. קחו לדוגמא את ה"מינוס" בבנק. עם ריבית של בין 8 ואף יותר מ 12 אחוזים מאבדים למעלה מ 100 ₪ בשנה על כל 1,000 ₪ חוב. עם חוב ממוצע של 20,000 ₪ תאבדו בכל שנה 2,000 ₪, כמחצית מסכום זה מהווה הוצאה שנתית מיותרת.

  סגירת חובות והלוואות ישנות ומחזורם, מהווה דרך מצוינת לעשיית סדר וארגון כלכלי מחודש עבור כל אחד ואחת המעוניינים להחזיר את השליטה על החשבונות. מיחזור נכון של כל החובות חוסך ריביות גבוהות על ה"אוברדרפט" וכן הלוואות יקרות אחרות, כאשר יש הוצאה תקופתית ברורה עבור כל החובות, קל יותר לשמור על תזרים המזומנים הביתי והעסקי וכן ליצור תקציב תואם.

  חברת תשואות פיננסים מובילה בתחומה ובעלת ניסיון עשיר בתחום הפיננסים, ובאמצעות יועצים, יוצאי המערכת הבנקאית, מובילה החברה את לקוחותיה להשגת מטרותיהם הפיננסיות, תוך התנהלות מול הגופים השונים והכוונה מותאמת צרכים. למידע נוסף על מחזור חובות והלוואות באמצעות משכנתא מוחקת צרו קשר עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה