לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  משכנתא לרכישת דירה

  משכנתא לרכישת דירה

  זה לא שהבנק מרמה, הוא פשוט רוצה להרוויח! אנחנו כאן כדי שלפחות אתם תהיו מוגנים.

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   למידע נוסף על המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   בדרך לרכישת דירה עוצרים לקחת משכנתא

   כמו הרוב המוחלט, סביר שאם אתם בדרך לרכישת דירה, אתם זקוקים למשכנתא. מהצד השני קיימים רבים אשר לא אוהבים את נושא המשכנתאות והיו מעדיפים להימנע מהלוואה זאת בכל מחיר. חשוב להבין שמדובר בטעות שכן הלוואת משכנתא מהווה מנגנון לקיחת הלוואות חיוני ביותר המאפשר לרובנו למנף את חיינו לצבירת נכסים והון בנוחות. עם זאת, רבים ובמיוחד בשנים האחרונות נוטים לאסוף הלוואות משכנתא בנדיבות יתירה ולסכן את עצמם ללא צורך. אז איפה עובר הגבול בין לקיחת הלוואה מוגזמת להימנעות מיותרת? כרגיל, התשובה נמצאת אצלכם.

   למה הלוואה למשכנתא טובה לי?

   בעזרת משכנתא אתם הופכים הוצאה "קשיחה" של דיור לנכס בבעלותכם. במקום לשלם שכ"ד, אתם משלמים החזר משכנתא חודשי לבנק. נכס בבעלותכם מהווה עוגן חשוב של ביטחון עצמי וכלכלי ובכך מעצים את תחושת ה"בית" שכל כך חשובה לנו.

   שומרים על כללי האצבע וחיים נכון

   הבנק אינו מחלק משכנתא לכל אחד ומעמיד משכנתאות בתנאים שונים בכדי להימנע מחשיפה ללווים "גרועים". תנאים אלה מתבססים על מקורות הכנסה אמינים, הכנסות, גיל, שווי הנכס וכו'. עם זאת חשוב להבין שמדובר בתנאים בסיסיים בלבד ועליכם לרסן את עצמכם אף יותר בשביל שיהיה לכם כושר תמרון גם בתקופות קשות. לכן, עדיף לכם להיות צנועים לגבי השאיפות שלכם בעניין הדיור ולא בהכרח לקחת את הסכום הגבוה ביותר שהבנק מוכן לתת לכם.

   שליש, רבע מההכנסות –  לא מתחייבים על יותר משליש מן ההכנסות כשיש לכם הכנסה ממוצעת ועדיף פחות. רבע מן ההכנסות הנוכחיות שלכם המועברות לבנק בכל חודש, לרוב אינם מהווים נטל כבד מדי.

   השקעת הון ראשוני – לגבי ה"דאון פיימנט", המגבלה עומדת כיום על כ- 25% אחוזים אך בדרך כלל לא כדאי להיכנס להלוואת משכנתא חדשה עם פחות מסכום זה בטח ובטח אם ההון העצמי גויס בהלוואות קצרות טווח..

   משתחררים מהר – כולם רוצים לפרוס הרבה ככל האפשר, אך חשוב להבין שלפריסת תשלומים ממושכת יש מחיר. הסיבה העיקרית שבגינה עדיף לקצר את זמן החזרת המשכנתא היא עלות כוללת, או "כמה עלה לי הנכס כולל עלות החוב". ככל שהחוב ארוך יותר עלות הנכס עולה משמעותית בשל הצורך לשלם ריבית לכל אורך זמן חיי המשכנתא.

   הלוואות למשכנתא בהתאמה אישית

   קיימים מסלולי משכנתא שונים ואלה כוללים שיטות "סילוק" או פידיון שונות. שיטת שפיצר היא המוכרת והנפוצה מכולן. קיימות שיטות נוספות כגון קרן שווה וכן הכוללות גרייס, בוליט. כל שיטה מתאימה לצרכים מסויימים וזאת בהתאם להתנהלות הכלכלית שלכם בחיים ולמטרת ההלוואה. כמו כן, יש מסלולים קבועים ומשתנים, צמודים ולא צמודים המותאמים לצרכים שונים וקובעים את מידת היציבות של החוב שלכם.

   בקיצור חברים, משכנתא מהווה כלי פנטסטי להתפתחות כלכלית כאשר היא מותאמת באופן מדוייק לצרכים וליכולות שלכם וחבל שלא להשתמש בה.

   למידע נוסף על המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button