לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

מעוניינים בהחזר מס לשכירים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מעוניינים בהחזר מס לשכירים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  איך מקבלים החזר מס לשכירים?

  החיים בישראל יקרים מאד, אז מה עושים בשביל לשחרר קצת מהנטל? מיצוי נכון של זכויות מול רשויות המס יכול להחזיר לנו כספים רבים שנלקחו ובמקרים מסוימים אף לקבל יותר. אז מה הסוד? זהו שאין כזה… הכול גלוי ופתוח וכל שעלינו לעשות הוא לגלות קצת תשומת לב. 

  המידע הראשוני לפוטנציאל החזרי מס מתחיל בתלוש המשכורת שלנו, תוך מעקב אחר ההפרשות השונות, אך לא רק. חברת תשואות פיננסים, מתמחה בהחזר מס לשכירים המעוניינים ליהנות מתוספת מפתיעה של הכנסה פנויה. בתשואות פיננסים מאמינים שמגיע לכם יותר עבור עבודתכם, תוך הכרה מעמיקה של החוק, יכולת התנהלות מול רשויות המס וזיהוי פוטנציאל מהיר להחזרים.

  מה עושים בכדי לקבל החזרי מס לשכירים?

  דבר ראשון בודקים ניכויי מס חודשיים. מס ההכנסה המנוקה משכרנו החודשי מחושב לפי הערכה שנתית. לכן, בדיקה מהירה של ניכויי המס שהצטברו במהלך חודשי השנה הקודמת ומופיעות בטופס 106, יכולה להניב מידע רב ערך והחזר מס התואם את דרישת המס הקבועה בחוק. הדבר תקף במיוחד במצבים בהם חלה ירידה משמעותית בהכנסות מעבודה במהלך שנת המס הקודמת. קבלו מספר דוגמאות בהן יתכנו החזרי מס נוספים:

  • הקלות במס – רשימת ההקלות שיניבו לכם נקודות זיכוי והורדה בדירוג המס, ארוכה. אלה כוללות בין היתר, ילד חדש במשפחה, מעבר לאזור פיתוח, שינויי סטטוס משפחתי, מצב שבו בן בית הופך לתלוי כלכלית ועוד. 
  • תאומי מס – במצבים בהם הנישום עובד ביותר ממקום עבודה אחד, או משלב עבודה כשכיר ועצמאי, יחושבו ניכויי המס ו/או המקדמות, על פי מדרגת המס הגבוהה האפשרית. תאום מס פותר את הבעיה ויכול להניב החזרים נאים.
  • פטור מלא ממס הכנסה – במצבים מסוימים יתכן פטור מלא ממס הכנסה וזאת בכפוף לוועדה בעניין. אם נקבעו לכם אחוזי נכות גבוהים בביטוח לאומי, כדאי לבחון פטור במס הכנסה, לכך יכולות להיות השלכות משמעותיות בהחזר הכספי.
  החזרי מס לשכירים

  החזר מס לשכירים באמצעות תכנון מס

  תכנון מס אינו רק נחלתם של עשירים ועצמאים ולמעשה כל אחד ואחת יכולים לרדת במדרגות המס באמצעים כשרים לחלוטין. כיצד מקטינים את נטל המס באופן יזום?

  על פי חוק, אתם ומקום העבודה שלכם נדרשים להפריש עבורכם כספים לקרן פנסיה. עם זאת, בנוסף לכך, כל מי שמפריש לפנסיה באופן פרטי (עד התקרה המותרת בחוק) זכאי להחזר בשל הירידה בהכנסות הנובעת מכך.

  מתי מבקשים החזר מס, ואיך?

  החזר מס לשכירים ועצמאים, אפשר לבקש רק לאחר תום שנת המס וזאת באמצעות הגשת מסמכים ומילוי טפסים מתאימים. רבים מוותרים על זכות זאת, וחבל! עם תשואות פיננסים תוכלו לבדוק כמה כספים מגיעים לכם וליהנות משירות מהיר ואפקטיבי למיצוי כל הזכויות שלכם. למידע נוסף על החזר מס לשכירים צלצלו עכשיו למספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה