לייעוץ חינם: 

03-9477729

התאחדות יועצי המשכנתאות

משכנתאות

משכנתא לחד הוריות

יש לנו פתרון בשבילך!

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לחד הוריות

  יש לנו פתרון בשבילך!

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  אמהות חד הוריות? גם לכן מגיע משכנתא לחד הוריות!

  לא קל להיות משפחה חד הורית עם הוצאות רבות והכנסות מוגבלות, לצד עמידה בנטל היום יומי של טיפול בילדים. על פי נתוני ביטוח הלאומי בשנת 2013 היו בישראל כ 137 אלף משפחות חד הוריות שהם סך של 12.4 אחוזים מכלל המשפחות בישראל. בדרך כלל בראשה של משפחה חד הורית עומדת אישה ( כ 97 אחוזים).

  מדינת ישראל מכירה במצוקה הרבה בה נתונה משפחה חד הורית ומעוניינת לעזור באמצעות תמיכה לזכאים בשכר דירה ומעבר לרכישת הנכס. רכישת נכס בישראל אינה קלה לאף אחד ובוודאי לא לחד הוריות. לא רק בשל העלות הגבוהה של מחירי הנדל"ן אלה גם מפני שהבנקים לא ששים להעניק הלוואות לחד הוריות בשל הסיכון הגבוה הכרוך בהלוואה זאת.

  מדינת ישראל נותנת לכם גב

  בכדי לגשר על חולשה מובנית זאת של חד הוריות, מדינת ישראל יצאה עם תכנית רכישה נוחה לכל מי שזכאי לתמיכה בדיור באמצעות דיור ציבורי. משכנתא לחד הוריות נחשבת משכנתא להזדמנות השקעה אטרקטיבית במיוחד עם מענק של עד 95 אחוזים מערך הנכס בה אתם מתגוררים!

  מדינת ישראל רוצה מאד שיהיה לכם נכס בבעלותכם ובכך תשתחררו מתשלומי שכר הדירה החודשיים שכידוע מעיקים כל כך. נכס בבעלותכם מהווה עוגן כלכלי משמעותי שיאפשר לכם להוריש אותו לילדיכם בבוא היום.

  מענק מותאם על פי רמת נזקקות

  התנאים למענק שתקבלו נגזרים ממספר פרמטרים בסיסיים הכוללים:

  • מספר ילדים
  • אזור גיאוגרפי
  • וותק בדיור ציבורי
  • מצב סוציואקונומי ועוד.שיטת קביעת המענק פועלת על פי ניקוד נצבר הכוללת תוספת של 50 נקודות לכל שנת וותק ו 150 נקודות לכל ילד הנספר כבר לאחר 5 חודשי הריון. כמו כן יש תוספת של 50 נקודות לכל אח/ות. קבלו את טבלת הניקוד בסדר עולה מ 1.

  הטבות ריבית במשכנתא לחד הוריות

  בנוסף למענק שמעניקה המדינה, אתם מקבלים גם ריבית נוחה העומדת על 3 אחוזים בלבד וכן פריסת חוב של 25 שנה ואף יותר.

  בכדי לדעת כמה יעלה לכם תשלום המשכנתא החודשי עליכם לבדוק את ערך הנכס בו אתם מתגוררים. הדבר נעשה על ידי החברה המשכנת, זאת שולחת 2 שמאים למקום ומבצעת הערכה משוקללת ביניהם.

  חישוב ערך הנכס פחות המענק ושנות הפריסה יספק לכם תשובה די מדויקת במחשבונים החינמיים המוצעים ברשת. בשלב זה יש לבחון האם יש באפשרותכם לעמוד בתנאי המשכנתא ולפדות אותה לאורך שנים ללא חשש להפרת ההתחייבות לגורם המממן.

  חברת תשואות פיננסים ערוכים עבורכם, אנו נעזור לכם לתכנן את המשכנתא שלכם. אנו נבחן את מצבכם הפיננסי וכן נעזור לכם לטפל בזכאות מול החברה המשכנת בצורה נוחה ומיטבית.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה

    phone icon