לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

משכנתא לבנייה עצמית

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לבנייה עצמית

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  יזמים של עצמכם? אתם זכאים למשכנתא!

  אנשים פרטיים רבים מעוניינים לבנות את הנכס שלהם מאפס בהתאם על מנת להגיע להתאמה מקסימלית לצרכים ובוודאי בהתאם לדמיונם. בעבור בנייה של נכס מראשיתו, יש להשקיע זמן, תשומות ולא מעט כסף. מרבית הבונים יזדקקו בין היותר למשכנתא.

  רוצים לבנות לגמרי בעצמכם? אתם יכולים לקבל משכנתא לבנייה עצמית

  משכנתא לבנייה עצמית אולי תצריך מכם מימון שונה משל רכישת נכס קיים מקבלן או רכישת נכס מיזם אך היא יכולה להשתלם לכם מאוד. בראשית התכנון, עליכם להבין כמה כסף תצטרכו בעבור השקעה בבניית נכס לגמרי מאפס.

  לאחר שהתוכנית הראשונית תהיה בנויה מבחינה פיננסית, תוכלו פחות או יותר להבין היכן אתם עומדים ביחס לסכום אותו צריך לשלם. עם ההון הראשוני שלכם תוכלו לפנות לבנק ולבקש משכנתא לבנייה עצמית.

  אם אין לכם הידע המקדים במשכנתאות, אנו יכולים להמליץ לכם לבטח להתייעץ עם יועצי משכנתאות שיוכלו לסייע לכם בקבלת המשכנתא, גם אם היא שונה מהמשכנתאות הנלקחות בדרך כלל מהבנקים השונים.

  ליווי של יועץ משכנתא המכיר את המשכנתאות לבנייה עצמית יוכל לעזור לכם גם להבין את מצבכם הפיננסי אל מול ההלוואה הגדולה שאתם עומדים לקחת ומהן היכולות שלכם מבחינת ההחזרים החודשיים לבנק.

  יתרה מכך, יועץ משכנתאות המגיע מתוך עולם הבנקים אך בחר לעבוד בצד השני, לצד הלקוחות, יוכל לתת לכם יתרון על הבנק בכך שאתם מכירים את השיטות להתמקחות והשיטות להשגת העסקה הטובה ביותר עבורכם הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך יותר.

  כשמדובר בבנייה עצמית, לבנק אין את היכולת הממשית לאמוד את הנכס מאחר והוא לא קיים. לכן, היעזרות בשמאי מקרקעין שיבחן את השטח ואת תוכניות הבנייה הוא זה שיוכל לאמוד את הנכס ולתת לו ערך כספי. במתן הערך הכספי של הנכס העתידי שלכם לבנק, תוכלו לקבל משכנתא עד ל 70% מערך הקרקע ועלות הבנייה ללא התחשבות ברווח היזמי.

  ביצוע כל ההליכים המקדימים בטרם אתם ניגשים לבקש את המשכנתא היא חיונית בעבור קבלת המשכנתא. אם הבנק יראה שאתם לא מסודרים וכי אינכם מכירים את כל ההיבטים של משכנתא לבנייה עצמית, הוא עלול לסרב למשכנתא, מה שעלול לסבך לכם את התהליך ואולי אף ימנע אותו.

  בנוסף לכל מה שכתבנו, נוכל רק להוסיף שיועץ משכנתאות יוכל לתת מה שלא תוכלו לקבל בשום מקום אחר. המידע הקיים לו, אותו הוא מוכן לשתף עמכם יכול לשנות את גורל המשכנתא שלכם מקצה לקצה ואם לא די במשכנתא יכול לשנות את כל ההתנהלות הפיננסית שלכם לטובה.

  כך, אתם בטוחים שאתם בידיים טובות המלוות אתכם בדרך הנכונה לקבלת משכנתא לבנייה עצמית עד לתום הבנייה ותחילת המגורים בבית אותו בניתם במו ידכם.

  מידע נוסף לקריאה:

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה