לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

אישור עקרוני למשכנתא

משכנתאות

משכנתא לשיפוץ

מעוניינים לשפץ את ביתכם? לפני שמתמקחים עם קבלנים, מתחילים במו"מ עם הבנק.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לשיפוץ

  מעוניינים לשפץ את ביתכם? לפני שמתמקחים עם קבלנים, מתחילים במו"מ עם הבנק.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  חולמים לשפץ את הבית?

  אחת למספר שנים אנו נדרשים לבצע שיפוץ מקיף בבית. נכון הדבר במיוחד כשמדובר בצמודי קרקע בהם יש בלאי גבוה יחסית, אך זה גם נכון לבתים אחרים ודירות. יש שיפוצים קטנים הכוללים בדרך כלל צבע וטיח ויש כאלה הדורשים חידוש תשתיות ושינויים בסיסיים במבנה. בעוד ששיפוץ קל יעלה לנו מספר אלפי שקלים בודדים, הרי ששיפוץ רציני מתחיל מעשרות אלפי שקלים ומטפס בקלות למעלה ככל שהתיאבון גדל.

  רבים מעדיפים לדחות את השיפוץ הגדול ככל האפשר, אך לעיתים קרובות מדובר בטעות שכן בעיות נוטות לגדול ככל שמזניחים ובמיוחד נכון הדבר כשמדובר בדליפות. מים דולפים מהגג, צנרת מטפטפת, ביוב דולף ועוד הופכים לסיוט שאינו נגמר וכולל הרס השלד, ריחות לא נעימים ובעיות חשמל עד לכדי סכנה בטיחותית. לכן, בתשתיות לא משחקים ופשוט מתקנים מוקדם ככל האפשר גם אם כרוך הדבר בהרמת רצפות והוצאה משמעותית. אז איך מממנים את כל זה? משכנתא לשיפוץ מהווה דרך נכונה למימון שיפוץ בית או דירה.

  לוקחים משכנתא ומשפצים

  הביטוי משכנתא מתחבר לנו באופן טבעי בהקשר לרכישת נכס, אך משכנתאות יכולות לשמש למגוון צרכים, לרבות שיפוץ. למשכנתאות אלה קוראים "משכנתא לכל מטרה" וניתן לקבל עד 70 אחוזים מערך הבית.

  נניח והנכס שלנו שווה 1,500,000 ₪ ויש לנו הלוואה קיימת של 300,000 ₪, הרי נוכל לקבל תוספת מקסימלית למשכנתא בסך של עד של 750,000 ₪. מדובר בסכום מכובד לכל הדעות שיכול להפוך כל חורבה להרמון מקסים. עם זאת, חשוב להבין שחובות יש לשלם ולכן, יש לנהל את השיפוץ בתבונה ובצמצום ככל האפשר.

  איך לוקחים "משכנתא לשיפוץ"?

  קרוב לוודאי שיש לכם כבר משכנתא באחד מבנקי המשכנתאות. פקיד המשכנתאות ישמח לשרת אתכם ולהציע לכם משכנתא לכל מטרה בהליך דומה לפתיחת משכנתא רגילה. חשוב לדעת שלבנק יש אינטרס שתיקחו כמה שיותר הלוואות ובתנאים פחות טובים עבורכם. "משכנתא" לכל מטרה אינה שונה בעניין זה ולכן יש להיזהר מלקחת הלוואה שאינה מתאימה לכם. מוטב לפנות לאיש מקצוע בלתי תלוי שייצג אתכם וידאג אך ורק לטובתכם האישית.

  הלוואה לשיפוץ בית דורשת בדיקת שמאי וכן קיום כל ההליך הביורוקרטי של איסוף והצגת מסמכים לצורך האישור המיוחל. בנוסף, קחו בחשבון שהגדלת ההלוואה על הבית תדרוש מכם גם הרחבת הביטוחים על הנכס במקרה של נזק.

  היתרונות הגדולים של משכנתא לשיפוצים

  משכנתא לכל מטרה לוקחים כשרוצים הלוואה לשיפוץ דירה בתנאים נוחים. זאת אומרת שלאור האפשרות לפריסה ארוכה והריביות הנמוכות יחסית, יתאפר לכם לשלם בכל חודש סכום יחסית נמוך, התשלומים הנוחים יאפשרו לכם לחזור לשגרה במהרה וליהנות מסביבה ביתית משודרגת כפי שחלמתם.

  הלוואות לשיפוץ עושים בתבונה ונהנים משנים רבות של איכות חיים. חברת תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחומה ומהווה בית לכל מי שמעוניין לנהל חיים כלכליים נכונים.

  קראו גם על:

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה