לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

משכנתא לעובדי מדינה

עובדי מדינה? בואו לשמוע על תנאי המשכנתא המגיעים לכם.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לעובדי מדינה

  עובדי מדינה? בואו לשמוע על תנאי המשכנתא המגיעים לכם.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  כעובדי מדינה אתם בוודאי מודעים לכך שהבנקים למשכנתאות ישמחו לתת לכם משכנתא בתנאים מועדפים. ככה זה כשמשתייכים למגזר החזק והגדול בישראל המונה כמאה אלף איש, עם משכורות טובות, קביעות, מקום עבודה יציב ותמיכה. כידוע, הבנקים עושים חשבון פשוט של סיכונים ויעדיפו תמיד לווים המציגים כושר השתכרות אמין ויציבות כלכלית המהווה ביטחון משמעותי לכושר ההחזר שלהם.

  בנוסף לכך, עובדי המדינה נהנים ממגוון הלוואות עבור רכישת נכס במסגרת "מכרז השירותים הבנקאיים לעובדי מדינה". מכרז זה יוצא לפועל מידי 5 שנים והבנק הזוכה מתפרסם באמצעי התקשורת. בדרך כלל הזוכה הוא "בנק יהב" שלו חיבור היסטורי עם עובדי המדינה, אך לאחרונה נהנה מהמכרז "בנק דיסקונט" וזאת עד לשנת 2015. במסגרת המכרז נהנים הזכאים מריביות אטרקטיביות עבור משכנתא לעובדי מדינה וכן מסלולי הטבות נוספים הכוללים הלוואה מסובסדת ועוד.

  הטבות שונות לעובדי מדינה

  הבנקים כולם מחזרים אחרי עובדי המדינה, עם בונוסים עבור פתיחת חשבון בנק, עם ריביות נמוכות יחסית, הלוואות מיוחדות ועוד. במיוחד ראוי לציון בנק יהב שנכון לשנת 2015, הוא הזוכה במכרז השירותים הבנקאיים לעובדי מדינה. בנק יהב מציע במסגרת הטבות המכרז, הלוואה לכל מטרה בריביות אטרקטיביות.

  כיצד מקבלים משכנתא לעובדי מדינה?

  בדומה לכל שאר המגזרים, גם עובדי המדינה נדרשים לפנות לבנק משכנתאות מועדף, להגיש בקשה למשכנתא, לקבל אישור עקרוני ולבחור מסלולי משכנתא מתאימים. סביר להניח שעם ההטבות הניתנות דרך בנק יהב, קודם כל עדיף לנצל את ההטבות הקיימות. בדרך כלל הטבות אלה אינן מספיקות למימון מלא של רכישה ויש לגייס את שאר הסכום שנדרש, דרך מסלולים שונים. קבלו מספר מסלולי הצמדה נפוצים:

  • פריים – עובדי מדינה יכולים לבחור מסלול פריים המבוסס על ריבית בנק ישראל בתוספת מרווח בין בנקאי של 1.5 אחוזים לבנק וכן תוספת/הפחתת אחוזים מסוימת הנקבעת על ידי הבנק.
  • מדד המחירים לצרכן – קיימים מסלולים קבועים ומשתנים אשר חשופים להצמדת למדד
  • ריבית קבועה או משתנה – במסלול זה הריבית עומדת בפני עצמה ואינה מוצמדת לאף מדד. ניתן לקחת ריבית קבועה שאינה משתנה לכל אורך חיי המשכנתא, או ריבית משתנה בכל 5 שנים.
  • הצמדה למט"ח – הצמדה לדולר, אירו או ין, מתאים בעיקר עבור אלה שיש לכם הכנסות במטבע זר.
  • הצמדה למק"מ – נפוץ פחות. מקביל למסלול הפריים. ההלוואה נושאת ריבית מסוימת שהעוגן שלה נקבע מדי שנה .

  משכנתא לעובדי מדינה עם ליווי צמוד

  גם כשמדובר בעובדי מדינה, הרי כדאי לקבל ליווי בידי מומחה למשכנתאות וליהנות ממיצוי כל ההטבות שמגיעות לכם. למידע נוסף צלצלו עכשיו ל "תשואות פיננסים" במספר 03-9477729, או השאירו פרטים ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם עם פתרונות אטרקטיביים עבור המשכנתא שלכם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה