לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

משכנתאות

מחזור משכנתא, מתי זה מומלץ

מחזור משכנתא, מתי זה מומלץ

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

לאחר מספר שנים בהם אתם מתגלגלים משנה לשנה בין דירות שכורות שונות, הגעתם להחלטה כי הגיע הזמן לרכוש בית שיהיה רק שלכם. החלטה זו נובעת בעיקר מההבנה כי התשלום החודשי שאתם משלמים עבור השכירות, יכול להיות פשוט הסכום שישולם לבנק עבור המשכנתא שאתם לוקחים לצורך רכישת הנכס.

במהלך השנים בהם התגוררתם בשכירות, גיליתם כי מחירי השכירות רק הולכים ועולים כך שנדרש מכם לשלם בכל שנה יותר ויותר כסף לצורך מגורים זמניים בלבד. לקיחת משכנתא מהבנק נקראת גם הלוואה לדיור, כך שבחירת מסלול המשכנתא הכדאי ביותר עבורכם הינו שיקול חשוב במיוחד.

מחזור משכנתא, מתי זה מומלץ

מסלולי החזר משכנתא

כיום הבנק מאפשר לכל המעוניין בהלוואת דיור לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורו לצורך החזר המשכנתא. בין המסלולים השונים, קיימים שלושה מסלולים עיקריים ונפוצים במיוחד, כאשר כל מסלול כזה מתחלק על פי גובה ההחזרים החודשיים בכל התקופה.

ישנם מסלולים המאפשרים גובה החזרי משכנתא קבוע בהנחה שלא יהיה שינוי בריבית.

הבחירה במסלול ההחזר הטוב ביותר תלויה ביכולת ההכנסה הכלכלית של לוקחי ההלוואה, כך שאין מסלול שהוא טוב ומומלץ ביותר – אלא יש מסלול שהוא כדאי ומשתלם יותר עבור כל אדם ואדם בהתאם למצבו הכלכלי.

מהו מחזור משכנתא

המושג מחזור משכנתא מתייחס אל אדם שלקח משכנתא בזמן מסוים מהבנק לצורך רכישת נכס או לכל מטרה כנגד שעבוד נכס, אך לאחר תקופה מסוימת הוא מחליט להחליף את המשכנתא הקיימת שלקח במשכנתא אחרת. בדרך זו, אותו אדם יכול לקחת משכנתא אחרת בתנאי החזר שונים ממה שהיו לו עד עכשיו, אך עליו לשלם את מלוא הסכום של המשכנתא הקיימת כרגע באמצעות כספי המשכנתא החדשה שהוא לקח.

כל אדם שלקח משכנתא רשאי לבצע מחזור של המשכנתא, ובתנאי שהוא עמד במהלך כל התקופה בהחזרים הנדרשים וללא פיגור בתשלומים בשנתיים הארונות לפחות. מחזור המשכנתא יכול להתבצע בכל בנק שהאדם בוחר על פי החלטתו.

מחזור משכנתא, מתי זה מומלץ

מתי כדאי לשקול לבצע מחזור של המשכנתא

  • במידה והאדם שלקח את המשכנתא על פי החזרים מסוימים, וכעת הוא רואה כי אותם החזרים קשים לו במיוחד – הוא יכול לבצע מחזור של המשכנתא הקיימת, ולבחור משכנתא אחרת עם החזרים חודשיים אחרים בהם הוא יכול לעמוד בהצלחה וללא נטל כספי.
  • קיימת אפשרות בה האדם מחליט לבצע מחזור משכנתא אם הוא קיבל בכום כסף גדול במיוחד, וכעת הוא בוחר לשנות את מסלול המשכנתא הקיימת במסלול אחר עם החזרים גבוהים יותר ולתקופת זמן קצרה יותר
  • במקרים בהם תנאי שוק הריביות השתנו באופן ניכר, ניתן לבצע מחזור משכנתא לצורך בחירת החזרי משכנתא נוחים יותר, וכך תשלום ריביות נמוך הרבה יותר.
  • שוק הריביות בתחום המשכנתא עלה במידה ניכרת ולא צפויה, דבר שמעמיס כלכלית על לוקח המשכנתא. במקרים אלו הוא יכול לבצע מחזור משכנתא, לצורך בחירת מסלול אחר ונוח יותר לביצוע ההחזרים החודשיים על פי כלכלתו.

לפני מחזור משכנתא מתייעצים עם המומחים בתחום

מחזור משכנתא אפשרי עבור כל אדם שלקח משכנתא מהבנק, והוא עומד באופן תקני בכל שלבי ההחזרים החודשיים. אך מכיוון שתהליך מחזור משכנתא עלול לעיתים להיות כרוך בתשלום של עמלות גבוהות במיוחד, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי בתחום על מנת לצמצם עלויות ככל הניתן.

נוסף על כך, יועץ המשכנתאות יוכל לייעץ לבצע את הבחירה במשכנתא החדשה הכדאית והטובה ביותר כך שתהליך המחזור יהיה הרבה יותר אפקטיבי ומשתלם עבור לוקח ההלוואה.

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button