לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתא לכל מטרה

משכנתאות

משכנתא למסורבים

הבנק אמר לכם לא? אל ייאוש, יש לנו פתרון עבורכם.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא למסורבים

  הבנק אמר לכם לא? אל ייאוש, יש לנו פתרון עבורכם.

  תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מסורבי משכנתא אל תרימו ידיים!

  כקציני אשראי לשעבר במערכת הבנקאית אנו יודעים כיצד הבנקים בוחנים את לקוחותיהם ומהו הבסיס לקבלת החלטת אישור או הדחייה לקבל משכנתא.

  עזבנו את המערכת הבנקאית על מנת לשמש לכם מסורבי המשכנתא, חבל הצלה אמיתי ולהראות לכם שלמרות שחשבתם שהמצב אבוד, אנו נוכל להפתיע אתכם ולאשר את מבוקשכם בבנק.

  לא מדובר בקסמים, אלא ידע וכידוע ידע הוא כוח. זה לא משנה אם הייתם בעלי הסטוריית אשראי שלילית ונרשמה הערה ב BDI או שהבנק מסרב לכם מטעמי גיל והכנסה, יש פתרון למשכנתא למסורבים בבנק!

  מי הם מסורבי המשכנתא? מה הן הסיבות לקבלת סירוב למשכנתא מהבנק? והכי חשוב איך מצליחים להתגבר על הסירוב ולאשר את בקשת המשכנתא המיוחלת.

  מסורבי המשכנתא מתחלקים בדרך כלל לשתי קבוצות: הקבוצה הראשונה הינה לקוחות בעלי היסטוריית אשראי שלילית והקבוצה השנייה הינה לקוחות אשר קיימת בעייתיות כזו או אחרת עם הבטוחה שמעוניינים לשעבד, כלומר הנכס.

  בדוגמאות למטה, נפצל את שתי הקבוצות ונרחיב על כל אחת בנפרד.

  לא לקבל משכנתא מסיבת היסטוריית אשראי שלילית:

  דוגמא ללקוחות מסוג זה הינם לקוחות מוגבלים, פושטי רגל, לקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל וכמו כן לקוחות המנהלים את חשבונם בצורה לא תקינה, חורגים ממסגרת האשראי המוקצית להם ולא עומדים בהתחייבויותיהם. במרבית המקרים הנ"ל יוצא דיווח לחברת BDI ונרשמת התראה בנדון.

  BDI הינה חברה האוספת ומאגדת מידע צרכני אשראי על לקוחות. המידע מתקבל ממספר גופים כמו הבנקים ולשכות ההוצאה לפועל. מטרת החברה הינה להציג לגורמים הרלוונטיים המעוניינים להעמיד אשראי לקבל איזשהו דוח מצב על התנהלות הלקוח כיום וכמו כן אינדיקציה על התנהלותו בעבר.

  המידע המתקבל מחברת BDI יכול להשפיע רבות על תיוגכם תחת ההגדרה מסורבי משכנתא, חשוב להתייחס למידע זה בכובד ראש. שואלים את עצמכם כמה זמן ישמר המידע בחברת BDI ויוצג לגורמים הרלוונטיים?

  המידע יופיע לכל היותר 7 שנים מיום קבלת העדכון ובמקרים מסוימים יוסר לאחר 5 שנים מיום קבלת העדכון. המידע אודות לקוחות מוגבלים, מוגבלים חמורים, בעלי דרישות חוב מהבנקים ובעלי תיקים בהוצאה לפועל יופיע עד 5 שנים מיום קבלת הדיווח ואילו המידע אודות לקוחות פושטי רגל יופיע עד 7 שנים מיום קבלת הדיווח.

  איך אצליח להתגבר על סירוב המשכנתא מהסיבות האמורות מעלה ולחמוק מההגדרה מסורבי משכנתא?

  ראשית לא כל בנק יודע להתמודד עם לקוחות מורכבים, על כן אין טעם לפנות לכל הבנקים ולירות לכל הכיוונים, כך תגיעו במהרה להיות מסורבי משכנתא. מוטב לפנות ליועץ משכנתא המתמחה בלקוחות מורכבים ומחובר למערכת BDI אשר יוכל לקבל אינדיקציה על מצבכם האשראי באופן עצמאי ולא ע"י הבנק. ברגע שהבנק יפיק את דוח האשראי שלכם בעצמו, הדבר יתועד בו ברגע ובהתאם ייווצר רושם ראשוני מוטעה. משם הדרך להיות מסורב משכנתא קצרה.

  הפניה לגורם חיצוני ובלתי תלוי תעזור לכם להבין מהן ההערות שנרשמו ולגבש הסבר מספק לנושא, כל זאת על מנת להגיע עם המידע באופן יזום ולא להיקלע למצב שהבנק גילה זאת לפניכם.

  חשוב לציין כי החלטת הבנק לאשר את המשכנתא ללקוחות מורכבים נובעת בין היתר מההסבר המוצג אודות מידע האשראי השלילי שנמצא, אחוז המימון המבוקש, הכנסות הלווים ולעיתים בחינת ערב נוסף לחיזוק וביסוס הבקשה.

  היוועצו בשירותיו של יועץ משכנתאות מומחה ותימנעו מהגדרתכם מסורבי משכנתא.

  מסורבי משכנתא מסיבת בטוחה לא מאושרת:

  קיימים לקוחות רבים אשר הצליחו לקבל אישור עקרוני מהבנק אך לאחר שנעשתה שמאות, הבנק החליט לחזור בו ולא לאשר את המשכנתא מהסיבה שישנה בעייתיות בנכס נשוא ההלוואה.

  הסיבות לדחיית המשכנתא בטענה לבטוחה לא מאושרת רבות ומגוונות ויכולות לנבוע מחריגות בניה, בניה ללא היתר, הערכת שמאי נמוכה מהמחיר המוצג בחוזה המכר, אופן רישום לא תקין בלשכות רישום המקרקעין, רשות מקרקעי ישראל או חברות משכנות כאלה ואחרות.

  דוגמאות נוספות הינן שימוש חורג בנכס, עיקולים ו/או שיעבודים לטובת גורמים נוספים. אלו מרבית הדוגמאות השכיחות, אך עם זאת קיימות סיבות נוספות בהן הבנק יסרב להעמיד משכנתא בטענה שאינו מאשר את הנכס. במקרה שכזה ניתן לבדוק את האופציה של משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים!

  איך נצליח להתגבר על סירוב המשכנתא מסיבה זו?

  על מנת לא להגיע למצב שחתמתם על חוזה רכישה ורק לאחר מכן להיות מופתעים שהבנק אינו מעוניין להעמיד משכנתא כנגד הנכס שרכשתם, דבר היכול להוביל להפרת חוזה ולעלות לכם בסכום כסף שאינו מבוטל, פעלו בצורה הבאה ותימנעו מכך בקלות רבה.

  עליכם פשוט לבקש מהבנק הפניה לשמאי ולבצע שמאות מוקדמת טרום חתימת החוזה, לאחר קבלת השמאות ניתן להעבירה למחלקת הבטחונות של הבנק ולקבל אישור מקדים וכולל לעסקה.

  עשו זאת ותמנעו את כניסתכם לקטגוריית מסורבי המשכנתא!

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה