לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

יתרונות וחסרונות של איחוד הלוואות

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  יתרונות וחסרונות של איחוד הלוואות

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  ריבוי הלוואות? שאלו אותנו על איחוד הלוואות!

  פעמים רבות איחוד הלוואות יכול להיות גלגל ההצלה המדויק כאשר יש ריבוי הלוואות. בין אם המטרה היא ליצור שקט בחשבון הבנק ובין אם חל שינוי בסטטוס הפיננסי, איחוד הלוואות נעשה מסיבות מסוימות מאוד ולאיחוד כזה קיימות השלכות לטוב ולרע. אם אתם מתעניינים באיחוד ההלוואות הקיימות לכם, רצוי שתדעו לאן אתם נכנסים.

  כדי להכיר יותר טוב את איחוד ההלוואות, אלו הם היתרונות והחסרונות של פעולה זו

  יתרונות:

  עושים סדר בבלאגן

  כשלוקחים הלוואה אחת ניתן לעקוב אחר ההחזרים החודשיים בצורה קלה ופשוטה. אפשר גם להבין בשלב מסוים בצורך בהלוואה נוספת וכך מצטברות להן עם הזמן עוד מספר הלוואות שכל ייעודן לכסות על קודמותיהן. וכשמדובר בריבוי הלוואות הדבר הופך קשה יותר למעקב ומסורבל בהחלט עד כדי הגעה למצב שנוטלים הלוואה ל5 שנים שמתבזבזת בתוך מס' חודשים אך ההחזר החודשי מצטרך לסך ההתחייבויות שגם ככה מכבידות עליכם.

  איחוד הלוואות יכול לקחת אתכם ממצב כזה של כאוס בחשבון הבנק ולנקות אותו מכל הריביות המשתנות השונות, סכומי ההחזרים החודשיים שלא מפסיקים לרדת ובעיקר להחזיר אתכם לסדר שבהלוואה אחת. 

  בטוחה לאשראי

  לקיחת מספר לא מבוטל של הלוואות מעיד רבות על הקשיים הכלכליים שאנשים רבים מתמודדים איתם מדי יום. אך גם קורה שמשתנה המצב לטובה וברגע שקיים בבעלותכם נכס, גם אם כבר קיימת עליו משכנתא, עדיין הדבר יכול לחזר את שיקול האשראי של הבנק במתן הלוואה אחת גדולה וארוכה בהחזר חודשי נמוך. 

  סגירת מינוס

  הוצאתם את כל התדפיסים הבנקאיים שלכם, עשיתם את החישובים הנכונים והגעתם למסקנה שאם תאחדו את ההלוואות שלכם, לא רק שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים בצורה נורמטיבית ופחות מלחיצה, תוכלו גם לסגור את המינוס ולנשום לרווחה מעט? זה בהחלט יכול לקרות ואלו פעולות שאתם בהחלט רוצים לעשות אם אתם מתעניינים באיחוד הלוואות. 

  חסרונות:

  קנסות על הלוואות קיימות

  בכל פעם שלוקחים הלוואה, בוחרים במסלולים מסוימים ובנקודות יציאה מסוימות המאפשרות לסגור את סך ההלוואה בשלבים מוקדמים יותר מאשר בתאריך המוסכם, זאת בהסכמת שני הצדדים. כשאתם פונים לאיחוד הלוואות, עליכם לוודא שאתם בתיאום עם תאריכי היציאה מהן אחרת הקנס שתשלמו על יציאה לפני הזמן עלול להיות יקר. 

  לקראת סוף הלוואות

  אנחנו מבינים את הצורך והרצון בלסגור את כל ההלוואות, לאחדן לאחת ולא לראות את כל ההורדות האלו בכל חודש בשנה. אך אין זה אומר שאתם צריכים לאחד הלוואות שבעוד מספר חודשים קטן צפויות להיגמר. אם תעשו את החישוב, תוכלו לגלות שהריביות שאותן תשלמו במספר החודשים שנשארו לכם יהיה קטן מאשר תאחדו את אותן הלוואות להלוואה אחת גדולה.

  יתרונות וחסרונות של איחוד הלוואות

  לסיכום,

  אם אתם מתלבטים וחושבים על איחוד הלוואות אך לא יודעים אם אתם מתאימים לכך, אל תהססו להתייעץ עם יועצים פיננסיים מקצועיים שיתנו לכם הכוונה בהתאם לצרכים האישיים שלכם. 

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה