לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

איחוד הלוואות לבעלי משכנתאות

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  איחוד הלוואות לבעלי משכנתאות

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  אם יש משהו שקל בקלות להיסחף אליו מהרגע שהתחלתם הוא ריבוי הלוואות. לרוב מה שקורה זה שקיים צורך ללקיחת הלוואה על סכום מסוים אך לאט לאט קשה לעמוד בהחזרים מה שמצריך לקחת הלוואה על ההלוואה מה שיוצר מעין מעגל סגור של הלוואות שלא נגמר לעולם. תוך כמה חודשים קצרים אתם יכולים למצוא את עצמכם עם מספר הלוואות ומבלי לדעת כיצד לשלם את כולן.

  אם לא שמעתם על איחוד הלוואות לבעלי משכנתאות, הגיע הרגע בו אתם צריכים להכיר את המושג היחסית חדש בעולם המשכנתאות

  איחוד הלוואות לבעלי משכנתאות נכנס רק בשנים האחרונות לתוקף ואם נודה באמת זאת מפני שלבנקים היה נוח שלקוחותיהם שוקעים בעוד ועוד הלוואות. אחרי הכל, הרווח הסופי הוא שלהם. למרבה המזל והצער, אנשים רבים נתקלו בבעיית ריבוי ההלוואות עד לשלב בו, בעזרת יועצי משכנתאות פרטיים, הסכימו הבנקים ללכת לקראת הלקוחות ולעזור בסגירת החובות המצטברים.

  לשם כך, ניתנת האפשרות להכניס את כל ההלוואות תחת המשכנתא הקיימת שלכם ולמתוח אותה כך שההחזר החודשי לא יהיה מכביד מדי וריאלי ליכולות הפיננסיות שלכם. זהו מצב שמייצר מנצחים משני הצדדים כשהבנק מקבל את הכסף שלו חזרה עם הריבית ואילו אתם סוגרים את כל ההלוואות הקיימות ומתחילים לשלם סכום קבוע פעם בחודש.

  איחוד ההלוואות הזה ניתן אך ורק למי שבבעלותו נכס מקרקעין. כאשר הערובה של הבנק הוא הנכס שלכם, קל יותר לבנק לכנס את כלל ההלוואות שלכם תחת המשכנתא שלכם ולתת לכם להמשיך לשלם כמדי חודש.

  איחוד ההלוואות תחת המשכנתא נוצר בשיתוף פעולה בין לקוחות הבנקים ליועצי משכנתאות שיחד הגיעו למסקנה שנעשה פה עוול על חשבון הלקוחות. מאחר וכמעט בלתי אפשרי להחזיר מספר הלוואות בבת אחת, אך ניתן להמשיך לקבל הלוואות, מתקיימת פה בעייתיות של חוסר מידע וניסיון של הלקוחות אל מול כל המידע והניסיון של הבנקים.

  לכן, אם נקלעתם למצב של ריבוי הלוואות שאלו נוספות למשכנתא שלכם, ההמלצה החזקה שלנו תהיה להתייעץ עם יועץ משכנתאות שיודע איך לעבוד עם תיק של ריבוי הלוואות ולעבוד מול הבנק בעבור איחוד ההלוואות תחת המשכנתא הקיימת שלכם. לא כל בנק ממהר לעשות זאת ועל כן איש מקצוע, יוצא המערכת הבנקאית ובעל ידע נרחב בעולם הפיננסים יוכל להיות לכם כלי עזר מצוין בזמן אמת.

  כמו שאמרנו, לא כל אחד יכול לאחד את הלוואותיו תחת המשכנתא ושכן קיימים תנאים לאיחוד זה. בכדי לקבל את כל המידע ולא רק את המידע שהבנק רוצה לתת לכם, רצוי שיהיה לכם מהיכן לשאוב את המידע בכל זאת.

  לסיכום,

  אם נקלעתם לבור כלכלי שאתם לא יודעים לצאת ממנו, דעו כי יש מי שיכול לעזור לכם, לכוון אתכם וללמד אתכם כיצד לנהוג נכון בכספים שלכם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה