לייעוץ חינם: 

03-9477729

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתאות

משכנתא בלון

מהי הלוואת בלון וממה כדאי להיזהר? לפני נטילת התחייבויות משמעותיות, מתייעצים עם המומחים.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא בלון

  מהי הלוואת בלון וממה כדאי להיזהר? לפני נטילת התחייבויות משמעותיות, מתייעצים עם המומחים.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מהי משכנתא בלון? הפעם אנו נדבר על חובות שתופחים כמו בלון. הלוואת בלון, מוכרת במספר שמות כמו "הלוואת בוליט" או "הלוואת גישור" ומוכרת לנו במיוחד כאמצעי נפוץ למימון רכישת נכס לפני מכירת הנכס הקיים.

  הלוואת בלון בעלת מאפיינים ייחודיים יחסית בעולם ההלוואות, שכן אין מדובר בפריסת תשלומים רגילה, כמקובל. במשכנתא בלון מחזירים את סכום הקרן בשלמותו, רק בתום תקופת ההלוואה. קיימות 2 גרסאות משכנתא בלון מקובלות שאותן ניתן לקבל בכל סניף של בנק משכנתאות, חברות ביטוח וגופי הלוואות חוץ בנקאיים מורשים:

  •  סך הקרן והריבית יוחזרו בשלמותם לגוף המלווה בתום תקופת ההלוואה שנקבעה.
  • הריבית תוחזר תקופתית לגוף המלווה ופדיון הקרן יתבצע במלואו כתשלום אחרון.

  איזו הלוואת בלון עדיף לקחת?

  התשובה לכך אינה פשוטה. מחד, הרבה יותר נוח לדחות את התשלום למועד סיום המשכנתא ומאידך, הרי נטל הריבית דריבית נופל על הלווים במלואו. חשוב להבין שמנגנון הריבית דריבית עלול להיות בעל נטל כלכלי משמעותי שגובר ככל שפרק הזמן לפירעון מתארך.

  נניח ולקחתם הלוואת גישור של 500,000 ₪ למשך 3 שנים ובריבית של 3 אחוזים. בתום תקופת ההלוואה תידרשו לשלם 9.27 אחוזים יותר על הכסף שקיבלתם, או כ 46,000 ₪ נוספים שיצטברו להחזר כולל של כ 546,000 ₪. המצב גרוע הרבה יותר במקרה של הלוואות בריביות גבוהות יותר ובפריסה לטווח ארוך יותר.

  מחזור משכנתא

  מתי כדאי לקחת משכנתא בלון?

  בואו נודה על האמת, הלוואת בלון היא הלוואה נוחה ביותר ואולי נוחה מידי. לאחר שמקבלים את הכסף, רבים נוטים לשכוח את הטעם המר של החזר ההלוואה ועלולים לגלוש לשאננות. לאחר שהתרשמנו מההשפעה המכבידה של מנגנון הריבית דריבית, הרי שברור שיש להגביל את תקופת ההלוואה למינימום האפשרי וכן להבטיח את החזר הכסף במלואו.

  לכן, הלוואות בלון יש לקחת מתוך הידיעה שיתפנה לכם סכום כסף גדול מבעוד מועד כמו מכירת נכס מובטחת, קופת גמל שמשתחררת, פיצויים ועוד. הלוואה מסוג זה עדיף שתילקח עבור מטרות מימון קונקרטיות כמו גישור לנכס, עסק וכדומה, עם תכנית החזר ברורה. כמו כן, יש להימנע משימוש בכספי הלוואה אלה עבור מימון רמת חיים או שימוש אחר שאינו מציע ביטחון מוצק להחזר.

  מסלולי הצמדה של המשכנתא

  כמו בכל משכנתא אחרת, גם כאן בהלוואת בלון תידרשו להצמיד את החוב שלכם לאפיק כלשהו. האפשרויות רבות ולהן השפעה על גובה ההחזר: קבועה צמודה, משתנה צמודה, פריים, עוגן מק"ם, מט"ח, משתנה לא צמודה, וכן קל"צ.

   

  חברת תשואות פיננסים מתמחה ביעוץ משכנתאות ופתרונות מימון. בחירה נכונה של תמהיל המשכנתא יכולה להשיג לכם וודאות יחסית בהחזר ובכך להבטיח את יכולת כיסוי ההלוואה במועד. למידע נוסף על משכנתא בלון בזהירות ובתבונה צרו קשר עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon