לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

מהו רישום שלילי ב-BDI וכיצד יש לו השפעה על המשכנתא שלכם?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מהו רישום שלילי ב-BDI וכיצד יש לו השפעה על המשכנתא שלכם?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  רישום שלילי ב-BDI? אל תילחצו! התייעצו

  לא כולם יודעים איך להתנהל עם כרטיס האשראי בפעם הראשונה שהם מקבלים אותו ליד. למעשה, לא כולם יודעים להתנהל עם כרטיס אשראי גם לאחר שנים שהיו איתו. חשבון הבנק של אותם אנשים בדרך כלל עמוס בהכנסות שלא מכסות את ההוצאות והתחייבויות שהופרו. גם אם הם לא זוכרים כל שגיאה או הודעה לפני נקיטת הליכים, הבנק זוכר הכל.

  יש לכם רישום שלילי ב-BDI ולא מצליחים לקבל משכנתא? יש לזה פתרון, המשיכו לקרוא

  רישום שלילי ב-BDI הוא למעשה היומן האישי של הבנק, בו הוא זוכר כל שגיאה, עיכוב או אי תשלום שהיה לכם. הדבר יכול לבוא נגדכם במידה ותרצו לבקש משכנתא. כיוון שהבנק זוכר הכל, הוא גם זוכר שאתם לא עקביים ושלא הצלחתם לעמוד בהבטחות שלכם בפעם הקודמת. לכן, הוא לא ימהר לתת לכם הלוואה כזו גדולה, כשהוא למוד מן העבר.

  למרות ההיסטוריה, האם יש סיכוי לקבל בכל זאת משכנתא עם רישום שלילי?

  בהחלט כן. עם ההתנהלות הנכונה במעמד הבקשה ועוד לפניה, הסיכוי שלכם לקבל משכנתא הוא גבוה עד מאוד. מכיוון והבנק לא נוטה לשחרר כספים לאנשים שלא עמדו בהתחייבויות שלכם, אתם בעצם צריכים להוכיח לבנק שהפעם תתנהלו באופן שונה.

  מה שאומר, שאתם תצטרכו להתנהל באופן שונה וכדי להתנהל באופן שונה, עליכם לדעת כיצד להתנהל עם הכספים שלכם בצורה נכונה. אם יש לכם רישום שלילי ב-BDI ואתם רוצים לבקש משכנתא, התייעצו עם יועצי משכנתאות המתמחים בתיקים עם רישום בבי די איי שהוא שלילי, ויודעים כיצד לחלץ אנשים מן הביצה הזו, אליה נקלעו.

  בהבנה של חשבון הבנק שלכם, תוכלו ליצור מערכת מסודרת של תשלומים, לדעת להיכן כל שקל הולך וכיצד להתנהל נכון עם ההוצאות שלכם אל מול ההכנסות שלכם. כשהבנק יראה שאתם מתנהלים כמו שצריך ומתחילים ליישר קו, הוא יחזור לתת בכם אמון ואף לבסוף ייתן לכם את המשכנתא אותה אתם צריכים לחיים החדשים.

  משכנתא למסורבי משכנתא – כאן!

  לא סתם הזכרנו את ייעוץ המשכנתאות. הזכרנו אותו כי הוא נחוץ לכם אם הגעתם לשלב בו אתם רוצים לבקש משכנתא אך יודעים שהעבר הפיננסי שלכם בעייתי. ההדרכה עבורכם בכל שלב בדרך היא נחוצה בכדי לגרום לבנק לחזור ולהאמין לכם. כי כשלבנק אין אמון, אין לכם את הדרך למשכנתא.

  כשאתם מחפשים יועץ משכנתאות, אתם צריכים למצוא את אנשי מקצוע בראש ובראשונה שייתנו לכם מענה למצב הספציפי שלכם, המתמחים בבקשת משכנתא לאלה שיש להם רישום שלילי ב-BDI. כשיהיה לכם את כל המידע ביד, תוכלו לדעת בבירור כיצד לפעול מול הבנק, מה להגיד, מה להוכיח ועל מה להתמקח.

  לסיכום,

  אל תתייאשו רק בגלל שהבנק אמר לכם לא. רישום שלילי ב-BDI זה לא סוף הדרך. אם תאמינו במטרה, תקבלו אותה בסוף.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה