לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

משכנתאות לפושטי רגל

פרופיל החברה תשואות פיננסים

נמצאים בהליך או לאחר פשיטת רגל? יש לנו פתרון עבורכם! לבעלי נכס בלבד

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך. 

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לפושטי רגל לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

כיום תהליך פשיטת רגל אפשרי לחברות, עסקים ואנשים פרטיים. הכרזה על אדם פרטי כפושט רגל בבית משפט מעניקה לו זכויות שונות כמו הגנה מפני נושים ובסוף התהליך גם פטור מהחובות המכונה "הפטר".

במהלך או לאחר קבלת ההפטר יש באפשרותם של פושטי הרגל לפנות לקבל הלוואות ומשכנתאות מגופי מימון חוץ בנקאיים ואילו מבנקים ניתן יהיה לפנות רק לאחר קבלת הפטר חלוט. עם זאת, סביר להניח שהבנקים לא יאשרו את המשכנתא בטווח הקצר שלאחר קבלת ההפטר אלא ידרשו תקופת צינון שיכולה להתארך עד 7 שנים.

דבר ראשון שעושים בבנק הוא לבחון את דירוג האשראי של הלווה, כלומר בדיקת BDI  או D&B. כיום בישראל, כמו במדינות מפותחות אחרות, כל אדם שפועל בצורה כלכלית שנחשבת בעייתית (כמו פשיטת רגל) מקבל רישום אשראי שלילי אשר יכול לרדוף אותו למשך שנים.

אז מה עושים? במידה ואתם בהליך פשיטת רגל ויש ברשותכם נכס, ניתן לעצור את הליך כינוס הנכסים בעזרת הגעה להסדר מול המנהל המיוחד לצורך סילוק כלל החובות בתיק פשיטת הרגל תוך הפחתת החוב ותשלומו על ידי קרן חוץ בנקאית המעמידה משכנתא בדיוק במצבים אלה.

באמצעות פניה לגופי מימון חוץ בנקאיים ניתן לבקש משכנתאות לפושטי רגל. למעשה מדובר במשכנתא לכל דבר ועניין אך ייתכן ובתנאים פחות טובים.

מי הם מלווים חוץ בנקאיים?

כיום, לאחר רפורמה משמעותית בשוק האשראי הישראלי, מורשים גופים מסוימים להציע הלוואות חוץ בנקאיות. גופים אלה מפוקחים על ידי הרשויות ונדרשים ליציבות כלכלית מתאימה וכן להתנהלות שקופה והוגנת מול לקוחותיהם.

למרות זאת, אין הדבר אומר שכל מקום המציע לכם הלוואות אכן לגיטימי, בכל מקרה יש לבדוק שהגוף המציע לכם הלוואה הינו גוף מורשה ויש לערוך סקר שוק ביניהם. גופים רבים המוכרים בשם "הלוואות בשוק האפור" אינם מורשים לתת לכם הלוואת משכנתא ואינם עומדים בסטנדרטים ראויים להלוואה. עדיף להימנע מקבלת שירותי הלוואות מגופים אלה ולא להסתבך.

תהליך קבלת המשכנתא

לאחר שהגשתם בקשה עבור משכנתאות לפושטי רגל, תתבצע בדיקה מקיפה של היכולת הכלכלית שלכם ואיכות הנכס. למעשה מדובר על הליך ביורוקרטי שדומה בדיוק למקבילו הבנקאי.

אתם מגישים בקשה עבור משכנתא לפושטי רגל והגוף המלווה בודק אותה. בהמשך תקבלו טפסים למילוי, הכוללים פניה להערכת שמאי לנכס שאותו אתם רוצים למשכן, ביטוחי משכנתא ועוד. לאחר שסיימתם את התהליך, תועבר תמורת המשכנתא ליעדה.

ומה אם עדיין לא קיבלתי הפטר?

במידה והנכם עדיין בהליך פשיטת הרגל, החלופות העומדות בפניכם הינה משכנתא חוץ בנקאית או במידה וישנם הורים או קרובי משפחה המוכנים לעזור ולשעבד את הנכס שבבעלותם תמורת משכנתא מהבנק.

יש לקחת בחשבון כי הסיכוי שתקבלו במהלך פשיטת הרגל מהבנק אפסי עד כדי לא קיים ועל כן תצטרכו להמתין בסבלנות עד תום ההליכים לקבלת ההפטר.

ומה אם קיבלתי הפטר?

במידה והתקבל הפטר חלוט לאחר סילוק מלוא חובותיכם ניתן יהיה לבחון הגשת בקשה לקבלת משכנתא מהבנק. בקשה מסוג זה צריך לבחון בקפידה ולהגיש באמצעות איש מקצוע המתמחה בתחום על מנת לא "להכתים" את שמכם בבנק ולקבל סירוב.

משכנתאות לפושטי רגל הן המשכנתאות המורכבות ביותר ועל כן צריך לבחון כל צעד בקפידה.

מקבלים משכנתא בעזרת ליווי מקצועי

כמו בכל משכנתא אחרת, עליכם קודם כל לבחון בדיוק את יכולת ההחזר שלכם ולא לקחת סיכונים מיותרים. מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לקבל פתרון יעיל וחסכוני למצבכם.

יועץ משכנתאות מקצועי יכול להשתמש בידע, בניסיון ובכלים העומדים לרשותו, כאשר אלה חיוניים במיוחד במקרים מסוג זה. כמו כן, היועץ יבחן ביחד אתכם את היכולת הכלכלית האמתית שלכם ויצא לדרך להשיג את המטרות שהצבתם ביחד.

 

לסיכום, משכנתאות לפושטי רגל בהחלט אפשריות . רוצים לדעת עוד? תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחומה המתמחה בייעוץ, ליווי וגיוס אשראי ומשכנתאות מבנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים. מוזמנים ליצור קשר עכשיו או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם לתאום פגישה ובדיקת היתכנות.

מעוניינים לבדוק זכאות למשכנתא לפושטי רגל? לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button