לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

מיחזור משכנתא

משכנתאות

משכנתאות למסורבים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתאות למסורבים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הבנק סירב לכם? יש מה לעשות!

  עד שלא מגיעים למעמד בקשת המשכנתא אי אפשר באמת לדעת מה תהיה תשובתו של הבנק. לעתים תשובתו תהיה סירוב, זאת בגין סיבות כאלו ואחרות שהפכו אתכם למבקשי משכנתאות מסורבים. וכאשר אתם נחשבים מסורבים על ידי הבנק הדבר עשוי להקשות מאוד על קבלת משכנתא, אך לא מדובר במשימה בלתי אפשרית.

  משכנתאות למסורבים – זה בהחלט אפשרי

  הבנק סירב לכם? עכשיו זה הזמן שלכם להבין וללמוד מדוע סורבתם ומה באפשרותכם לעשות בכדי לשנות את ההחלטה הזו ולהטות את כף המאזניים לטובתכם בשנית. לבנק קיימות הסיבות שלו בעבור סירובו כאשר הסיבה העיקרית היא חוסר האמון הקיים לבנק בכם, שתוכלו להחזיר את ההלוואה הכבדה הזו. 

  כאשר הבנק מסרב, ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות החל מתהליך שינוי דירוג האשראי, התייעצות פיננסית מעמיקה על ידי יועצי משכנתאות פרטיים וכן התעניינות במשכנתא מחברות ביטוח ומגופים חוץ בנקאיים לגיטימיים. קיימים פתרונות רבים עבור לקוחות אשר נדחו על ידי הבנק ומחפשים דרך אחרת לממש את חזונם.

  כך למשל, בעלי היסטוריית אשראי שלילית או בני 60 ומעלה המקבלים סירובים רבים מהבנק מהחשש ביכולות ההחזר שלהם עקב גילם המתקדם ויציאתם לפנסיה. בנקים רבים מחזיקים תנאי שאומר שהחזר המשכנתא חייב להסתיים עד אשר יגיע מבקש המשכנתא לגיל 75 עד 80 בחלק מהבנקים. מאחר ומדובר בגילאים מתקדמים, הבנק חושש שמא יישאר ללא ההחזרים שלו וללא הסכום הגדול שהלווה. 

  אותם בני 60 ומעלה יכולים להסתייע על ידי יועצי משכנתאות או חברות ביטוח המעניקות הסדרי משכנתאות לפי דרישה ובאופן פרטני. אמנם לעיתים הריבית עשויה להיות מעט גבוהה יותר אך הדבר משתלם בסופו של דבר כאשר ההלוואה המרכזית ניתנת וניתן להתחיל בתהליך בניית הנכס. 

  ההמלצה הראשונה בטרם אתם ניגשים לבנק ומגישים בקשה למשכנתא תהיה להתייעץ. התייעצו עם יועץ משכנתאות המתמחה בעולם המשכנתאות ויודע כיצד לעבוד לצד מסורבים . ייעוץ משכנתאות ייתן לכם מידע על צורת התנהלות הבנק, האם יראה בכם כמסורבים ומה יהיה לכם לעשות בנידון במידה וכך רואה בכם הבנק. 

  ייעוץ משכנתאות ראשוני ייתן לכם את הבקרה על עצמכם, יאפשר לכם להחליט האם אתם מעוניינים לשקם את היחסים שלכם עם הבנק בטרם אתם מבקשים מהם משכנתא או שמא אתם בוחרים בגוף חיצוני שלא קשור לבנק ובכך להימנע מהתעסקות איתו. החשיבות שבידיעת ההליכים השונים כאשר אתם מעוניינים במשכנתא היא רבה מאחר ומדובר בעתיד שלכם שצפוי להיבנות.

  משכנתאות למסורבים

  בשורה התחתונה,

  זה שהבנק סירב לכם לא אומר שנחרץ גורלכם. בניית תוכנית מתאימה וייחודית לכם, מציאת הדרך שלכם בעולם המשכנתאות למסורבים וקבלת משכנתא למרות הכל יכולה בהחלט להתקיים אם תעשו זאת נכון. ייעוץ, בקרה ועבודה קשה יכולה להוביל אתכם לכל מקום, בטח ובטח לבניית הנכס ועתידכם בו.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה