לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

  התחילו עכשיו

  התקשרו 03-9477729

  או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות

  הגדלת משכנתא

  משכנתא בקבוצת רכישה

  זקוקים להגדיל את המשכנתא? עד 70% מערך הנכס ובתנאים מנצחים! מעוניינים לשמוע עוד?

   התחילו עכשיו

   התקשרו 03-9477729

   או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

   אנו מכבדים את הפרטיות שלך

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

   אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

   לפרטים נוספים לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

   מתחילים

   הגדלת משכנתא היא למעשה תוספת למשכנתא נוכחית שבה אנו משעבדים נכס (בדרך כלל דירת מגורים). ניתן להגדיל משכנתא באמצעות תוספת למשכנתא קיימת או באמצעות מחזור המשכנתא כולה.

   קבלו מספר יתרונות עבור הגדלת משכנתא

   קיימות סיבות רבות שבגינן כדאי לנו להגדיל את המשכנתא: צורך לשפץ דירה או בית, אירוע משפחתי גדול, עזרה לילדים, מחזור חובות גרועים, השקעה בעסק חדש או קיים וכו'. עקרונית, יש מספר דרכים להשיג הלוואות למימון מטרות חשובות אלה, אך להגדלת משכנתא יש יתרונות ברורים שכדאי להכיר לפני שחותמים.

   הלוואה בתנאים נוחים – הגדלת משכנתא מגיעה עם תג מחיר נוח יחסית. סביר להניח שתאלצו להתפשר על תנאי הריבית שלהם התרגלתם עבור המשכנתא הקיימת, אך אלה יהיו עדיין עדיפים משמעותית ביחס להלוואות רגילות.

   הלוואה עם החזר נוח – כאשר לוקחים הלוואה לעשרות שנים, נהנים מהחזר חודשי נמוך. סכום גדול יחסית, הופך לכמה מאות שקלים בחודש. לעומת זאת, סכום הכסף שמקבלים הוא משמעותי וניתן לעשות אתו לא מעט. הדבר תקף כמובן רק במקרים שאתם חשים בנוח עם ההחזר החודשי של המשכנתא הקיימת.

   הלוואה גמישה – בחירת מסלולים מתאימים מאפשרת ללווים ללכת על הלוואה גמישה שאותה ניתן לסגור בכל עת. כך שאם יש אפשרות בעתיד לסגירת ההלוואה (ירושה או מכירת נכס), תוכלו להיפרד מהנטל הנוסף בקלות.

   מה תקרת המשכנתא שאפשר לקחת?

   בשל מגבלות על הבנקים למשכנתאות, יש גבול עליון עד כמה ניתן למשכן נכס קיים. עד כה התקרה עמדה על 50 אחוזים ואף 60 אחוזים במקרים מסוימים אך כיום ניתן להגיע עד 70% מערך הנכס.

   זאת אומרת שאם יש ברשותכם נכס השווה מיליון ₪ ואתם חייבים במשכנתא הקיימת 300,000 ₪, תוכלו לקבל הלוואה נוספת של עד 400,000 ₪ מעבר למשכנתא הקיימת או במילים אחרות – יש לכם אפשרות אשראי של 700,000 ₪ וניצלתם רק 300,000 ₪ בהלוואה ראשונה וזה משאיר לכם פוטנציאל הלוואה של עד 400,000 ₪.

   אין הדבר אומר שאכן יאשרו לכם את המשכנתא החדשה או תוספת והעניין ייבדק כמקובל בכל הלוואת משכנתא רגילה.

   אם היסטורית האשראי שלכם תקינה ויש לכם מקורות הכנסה קבועים, לא אמורה להיות בעיה מיוחדת. גם במקרים בהם  היו בעיות אשראי בעבר, ניתן לאשר את הבקשה אך צריך להפעיל שיקול דעת מורחב, טרום הגשת הבקשה.

   מה עדיף, מחזור או הלוואה נוספת?

   עם מחזור משכנתא אתם יוצאים לחופשי ויש לכם אפשרות לבצע סקר שוק עם מספר גורמים. פריבילגיה זאת אינה קיימת כלל כשמדובר בתוספת משכנתא שכן אתם נדרשים להוסיף על משכנתא קיימת.

   במצב זה אתם למעשה "לקוח שבוי" וזה אומר יותר ריבית ופחות כושר מיקוח. מתי שווה למחזר? במידה והבנק הנגדי מציע הצעה טובה יותר גם על המשכנתא הקיימת וגם על התוספת המבוקשת, או לחילופין במידה והתוספת הינה משמעות ביחס לגובה המשכנתא הראשונה והתנאים המתקבלים מהבנק הנגדי טובים מהתנאים בבנק הקיים.

   פרמטר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון זה מצב הריבית במשק. אם הריבית עלתה מאז שלקחתם את המשכנתא הראשונה, אתם עלולים להפסיד במחזור, אך אם המצב הפוך, אז אולי יש פה הזדמנות.

   תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות. כיוצאי המערכת הבנקאית, אנו מכירים היטב את המורכבות של קבלת ההחלטות כשנמצאים מול נציג הבנק. אנו נוכל לעזור לכם להשיג את המיטב.

   לפרטים נוספים לחצו כאן
   או חייגו עכשיו 03-9477729

    התחילו עכשיו

    התקשרו 03-9477729

    או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    "עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
    לוגו ביקורות גוגל
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

     אנו מכבדים את הפרטיות שלך

     Call Now Button