לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

התאחדות יועצי המשכנתאות

משכנתאות

הגדלת משכנתא

זקוקים להגדיל את המשכנתא? עד 85% מערך הנכס ובתנאים מנצחים! מעוניינים לשמוע עוד?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הגדלת משכנתא

  זקוקים להגדיל את המשכנתא? עד 85% מערך הנכס ובתנאים מנצחים! מעוניינים לשמוע עוד?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מתחילים

  הגדלת המשכנתא שלכם היא למעשה תוספת למשכנתא נוכחית (הגדלת משכנתא קיימת) שבה אנו משעבדים נכס (בדרך כלל דירת מגורים).

  אם יש לכם משכנתא שנטלתם לצורך רכישת נכס, ניתן להגדיל משכנתא באמצעות תוספת למשכנתא (הגדלת ההחזר החודשי) קיימת או באמצעות מחזור המשכנתא כולה.

  הגדלת משכנתא

  קבלו מספר יתרונות עבור הגדלת משכנתא

  קיימות סיבות רבות שבגינן כדאי לנו להגדיל את המשכנתא הקיימת שלכם:

  • צורך לשפץ דירה או בית
  • אירוע משפחתי גדול
  • עזרה לילדים
  • מחזור חובות גרועים
  • השקעה בעסק חדש או קיים וכו'.

  עקרונית, יש מספר דרכים להשיג הלוואות למימון מטרות חשובות אלה, אך להגדלת משכנתא קיימת לכל מטרה יש יתרונות ברורים שכדאי להכיר לפני שחותמים.

  הלוואה בתנאים נוחים – הגדלת המשכנתא שלכם מגיעה עם תג מחיר נוח יחסית. סביר להניח שתאלצו להתפשר על תנאי הריבית שלהם התרגלתם עבור המשכנתא הקיימת, אך אלה יהיו עדיין עדיפים משמעותית ביחס להלוואות רגילות.

  הלוואה עם החזר נוח – כאשר לוקחים הלוואה לעשרות שנים, נהנים מהחזר חודשי נמוך. סכום המשכנתא גדול יחסית, הופך לכמה מאות שקלים בחודש. לעומת זאת, סכום הכסף שמקבלים הוא משמעותי וניתן לעשות אתו לא מעט. הדבר תקף כמובן רק במקרים שאתם חשים בנוח עם החזרי החודשיים של תמהיל המשכנתא הקיימת.

  הלוואה גמישה – בחירת מסלולים מתאימים מאפשרת ללווים ללכת על הלוואה גמישה שאותה ניתן לסגור בכל עת. כך שאם יש אפשרות בעתיד לסגירת ההלוואה (ירושה או מכירת נכס), תוכלו להיפרד מהנטל הנוסף בקלות.

  מה תקרת המשכנתא שאפשר לקחת?

  בשל מגבלות על הבנקים למשכנתאות שהוטלו על ידי בנק ישראל, יש גבול עליון עד כמה ניתן למשכן נכס קיים. עד כה התקרה עמדה על 50 אחוזים ואף 60 אחוזים במקרים מסוימים אך כיום ניתן להגיע עד 70% מערך הנכס ובחלופות מסוימות ניתן להגיע גם ל85% מימון..

  זאת אומרת שאם יש ברשותכם נכס השווה מיליון ₪ ואתם חייבים במשכנתא הקיימת 300,000 ₪, בדוגמא של 70% מימון תוכלו לקבל הלוואה נוספת של עד 400,000 ₪ מעבר למשכנתא הקיימת או במילים אחרות – יש לכם אפשרות אשראי של 700,000 ₪ כאשר ניצלתם רק 300,000 ₪ בהלוואה הראשונה וזה משאיר לכם פוטנציאל הלוואה של עד 400,000 ₪.

  אין הדבר אומר שאכן יאשרו לכם משכנתא חדשה או תוספת והעניין ייבדק כמקובל בכל הלוואת משכנתא רגילה.

  אם היסטורית האשראי שלכם תקינה ויש לכם מקורות הכנסה קבועים, לא אמורה להיות בעיה מיוחדת. גם במקרים בהם היו בעיות אשראי בעבר, ניתן לאשר את הבקשה אך צריך להפעיל שיקול דעת מורחב, טרום הגשת הבקשה.

  מה עדיף, מחזור או הלוואה נוספת?

  עם מחזור משכנתא אתם יוצאים לחופשי ויש לכם אפשרות לבצע סקר שוק עם מספר גורמים. פריבילגיה זאת אינה קיימת כלל כשמדובר בתוספת משכנתא שכן אתם נדרשים להוסיף על משכנתא קיימת.

  במצב זה אתם למעשה "לקוח שבוי" וזה אומר יותר ריבית ופחות כושר מיקוח.

  מיחזור משכנתא – מתי שווה למחזר?

  במידה והבנק הנגדי מציע הצעה טובה יותר גם על המשכנתא הקיימת וגם על התוספת המבוקשת, או לחילופין במידה והתוספת הינה משמעות ביחס לגובה המשכנתא הראשונה והתנאים המתקבלים מהבנק הנגדי טובים מהתנאים בבנק הקיים.

  פרמטר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון זה מצב הריבית במשק. אם הריבית עלתה מאז שבחרתם לקחת משכנתא בפעם הראשונה, אתם עלולים להפסיד במחזור, אך אם המצב הפוך, אז אולי יש פה הזדמנות.

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום המשכנתאות. כיוצאי המערכת הבנקאית, אנו מכירים היטב את המורכבות של קבלת ההחלטות כשנמצאים מול נציג הבנק. אנו נוכל לעזור לכם להשיג את המיטב בנושא של מחזור משכנתא – מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה