לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

מה התנאים לקבלת משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מה התנאים לקבלת משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים

  מתקשים לעמוד בהחזרים החודשיים? הבנק לא מאשר לכם משכנתא? תכירו את המשכנתא החוץ בנקאית, שתאפשר לכם לקבל משכנתא לנכס קיים. זוהי הדרך הנוחה ביותר לטפל בהצטברות של הלוואות, המקשות עליכם לסגור את החודש, במידה והבנק הגדיר אתכם בתור מסורבי משכנתא.

  אנו בחברת תשואות פיננסים נהנים מ- 95% הצלחה, בזכות היועצים המנוסים שלנו, יוצאי המערכת הבנקאית שכיהנו בתפקידי מפתח בתחום האשראי והמשכנתאות במערכת הבנקאית. אנו מתחייבים לריביות הנמוכות ביותר בשוק, בזכות היכולת שלנו לנהל עבורכם משא ומתן ולהשיג עבורכם את העסקה המשתלמת ביותר.

  החשיבות של משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים

  לא מעט אנשים מעוניינים לקחת משכנתא לכל מטרה, על מנת לאחד הלוואות, לממן את השיפוץ של הבית או אפילו לסייע לילדים ברכישת דירה. מדובר על הלוואה בסכום גדול, הנלקחת כנגד נכס קיים. משכנתא חוץ בנקאית לכל מטרה יכולה להוות את הפתרון המושלם עבור מסורבי משכנתא, אך חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את העסקה המשתלמת ביותר. לא מעט חברות ביטוח, קרנות נדל"ן פרטיות וקרנות הון להשקעה מספקות שירותי משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים, אך יש להבין את כל הניואנסים הקטנים, כולל מתווה ההלוואה, עלויות נלוות להלוואה, סביבת הריבית וכדומה. פתרון מסוג זה יכול להתאים לאנשים בעלי היסטוריית אשראי בעייתית, הכנסות נמוכות או עבר של פשיטת רגל.

  מה התנאים לקבלת משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים

  התנאים לקבלת משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים – מה כדאי לדעת בנושא?

  במידה והבנק אינו מוכן לספק לכם משכנתא לכל מטרה, תוכלו לפנות לגוף חוץ בנקאי, במטרה לשקם את המצב הפיננסי שלכם וליהנות מהלוואה, שתאפשר לכם לאחד את החובות ולצאת מהבוץ הכלכלי. במידה ויש לכם חשבון בנק מוגבל, או שעברתם פשיטת רגל, אף בנק לא יסכים לספק לכם משכנתא לכל מטרה. אך גוף חוץ בנקאי יאפשר לכם לפתור את בעיית תזרים המזומנים ויאפשר לכם להשתקם מבחינה כלכלית. כמובן שמשכנתא חוץ בנקאית לכל מטרה תהיה פחות משתלמת, מכיוון שהריביות והעמלות יהיו גבוהות יותר. אך עבור מי שמעוניין להשתקם מבחינה כלכלית, מדובר לא פעם על הפתרון היחיד שעומד עבורו, לאחר שהבנק סירב לספק משכנתא, בשל עיקולים, פשיטת רגל או חיווי אשראי שלילי. גופים חוץ בנקאיים יבקשו מהלווה להציג תוכנית משכנעת כיצד הוא מתכנן לפרוע את החוב בתום התקופה. המטרה העיקרית היא לאפשר ללווה להבריא ולהשתקם מבחינה כלכלית, על מנת לחזור למערכת הבנקאית ולמחזר את המשכנתא בתנאים משתלמים יותר. לכן משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים תהיה לתקופה קצרה משמעותית ממשכנתא מקבילה בבנק, מכיוון שהיא מהווה מעין הלוואת בלון, שאמורה לאפשר ללווה לעמוד על הרגליים.

  אנו בתשואות פיננסים נשמח לסייע לכם לקבל משכנתא חוץ בנקאית לנכס קיים בתנאים האופטימליים ביותר. היועצים המנוסים שלנו יבדקו עבורכם את האופציות השונות ויסייעו לכם לכל אורך התהליך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה