לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

מסורבי בנקים

משכנתאות

משכנתא למשקיעים

כשיוצאי המערכת הבנקאית הופכים ליועצים שלך... זה נראה אחרת!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא למשקיעים

  כשיוצאי המערכת הבנקאית הופכים ליועצים שלך... זה נראה אחרת!

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  בשנים האחרונות המדינה מצרה את צעדיהם של משקיעי הנדל"ן בדרכים שונות ובין היתר על ידי הגבלת גובה האשראי והמינוף וכן העלאת המיסוי. עם זאת, גם כיום השקעות נדל"ן עדיין מהוות אטרקציה להשגת הכנסה עבור הכסף הפנוי שלנו.

  משכנתא למשקיעים די דומה למשכנתא עבור נכס ראשון, אך ישנם מספר הבדלים שכדאי להכיר:

  • ניתן לקבל משכנתא על נכס שני ומעלה בסכום של עד 50% מערכו ולעיתים 60%. בעוד שהסכום הראשוני שנדרש עבור נכס ראשון עומד על 25 אחוזים בלבד. למרות זאת, אין הבנק מחוייב למספרים אילו, חשוב להבין שלעיתים קרובות הוא עלול לדרוש יותר בשל שיקולים שונים הנוגעים לטיב הנכס וטיב הלווה.
  • הריבית שתשלמו עבור נכס שני נוטה להיות באותה סביבה בהשוואה לנכס ראשון. גם כאן נכנסים שיקולים שונים שיקבעו את מידת הריבית שקובע הבנק.
  • תידרשו לשלם מס רכישה של 8 אחוזים מערך הנכס.

  עבור רבים מדובר במשוכה גדולה מידי ואלה מעדיפים לוותר. אך אחרים מוצאים שעסקת נדל"ן יכולה לעזור להם להשיג את מטרותיהם ומוכנים לעשות את המאמץ עם גיוס הון נוסף וספיגת העלויות.

  איך משיגים הון נוסף?

  משכנתא למשקיעים אינה מהווה פתרון מספק לרבים ואלה נדרשים לגיוס הון נוסף עבור הסכום ההתחלתי שיידרש. קיימות דרכים שונות המאפשרות לנו לגייס הון עבור רכישות נדל"ן חדשות. בואו נכיר אותן:

  מישכון הנכס הקיים – אם יש ברשותכם דירה הממושכנת בפחות מ 50 אחוזים, אתם יכולים לקחת הלוואה או להגדיל בהתאם את ההלוואה הקיימת.

  הלוואה לכל מטרה – אתם יכולים לקחת הלוואה על נכס קיים מבלי לתת הסברים וזאת במסגרת מסלול הלוואה לכל מטרה. כאן תידרשו לשלם ריבית גבוהה יותר מזאת ששילמתם בהלוואות משכנתא רגילות.

  הלוואת שיפוץ – בדומה להלוואה לכל מטרה יש באפשרותכם לקחת הלוואה עבור שיפוץ וגם במקרה זה מדובר בהלוואה די יקרה. הלוואה זאת נוחה מעט יותר מהלוואה לכל מטרה.

  איך מקבלים משכנתא למשקיעים?

  למעשה מדובר בהליך רגיל לגמרי שבו פונים לבנק המשכנתאות ומבקשים הלוואה. הבנק בוחן את יכולת ההחזר שלכם, את היסטוריית האשראי, שווי הנכס ופרמטרים נוספים על פי הצורך. חשוב להבין שכדאי לעשות שופינג בין הבנקים השונים ואף לשקול פניה לגופים חוץ בנקאיים כדוגמת חברת ביטוח. התנהלות נכונה ואחראית יכולה להשיג לכם משכנתא בתנאים נוחים ולהבטיח נכס מניב לשנים רבות.

  את ההלוואות הנוספות ניתן לבקש בבנק המטפל במשכנתא הנוכחית שלכם, אך שוב – לא בכל מחיר! פניה ליועץ משכנתאות מפשטת את התהליך והופכת אותו לבטוח יותר. יועץ משכנתאות אמין יעזור לכם להרכיב תמהיל משכנתא מתאים, יכוון אתכם בין האפשרויות השונות והכי חשוב יעצור אתכם שלא תפריזו ותסתבכו.

   

  תשואות פיננסים היא חברה וותיקה ומובילה בתחומה המהווה כתובת בכל הקשור למשכנתאות למשקיעים. למידע נוסף על הלוואות צרו קשר עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   

   

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה