לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

משכנתאות

משכנתא לסגירת חובות

יועץ משכנתא פרטי

ההחזרים מכבידים וההתחייבויות לא נגמרות? יש לנו פתרון והוא זול הרבה יותר משחשבתם. שווה בדיקה!

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

לפרטים נוספים לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

משכנתא לסגירת חובות

כולנו מתישהו חוטאים בגלישה לחובות. כשלא שמים לב ולא שולטים בהוצאות ב100 אחוזים, ההוצאות מתחילות לגדול. לפעמים אין מדובר ברשלנות אלה בהוצאות לא צפויות שנוחתות עלינו ואין באפשרותנו להתחמק מכך. המכונית במוסך עם קלקול רציני, דליפות מים בצנרת, בעיה בריאותית שדורשת הוצאה כספית גדולה בדחיפות, שיפוץ, הזדמנות עסקית וכו'.

הכירו את המדרון החלקלק

ניהול כלכלה ביתית דומה מאד לניהול עסק. בתור אנשים אחראיים עלינו למצוא דרכים להכניס יותר כסף ולהקפיד ככל האפשר על צמצום בהוצאות. כאשר יש יותר הוצאות מהכנסות מתחילה להתעורר בעיה עם תזרים המזומנים בחשבון העו"ש ואנו נכנסים ל"אוברדרפט" מינוס.

אוברדרפט זה מצב קבוע בקרב רוב בתי האב בישראל, אך אינו מצב תקין ונובע מרשלנות וחוסר שליטה בתקציב המשפחתי. הריבית על האוברדרפט גבוהה ומכבידה על התקציב. רבים חורגים מהמסגרת ומשלמים ריבית גבוהה אף יותר. בשלב זה מתחילים גם הטלפונים מהבנק עם דרישה "לסגור את המינוס". מתישהו, מתחילים לחזור שיקים ונוצר מצב של פגיעה בדירוג האשראי. מכאן ועד לסחרור חובות והתדרדרות כלכלית הדרך קצרה ומהירה.

משכנתא לכיסוי חובות

המינוס בעו"ש זה למעשה הלוואה גרועה ועדיף להיפתר ממנה מהר באמצעות הלוואה גדולה לסגירת חובות בתנאים נוחים. יש אפשרות לקחת הלוואה רגילה ואפשרות נוספת היא למשכן את הדירה ולקבל "הלוואה לכל מטרה". יתרונותיה של משכנתא לסגירת חובות הן בריבית ובפריסת התשלומים. משכון נכס זאת בטוחה מוצקה ולכן הבנק נוטה להיות יותר נדיב עם תנאי ההלוואה. כמו כן, ניתן לפרוס את ההחזר להרבה שנים, כמו במשכנתא רגילה. עם זאת, ראוי להדגיש שמדובר ב"כיבוי שריפות" ויש גם צורך מידי להתמודד עם הבעיה של ניהול תקציב ביתי.

עושים סדר בהלוואות – משכנתא לסגירת חובות

אוברדרפט זה רעה חולה אך לא יחידה. תופעה נפוצה נוספת ולא כל כך בריאה מבחינה כלכלית, זה ריבוי הלוואות. לוקחים הלוואה ואחרי מספר חודשים לוקחים עוד אחת. לאחר זמן מה, מתברר שגם זה לא מספיק ומבקשים הלוואה נוספת. מדובר בגרסה אחרת להתנהלות כלכלית בעייתית הדורשת פתרון התנהגותי.

 דבר ראשון שעושים כשמתחילים הבראה כלכלית זה לאחד הלוואות וחובות להלוואה אחת טובה ונוחה. משכנתא לסגירת הלוואות יכולה להיות דרך מצוינת לכך, עם פריסת תשלומים נוחה וריבית אטרקטיבית. עם זאת, סביר להניח שלא תקבלו ריבית המשתווה לריבית שקיבלתם עבור המשכנתא שלכם. הסיבה לכך היא שהבנק רואה את ה"הלוואה לכל מטרה" כמסוכנת יותר מהלוואה למשכנתא עבור מגורים.

מה גודל ההלוואה שניתן לקחת?

הלוואה לכל מטרה באמצעות משכנתא ניתן לקחת בסכום של עד 70% מערך הנכס פחות החוב הקיים. לדוגמא: אם הנכס שלכם שווה מיליון ₪, תוכלו לקחת הלוואה של עד 700,000 ₪. אך אם אתם גם חייבים לבנק 250,000 ₪ עבור המשכנתא הקיימת, הרי שתוכלו לקחת הלוואה נוספת בסל של 500,000 ₪.

כדאי לבדוק גם: משכנתא הפוכה.

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות. למידע נוסף על הלוואה לכל מטרה את מוזמנים ליצור קשר:

לחצו כאן או חייגו עכשיו 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button