לייעוץ חינם: 

03-9477729

משכנתא למוגבלים בבנק

משכנתאות

משכנתא לרווקים

רווקים? מחפשים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? בואו לשמוע מה יש לנו להציע.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לרווקים

  רווקים? מחפשים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? בואו לשמוע מה יש לנו להציע.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  לא קלה היא הדרך לנכס משלנו, אך עבור קבוצות אוכלוסייה מסוימות מדובר באתגר גדול יותר, לרבות רווקים או "יחידים". כשחושבים על הלוואת משכנתא מיד עולה תמונה של זוג צעיר ונחמד מול פקיד המשכנתאות שמסביר להם על המסלולים השונים. מצב היחידים והרווקים מעט שונה שכן לאלה יש לעיתים קרובות פחות יכולת החזר ופחות ביטחון כלכלי. לאור האמור, לעיתים ידרוש הבנק לווים נוספים על מנת לחזק את בעיית האשראי. מנגד, קיימים רווקים רבים בעלי הון עצמי והכנסה מכובדת שלא יתקלו בקשיים כלל ואף יוכלו לקבל משכנתא בתנאים אטרקטיביים בהחלט. לשם אלו הנתקלים בקשיים, ניתן להתבסס על תעודת הזכאות ממשרד השיכון. מדינת ישראל תומכת ברווקים על פי שיטת ניקוד המורכבת מפרמטרים שונים ומאפשרת קבלת הלוואה בריביות מועדפות. חשוב לציין שקיימות מגבלות רבות בדרך אל משכנתא לרווקים ולעיתים מדובר בתמיכה שאינה אטרקטיבית בעידן של ריביות נמוכות.

  הלוואת זכאות מדינה

  זכאות עבור משכנתא לרווקים יכולה להעניק הטבות בשני מסלולים שונים: זכאות להלוואה בתנאים נוחים וכן הלוואת מקום המעניקה הטבות באזורי עדיפות. מינואר 2017, הריבית שניתן לקבל ממשרד השיכון והבינוי עומדת על 3 אחוז ולמשך עד 28 שנה עם ריבית קבועה הצמודה למדד. בכדי לקבל משכנתא לרווקים בתנאים משופרים, ניתן לפנות למשרד השיכון ולהגיש בקשה לתעודת זכאות. חשוב לציין שעל פי שיטת הניקוד הקיימת יחידים ורווקים מופלים ביחס לקבוצות אחרות כמו חד הוריות וזוגות צעירים.

  שיטת הניקוד לזכאות

  על פי שיטת הניקוד שיצר משרד הבינוי והשיכון, צבירת נקודות משיגה יחס שווה של הלוואה – יותר ניקוד, יותר כסף. שיטת הניקוד לוקחת בחשבון פרמטרים שונים הכוללים את גילו של מבקש ההלוואה, מספר הילדים שברשותו, גיל הילד הבכור ועוד. כמו כן, יש משקל לפרמטרים ייחודיים, כמו נכות וכן מגורים באזור עדיפות לאומית. בעניין זה חשוב לדעת שיש מגבלת גיל וניתן לקבל הלוואה מגיל 30 ועד גיל 48, למעט מקרים של רכישת נכס באזורי עדיפות.

  דוגמה להטבת זכאות:

  • רווק בן 31 – 250 נק'.
  • 2 אחים/יות – 100 נק'.
  • שירות צבאי מלא – 36 אחוזים נוספים עבור הסכום שאושר.סה"כ ניתן לקבל הלוואה בתנאים מועדפים עם מעט פחות מ 70,000 ₪.

  דוגמא להטבה בהלוואת מקום: מעדיפים לגור בנגב? מצוין! תיהנו ממענק של בין 48,000 ₪ ועד ל 84,000 כתלות בישוב אותו בחרתם.

   

  משכנתא לרווקים

  מתי כדאי לקחת משכנתא לרווקים?

  כשיש לכם הון עצמי מספק וכן יכולת השתכרות, כך שעזרה נוספת יכולה להקל. מעבר לכך שאכן מדובר בהטבה ברוכה, הרי ששאר התנאים והמגבלות שחלים על ציבור מקבלי המשכנתאות, יחולו גם עליכם.. לסיכום ניתן לומר, קיים הבדל חשוב אחד שחייבים לקחת בחשבון – הנטל חל עליכם בלבד.

  התנהלות נכונה מול המערכת הבנקאית יכולה במצבים להשיג הטבות מפליגות שישפיעו על גובה ההחזר לשנים רבות. חברת תשואות פיננסים מתמחים בייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי וישמחו לספר לכם יותר על התנאים להם אתם זכאים עבור משכנתא לרווקים ויחידים. למידע נוסף צלצלו עכשיו למספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon