לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

משכנתא שניה

משכנתא הפוכה

זקוקים למשכנתא בדרגה שניה? הפתרון שלכם נמצא כאן.

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  יש לנו פתרון בשבילך!

  תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.
   

  לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו עכשיו 03-9477729

  מעוניינים לקחת משכנתא נוספת על הנכס שלכם? מסתבר שהדבר אפשרי, אך מהווה אתגר משמעותי עבור המבקשים. בעוד שהבנקים ששים לאשר משכנתא ראשונה עבור נכסים, הרי שבמקרה ותבקשו משכנתא שנייה, הדבר עלול להתגלות כמורכב ויש סיכוי שתקבלו סירוב. מדוע? מדיניות סיכונים כמובן!

  משיגים הסכמה מכל הצדדים

  הבנק מעניק הלוואות על בסיס הערכת סיכונים ומשכנתא שניה נחשבת לסיכון גבוה עבור הגוף המלווה. הסיבה לכך שמשכנתא שניה נחשבת לסיכון, היא בשל מדיניות חלוקת פדיון המשכון במקרה והלווה לא עמד בתשלומים. נכס שעומדת עליו יותר מהלוואה אחת, יפדה קודם את ההלוואה הראשונה. קבלו את סדר הנושים במקרה של אי עמידה בהסכם המשכנתא:

  1. הלוואת משכנתא מדרגה ראשונה
  2. משכנתא מדרגה שניה

  לפיכך יוצא שהגוף המלווה השני לוקח סיכון עצום עבור ההלוואה. לכן, בכדי לקבל הלוואת משכנתא שניה, עליכם קודם כל לשכנע את הגוף המלווה הראשון להסכים שתקבלו משכנתא שניה. אם אכן הצלחתם לשכנע, הרי שתידרשו גם להסכמה מהבנק המלווה החדש לקבלת למשכנתא שניה מטעמו. סוד הקסם טמון בהצגת יכולת החזר מוצקה וזאת עבור הגוף המממ בדרגה השניה.

  משכנתא שניה

  יתרונותיה של משכנתא שניה

  אז למה בעצם כדאי לנו לקחת משכנתא שניה? לעיתים אנו נדרשים להלוואה עבור מגוון סוגיות ומתקשים לקבל אשראי מהמערכת הבנקאית. סיבות מוכרות לצורך במשכנתא שניה הינן סילוק חובות והתחייבויות, עזרה לעסק או גישור על פער תזרימי. לכן, רבים מעדיפים לקחת הלוואת משכנתא נוספת ובכך להגדיל את ההון הזמין שברשותם וזאת בתנאים נוחים יחסית ובפריסת תשלומים רחבה.

  עם זאת, חשוב להבין שמשכנתא שניה היא הלוואה לכל דבר ויש צורך להחזיר אותה במשך שנים רבות. במצב זה הסיכון בלקיחת התחייבות נוספת הוא גדול יותר, כך שבמצבים מסוימים עדיף להימנע מכך לחלוטין. אי עמידה בתשלומי המשכנתא עלולה להוביל לחילוט הנכס בידי הבנק.

  מה בעניין מסלולים וריביות?

  משכנתא שניה היא הלוואה נוחה יחסית. אך מכיוון שמדובר בהלוואת משכנתא בסיכון גבוה יחסית, תהיו בטוחים שהריבית המשולמת תהיה גבוה יותר ממה שהורגלתם במשכנתא הראשונה.

  מעטים הגופים שמאשרים משכנתא בדרגה שניה ומנגד משכנתא בדרגה שניה לא מתאימה בכל מצב.

  הדרך הנכונה לצעד הנכון היא להכיר אתכם, תוך הכרת השוק וזיהוי מידת הסיכון שמתאימה עבורכם. בעזרת תשואות פיננסים תוכלו לקבל ליווי צמוד של יועץ משכנתאות עד להשגת המשכנתא השנייה. למידע נוסף על משכנתא שניה צרו קשר עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות שמתאימים בדיוק לכם.

  לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו עכשיו 03-9477729

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
   לוגו ביקורות גוגל
   מריאטה ליפקוביץ

   שיתופי פעולה

   מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    Call Now Button