לייעוץ חינם: 

03-9477729

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתאות

הלוואות בלון

מחפשים אשראי לתקופה מוגדרת מראש? הלוואות בלון יכולות להיות הפיתרון המתאים.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הלוואות בלון

  מחפשים אשראי לתקופה מוגדרת מראש? הלוואות בלון יכולות להיות הפיתרון המתאים.

  תשואות פיננסים הינה חברת ייעוץ משכנתאות המובילה בישראל, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לפתרונות אשראי ייחודיים למגוון לקוחות רחב ובדגש על עסקאות מורכבות ומסורבי בנקים, כמו כן, אצלנו תמצא את הריביות הנמוכות בשוק ואת התאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הלוואת בלון נשמעת לפעמים קצת מצחיק, רגע, זה הלוואה עבור ימי הולדת? טוב לא בדיוק.. כנראה שיש פה רמז לבלון תופח של כסף אותו חייבים הלווים. הלוואת בלון היא הלוואה קצובה בזמן (בד"כ קצרת טווח) ללא החזר חודשי של כספי הקרן, כמקובל בסוגי הלוואות אחרים. הלוואת בלון מוכרת גם בשמות: הלוואת בוליט וכן הלוואת גישור. בהלוואה זאת, עומדות בפניכם שתי אפשרויות:

  • החזר תקופתי של הריבית כשהתשלום האחרון כולל גם את הקרן כולה.
  • החזר חד פעמי של כל הקרן והריבית בתום תקופת ההלוואה.

  כתוצאה מכך ניתנת ללווים תקופת חסד שבא אינם נדרשים לעמוד בהחזרי ההלוואה, או נדרשים רק להחזר של כספי הריבית בלבד. תשלום הרבית על הלוואות בלון כולל גם את הרבית על הקרן וגם את הריבית עבור הריבית שעדיין לא שולמה (במידה ומדובר בתשלום חודשי חלקי בלבד).

  למי מתאימה הלוואת בלון?

  הלוואת בלון תוחזר בסוף תקופה ולכן תתאים לאלה שיודעים שיתפנה להם סכום הכסף הנדרש לכיסוי ההחזר. לכן, הלוואת בלון מהווה פתרון אולטימטיבי עבור הלוואות גישור. נניח ואתם מעוניינים לשדרג דיור, הרי שאתם יכולים לרכוש נכס לפני השלמת המכירה.

  אם אתם מחפשים הלוואה נוחה, הרי שמדובר בנוחות זמנית בלבד ובסוף תקופת החסד תידרשו לשלם את מלא הסכום או לפחות את הקרן. לכן, הלוואת בלון אינה מתאימה למי שמחפש הלוואות סטנדרטיות, כמו שיפוץ, עניינים בריאותיים, עזרה לילדים ועוד. אלה אם כן, ידוע לכם שמשתחרר לכם סכום כסף מתאים שיכסה את כל ההלוואה – אז הלוואות בלון יכולות לסייע לכם. סכום כסף זה זה יכול להיות קופת גמל, תכנית חיסכון, קרן השתלמות, ירושה ועוד.

  כשהבלון מתחיל להתנפח..

  קחו בחשבון שיציעו לכם הלוואת בלון בריבית גבוהה יחסית, בשל הסיכון שטמון באשראי זה. עם זאת, הבעיה הגדולה של הלוואות בלון אינה בריבית אלה במנגנון הריבית דריבית המופעל בהלוואה. כאשר אתם נדרשים לשלם ריבית על הקרן ועל הריבית הרי ההתחייבות גדלה בהתאם לטווח ההלוואה עד לכדי מצב של חוסר יכולת החזר.

  נניח ולקחתם הלוואת בלון לרכישת רכב בסכום של 100,000 ₪ למשך 3 שנים. הריבית שנתנו לכם בחברת הרכב היא 8 אחוזים, תוך משכון הרכב עצמו. בתוך 3 שנים בדיוק, תידרשו לשלם על הרכב 125,971 ₪. בעסקים רבים הולכים על הדיל הזה שכן מדובר בתוספת משמעותית, אך במקביל יש צפי ידוע לצמיחה והחזרים צפויים.

  הבעיה מתחילה כשלוקחים הלוואה לטווחי זמן גדולים. ומה יקרה להחזר ההלוואה שלנו אחרי 10 שנים? הפעם נידרש להחזיר 215,892 ₪ לגוף המלווה, שזה למעלה מ..פי 2 על סכום ההלוואה!

  לכן, עדיף להימנע מהלוואות בלון כאשר מדובר בעניינים של סגנון חיים ומותרות ובמיוחד להימנע מהלוואות אלה לטווח ארוך. הלוואות בלון לוקחים בדרך כלל למספר חודשים ועד שלוש שנים לכל היותר. למידע נוסף על הלוואות בלון עם אחריות צלצלו עכשיו לתשואות פיננסים במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon