לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

מימון חוץ בנקאי

משכנתאות

הקפאת משכנתא

יש לנו פתרון בשבילך!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הקפאת משכנתא

  יש לנו פתרון בשבילך!

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מהי הקפאת משכנתא?

  הציעו לכם הקפאת משכנתא? עצרו רגע, ולפני שאתם מפנים לעצמכם מקום בפריזר כדאי לכם להבין בדיוק על מה מדובר ואיזה הקפאה אתם צריכים. המושג הקפאת החזר משכנתא מבלבל לפעמים שכן זה משויך לשתי פעולות שונות בתכלית: הקפאת תשלומי הקרן או לחלופין הקפאה מלאה של תשלומי הקרן והריבית.

  הלוואת גרייס

  הקפאת החזר משכנתא נקראת גם "גרייס". במצבים רבים תעדיפו להקפיא את תשלום המשכנתא לתקופה מסוימת בשל סיבות שונות. את האופציה להלוואת גרייס יש לבקש כבר בשלב הבקשה למשכנתא. בהלוואה יפורטו תנאי הפטור מהתשלומים החודשיים לבנק המשכנתאות למשך תקופה מסוימת העומדת בדרך כלל על מספר חודשים.

  קיימים 2 סוגי גרייס: האחד כולל הקפאת תשלומי הקרן והמשך תשלומי הריבית. במקרה השני תקבלו הקפאה מלאה של כל התשלום שכולל קרן וריבית.

  הלוואת גרייס שימושית במיוחד עבור מצבים בהם יש לכם קושי לעמוד בתשלומי המשכנתא הקבועים בשל אירוע כל שהוא כמו מחלה או נסיעה. מצב נוסף שיכול להוביל אתכם ללכת על מסלול גרייס הוא יכולת החזר תקופתית לאנשים בעלי הכנסות מחזוריות כמו בעלי עסקים המתפרנסים תקופתית. במקרים רבים יציעו לכם תקופת גרייס לצורך התאקלמות בנכס החדש שלכם והשלמת כל התהליכים המתלווים למעבר למקום החדש.

  חשוב להבין שאין מתנות חינם ועל גרייס יש לשלם באמצעות הגדלת שנות המשכנתא ו/או הגדלת נטל המשכנתא החודשי. הלוואות גרייס עטופות בשמות מקסימים כמו "משכנתא בחופשה" אך למעשה מדובר בדחייה שמתורגמת לחוסר נוחות רבה. מבחינת הבנק מדובר בהלוואה נוספת, עם פריסת תשלומים וכמובן שזאת נושאת ריבית, לכן אתם עלולים לגלות שמדובר שימי החסד הפכו לנטל משמעותי.

  הקפאת משכנתא קלאסית

  מהווה חלק מתהליך המכונה "גרירת משכנתא" שבו הלווים מוכרים נכס קיים ורוכשים נכס אחר תוך כדי גרירת המשכנתא הקיימת והצמדתה לנכס החדש. בסוג זה של הקפאת משכנתא, עליכם להמשיך ולשלם את תשלומי המשכנתא החודשיים כרגיל וזאת למרות אין נכס משועבד למשכנתא הקיימת. מכיוון שאין שום נכס המשועבד למשכנתא, על הלווים להעמיד ערבון אחר כמו פיקדון של סכום כסף גדול.

  הקפאת החזר משכנתא מהווה אלטרנטיבה ל"מחזור משכנתא" שכוללת פדיון מלא של המשכנתא הקיימת ורכישת משכנתה אחרת תוך שיעבוד הנכס החדש. יתרונה של גרירת המשכנתא טמון בשמירה על זכויות המשכנתא הקיימות שצברתם. אתם מקפיאים את המשכנתא ו"מפשירים" ברכישת נכס חדש, תוך הימנעות מקנסות יציאה ורכישת משכנתה חדשה בתנאים אחרים ואולי גם פחות טובים.

  מתייעצים עם מומחים ומחליטים

  כולנו רוצים לדחות את מה שלא נעים, אך עם זאת אין הדבר תמיד תואם לאינטרס האמיתי שלנו. הרי מדובר בפיתוי משמעותי שאנו לא תמיד יכולים לעמוד בו. בשל ההשלכות הרבות הנגזרות מדחיית החזרי החוב, כדאי לקבל יעוץ משכנתא מקצועי שאינו מוטה ואינו בעל אינטרס. ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי ואמין יכול לפתור לכם את הבעיה בקלות ולהציג בפניכם אלטרנטיבות מיטביות. חברת "תשואות פיננסים" עושה בדיוק את זה ודואגת לרווחתכם הכלכלית.

  עצרו לפני החתימה ונחזור אליכם בהקדם עם הפתרון המתאים ביותר עבורכם:

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה