לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתא לכל מטרה

משכנתאות

איך בוחרים יועץ משכנתא אובייקטיבי

כשיוצאי המערכת הבנקאית הופכים ליועצים שלך... זה נראה אחרת!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  איך בוחרים יועץ משכנתא אובייקטיבי

  כשיוצאי המערכת הבנקאית הופכים ליועצים שלך... זה נראה אחרת!

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  בעשור האחרון חל שינוי עמוק בעולם המשכנתאות והנדל"ן ובאופן שאנו מתייחסים אליו. אם פעם היינו הולכים לסניף הבנק הקרוב ומבקשים משכנתא הרי כיום אנו לומדים את הנושא לעומק ומקבלים החלטה מושכלת בעניין.

  הסיבה העיקרית לכך היא כמובן מחירי הדירות בישראל שזינקו והכפילו את עצמם. סיבה נוספת לכך היא עליית המודעות שלנו כצרכנים וזמינות המידע.

  שינויים תפיסתיים כגון מחאת האוהלים ומהפכת הסלולר מעידים על כך שעליית יוקר המחייה גרמה לנו להפוך לצרכנים משכילים בכל התחומים, לרבות דיור. כיום, אנו גם פתוחים הרבה יותר קבלת עזרה חיצונית בידי מומחה ולכן רבים מאתנו מעדיפים לקבל ליווי בדרך למשכנתא.

  יש בכך היגיון רב, שכן יועץ משכנתאות מומחה יודע להתאים משכנתאות ללקוחותיו והוא בעל יכולת לנהל מו"מ אפקטיבי יותר מול הגופים המלווים כדוגמת הבנקים וחברות הביטוח. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על פלח לקוחות מורכב כאשר ישנן בעיות עם דירוג האשראי שלנו או שהצרכים שלנו יחודיים כמו הצורך במשכנתא הפוכה או במימון גבוה במיוחד לרכישת נכס.

  יש יועץ, ויש יועץ משכנתאות אובייקטיבי

  יועץ משכנתאות אובייקטיבי יכול להביא תוצאות טובות ולהצדיק את שכרו ואילו יועץ הפועל ממניעים זרים, או בורות עלול לגרום לנזקים כספיים גבוהים. לכן, בכדי להגיע לתוצאה טובה תידרשו ליועץ מקצועי ואמין שפועל עבור האינטרסים שלכם בלבד.

  תודו שמדובר באתגר, שכן יש קושי מסוים לדעת מהו טיבו האמתי של האיש שבו אתם נדרשים לבטוח. מה עושים? קבלו מספר נקודות שעליכם לבחון לפני שמתחייבים:

  •  בחינת צרכים ויכולות – דבר ראשון שעושה יועץ משכנתאות אובייקטיבי הוא לאפיין את הצרכים והרצונות שלכם. כאשר היועץ מבין אתכם ואת המניעים שלכם קל לו לפעול ותת לכם כיוון טוב תוך מציאת פתרונות אופטימליים עבורכם. אם אתם רואים שהיועץ שלכם מדלג על השלב הזה ופשוט מתמקד בלהחתים אתכם על טופס התחייבות, עצרו ותגידו "לא תודה".
  • בדיקת מוניטין – יש לבדוק מהי השכלתו ומה נסיונו בתחום, האם מדובר ביוצא המערכת הבנקאית או יועץ שפשוט עבר קורס חיצוני. האם הוא וותיק בתחום או זה עתה התחיל? האם הוא חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות? האם הוא מוכר ומאושר ע"י הבנקים כגורם מפנה?בעידן האינטרנטי קשה לשמור על סודות. נותני שירותים מקבלים עם הזמן פידבקים באינדקסים שונים, בדף הפייסבוק, גוגל ועוד.
   כל שעליכם לעשות על מנת לקבל רושם כללי עם היועץ שבחרתם, הוא חיפוש מהיר באינטרנט. כמו כן, אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלו ולהתרשם מרמת הדיון. דרך אחרת לזהות מוניטין היא שיטת ההמלצות הישנה והטובה.
   אם יש ממליצים שאתם מכירים, אתם מסודרים. גם המלצות בקבוצות משכנתאות ופורומים שונים יכולות לתת מידע אמין ואפשר להסתמך עליהן.
  • תיק לקוחות מרשים – יועץ משכנתאות אובייקטיבי יכול להראות לכם את ההצלחות שלו ואף להפנות אתכם ללקוחות מרוצים. מספרים זה עניין מדויק ואי אפשר לטעות פה, כל שעליו לעשות הוא להראות לכם תוצאות עבור לקוחות קיימים ולהציג בפניכם בדיוק כמה כסף נחסך.

  ייעוץ אחראי ומקצועי

  תשואות פיננסים היא חברה וותיקה ומובילה בתחומה המנוהלת בידי מומחים יוצאי המערכת הבנקאית.

  אנו מאמינים שאת ההשקעה הכי משמעותית בחייכם יש לבצע בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם, ואנו יודעים כיצד לעזור לכם להשיג את היעדים שלכם מבלי להסתבך ובלי להתרוצץ. למידע נוסף על יועץ משכנתאות אובייקטיבי צרו קשר עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים לתאום פגישה ללא התחייבות.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה