לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  מסלולי משכנתא

  מסורבי בנקים

  הכירו סוגים שונים של מסלולי משכנתא קיימים. מתחילים.

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   למידע נוסף לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   הלוואות משכנתא הן משחק פיננסי על כסף גדול. הכסף שאתם לווים מהבנק הוא הון שיש לנהל בכל תקופת ההלוואה, בדיוק כמו כל סכום כסף גדול אחר, כמו תכניות חיסכון, קרנות פנסיה ועוד. בדיוק כך, הון על חוב הוא כסף לכל דבר ונדרש לקבלת החלטות אופיינית ולטווח ארוך בכדי להגן עליו שהחוב לא יתפח. לשם כך נדרש לבדוק היטב את סוגי המסלולים וההצמדות הקיימים.

   המסלולים שמרכיבים את תיק המשכנתא נקראים תמהיל משכנתא שאופיו משפיע על גובה ההחזר החודשי ועל רמת התנודתיות בתיק וקובע את מידת הוודאות בהחזר המשכנתא. תמהיל מוצלח מהווה סוג של בחירה מושכלת הנקבעת על פי אופיים של הלווים, סוג הפריסה, גודל ההלוואה ועוד. בחירה נכונה של התמהיל בתיק משיגה ערך כלכלי רב ואילו טעות גסה עלולה לגרום לנזקים כספיים עצומים שהופכים לנטל כלכלי ממושך.

   מסלולי משכנתא – הסוגים הקיימים הקיימים:

   הצמדה למדד הפריים – מדד הפריים מורכב מריבית הבסיס של בנק ישראל, בתוספת 1.5 אחוזים שמהווים מרווח בין בנקאי (מעין עמלה קבועה של הבנק).  בנוסף לכך יציעו לכם "פריים + או מינוס כך וכך אחוזים". אחוזים אלה משתנים בהתאם לתקופה, איכות הלווים וכן פרמטרים נוספים בנוסחת הסיכונים. לכך אפשר להוסיף גם את "הרצון הטוב" של הבנק ללכת לקראתכם.

   קבועה/משתנה צמודת מדד – במסלול ריבית קבועה צמודה ההצמדה נעשית למדד המחירים לצרכן אך הריבית אינה משתנה לכל תקופת המשכנתא ונשארת קבועה. נחשב למסלול בסיכון יחסי בשל חשיפה לעליה במדד המחירים לצרכן (אינפלציה) וכן בשל דרישה לעמלת פירעון מוקם במקרה של יציאה או סגירה בטרם עת. במסלול ריבית משתנה צפו לשינויים בריבית בכל תקופה נתונה (בדרך כלל 5 שנים). רמת סיכון בינונית שכן אין צורך להוסיף עמלת פירעון מוקדם במקרה של יציאה אך קיימת חשיפה לעליית ריביות לאורך חיי ההלוואה וכן להצמדה למדד המחירים לצרכן.

   עוגן מק"מ – בחלק מהבנקים תוכלו להיתקל במסלול זה, את המשכנתא למלווה קצר מועד אותו מנפיקה המדינה בכל שנה. לכן, הריבית תשתנה בכל שנה ותתאפשר אפשרות יציאה ללא עמלת פירעון מוקדם.

   קבועה לא צמודה – מסלול בטוח זה מתאים לשונאי סיכונים שכן קרן ההלוואה, ריבית ההלוואה וגובה ההחזר אינו משתנה לעולם. לאור נטרול הסיכונים, מסלול זה יוצע מלכתחילה בריבית גבוהה יותר ביחס למסלולים אחרים. תיתכן עמלת פירעון מוקדם בעת יציאה.

   מסלולי משכנתא

   משתנה לא צמודה – הריבית שנקבעה לכם משתנה בכל 5 שנים ויש נקודת יציאה ללא עמלת פירעון מוקדם. מתאים למי שמחפש וודאות ל 5 השנים הקרובות ומתכוון לבצע שינוי כלשהו בעתיד הקרוב.

   מט"ח – ניתן להצמיד את המשכנתא לדולר, אירו או ין יפני. הצמדה למט"ח נחשבת לסיכון גבוה בשל שינויים משמעותיים שעלולים להתרחש בשערי המט"ח. מתאים בעיקר למי שנהנה מהכנסה במט"ח.

   מכיוון שבחירת מסלולי הצמדה מהווה עניין בעל חשיבות רבה, הרי שבחירת תמהיל תיק המשכנתא נעשית בדרך כלל בהכוונת מומחה לעניין. רבים יודעים כיום שעדיף לא להסתפק בהמלצה שייתן לכם פקיד המשכנתאות בשל ניגודי אינטרסים ומבקשים בחוות דעת שניה עם גורמים נוספים. למידע נוסף על מסלולי משכנתא אופטימליים בדיוק עבורכם, צלצלו עכשיו לתשואות פיננסים ובדקו ללא עלות את האפשרויות שעומדות לרשותכם. מספרנו 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   למידע נוסף לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button