לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

טיפים למשכנתא ברכישת דירה מקבלן

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  טיפים למשכנתא ברכישת דירה מקבלן

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  חושבים לרכוש דירה מקבלן? בואו להכיר את המשכנתא המתאימה

  אין הרגשה כזו כמו ההרגשה של קבלת המפתחות לדירה מקבלן. העובדה שהדירה חדשה, אף אדם לא גר בה והיא מחכה אך ורק לכם היא מרגשת ואפשר ממש להרגיש את הדמיון יוצר את המציאות בבית החדש. אבל בואו נריץ רגע אחורה את הזמן לרגע בו אתם עומדים לחתום על משכנתא בעבור רכישת דירה מקבלן.

  לפני שאתם חותמים, הנה כמה טיפים על משכנתא ברכישת דירה מקבלן

  ישנן משכנתאות שונות לכל מטרת דיור. כך, משכנתאות לדירות יד שנייה יראו שונות לחלוטין ממשכנתאות לדירות קבלן. על כן, יהיה עליכם לשים לב שאתם בוחרים במסלולי המשכנתא הנכונים, אלו שיהיו נכונים לבחירה שלכם.

  לפני שאתם מתחילים בהליך קבלת המשכנתא, עברו על המצב הפיננסי שלכם לאורכו ורוחבו. אם אין לכם את ההבנה הרחבה לכך, התייעצו עם יועץ משכנתאות הבקיא בעולם המשכנתאות, הן של דירות יד שנייה והן של דירות קבלן. יועץ המשכנתאות ידע לעשות את ההבדל בין השניים ולהראות לכם היכן אתם עומדים וכיצד תוכלו לקבל משכנתא לרכישת דירה מקבלן.

  ההחלטה לרכוש דירה מקבלן בדרך כלל נובעת מכך שהיא יותר משתלמת כלכלית אך זמן ההמתנה לקבלת הדירה יכול לקחת שנים ארוכות. לכן, ישנן תחנות תשלום הנמצאות בתאריכים שונים בהתאם להחלטת הקבלן ולפי הצרכים של בניית הדירה, החל מחומרי הבניין ועד לצוות הפועלים.

  המשכנתא אותם אתם תרצו לבחור תהיה משכנתא המותאמת ליכולות הכלכליות הנוכחיות שלכם ובהסתמך על היכולות הכלכליות העתידיות שלכם. בפריסת יכולות ההחזרים שלכם, תוכלו להבין איזה תמהיל משכנתא להרכיב ומהו גובה ההחזר אותו תוכלו להחזיר מדי חודש לבנק.

  ייתכן ואת המשכנתא שלכם תתחילו לשלם עוד בטרם קיבלתם את הדירה שלכם, אך דבר זה יכול לבוא לטובתכם בכך שראשית תסיימו את חובתכם לבנק מוקדם יותר בהמשך ושנית בכך שתנטרלו את ההצמדה למדד תשומות הבניה כפי שנהוג להצמיד מחירים שטרם שולמו בעת רכישת דירות מקבלן. דירת קבלן היא דבר נכסף מאוד אך רק לאנשים בעלי סבלנות גבוהה מאוד.

  קחו בחשבון שמשכנתא ברכישת דירה מקבלן עשויה להשתנות בהתאם לעוגני הריביות בשוק עליהם מתבססות המשכנתאות ובעקבות כך ההחזרים שלכם עשויים לגדול מדי חודש גם כן. בתקופות שגרתיות, אין מדובר בפערים משמעותיים אך בסופו של דבר אתם נתונים לחסדי השוק.

  אם אתם לא מעוניינים להתחיל לשלם את המשכנתא שלכם בטרם הסתיימה בניית הדירה שלכם, תוכלו להתדיין על כך עם הקבלן ולסכם את כמות התשלומים שלכם בהתאם למשכנתא שלכם ובכך להשאיר חבות הדדית של הקבלן אליכם עד סוף הדרך וכמו כן את החבות שלכם לקבלן בסוף הדרך. מנגד, תוכלו למשוך את מלוא המשכנתא ולשלם את הסכום לקבל ובמקביל לבקש דחיית תשלומים מהבנק לסוף הבניה. (קחו בחשבון שזה יכול להיות יקר)

  לסיכום,
  משכנתא לרכישת דירה מקבלן היא לא מסובכת או שונה ממשכנתאות רגילות אך ישנם פרטים שיהיה עליכם לשים לב אליהם יותר ולכך בהחלט תרצו להתייעץ עם יועץ משכנתאות שיסייע לכם להבין קצת יותר את המפה הפיננסית שלכם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה