לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

המדריך ללקיחת משכנתא

משכנתאות

משכנתא אופטימלית

רגע לפני שהבנק מציע לכם את ההצעה הכלכלית עבורו. עצרו, ובחרו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא אופטימלית

  רגע לפני שהבנק מציע לכם את ההצעה הכלכלית עבורו. עצרו, ובחרו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הכירו כיצד לבחור משכנתא אופטימלית עבור 2019

  במהלך רכישת נכס, נידרש כפי הנראה למימון בנקאי שילווה אותנו שנים רבות ולכן כדאי שיהיה נוח ויתאים לנו כמו כפפה ליד. לשם כך, כדאי לנו לעשות שיעורי בית ולהבין יותר את מצב שוק ההון, את הצרכים וכן היכולת האמיתית שלנו. מדובר בנושאים כבדי משקל הדורשים הבנה כללית בריביות, מסלולי הצמדה וכן יכולת כנה להעריך את מידת עומס ההתחייבויות המתאימות לנו.

  לכן, במחירי הדיור הנוכחיים והכלכלה המשוגעת שפוקדת אותנו למעלה מעשור, רבים מעדיפים לקבל יעוץ משכנתאות בידי מומחה לעניין. מומחה למשכנתאות בוחן את כל האספקטים הקשורים לעניין ההלוואה, מייעץ וכן מנהל מו"מ עם כל הגורמים הרלוונטיים. קבלו מספר נקודות חשובות לתכנון משכנתא אופטימלית:

  בוחרים מסלולי הצמדה

  למזלנו אנו לא נביאים ועם התחייבות של עשרות שנים קדימה, יש קושי רב להתאים מסלול משכנתא שמספק עלויות נמוכות, גמישות וסיכון מינימלי. לשם כך נבנה תמהיל משכנתא אופטימלית מאוזן שייצג את כל הצרכים שלנו על הצד הטוב ביותר. קבלו בסדר יורד תמהיל מסלולים עבור משכנתא אופטימלית שמתאים לשנת 2019:

  1. קבועה לא צמודה (קל"צ) – פתרון טוב אך יקר לכל מי שמבקש יציבות וודאות בהחזר החודשי וזאת בסביבה כלכלית של חשש לעליית ריבית. על שקט נפשי משלמים בריבית גבוהה יחסית וקנס יציאה.
  2. הצמדה לפריים – מכיוון שהפריים השנה נמוך יחסית, הרי שכדאי לחסוך חלק מכספי ההלוואה למסלול אטרקטיבי זה. עלויות הריבית יהיו נמוכות באופן משמעותי ביחס לקל"צ וניתן לפרוע את ההלוואה ללא קנסות. קיים חשש מסוים לעלייה בריבית שתייקר את המשכנתא שלנו, מצב אותו נוכל לספוג בקלות עד רמה מסוימת.
  3. צמוד מדד – שווה לבחון הצמדה של חלק יחסי מהמשכנתא למדד המחירים לצרכן ובכך להפחית את הריבית דווקא במסלול הקל"צ. מדד המחירים לצרכן צועד נוטה לעלות ומוטב לבחון זאת בקפידה. במסלול ריבית משתנה כל 5 שנים צמוד מדד קיימים יתרונות כגון: גמישות יחסית (חלון כל חמש שנים) וריביות אטרקטיביות ביחס לקל"צ. גם במצב שבו נפרע את ההלוואה, עדיין נשלם קנס יחסית נמוך או לא נשלם בכלל אם נחליט לפרוע בתחנה שנקבעה מראש.

  חשוב לציין שקיימים מסלולים ייחודיים, כמו מט"ח המתאים לבעלי הכנסות ממטבע זר, "הלוואת קרן שווה" שמפצה עבור עליה בסיכון מקורות הכנסה ועוד. מסלולים ושיטות פירעון אלה ראוי שישקלו יחד עם גורם מקצועי שכן להם השלכות רבות משמעות על יכולת ההחזר.

  יכולת לעמוד בהתחייבויות

  כל משכנתא מהווה הימור לשנים רבות. במהלך השנים פני הדברים משתנים לכיוונים אותם לא יכולנו לצפות. אלה יכולים להיות משמחים ולכלול שיפור במקורות הכנסה, או מצבים לא נעימים בהם איבדנו מקורות הכנסה ואף את מסגרת הזוגיות עצמה. משכנתא אופטימלית משקללת את רמות הסיכוי והסיכון שלנו לצלוח שנים רבו של פדיון חודשי, מבלי להפעיל לחץ לא סביר על המשפחה.

  תשואות פיננסים היא חברה המספקת ליווי פיננסי לאלה המעוניינים לקבל החלטות מושכלות בכל הצמתים החשובים בחיים. למידע נוסף על משכנתא אופטימלית בדיוק עבורכם צרו קשר עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה