לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

משכנתא חוץ בנקאית לגרושים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא חוץ בנקאית לגרושים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  גרושים? מסורבי משכנתא בבנק? בואו לקרוא על משכנתא חוץ בנקאית לגרושים

  אומרים שכשדלת אחת נסגרת, דלת אחרת נפתחת. אם עברתם גירושים, אתם ודאי יודעים זאת. אך לפעמים, גם כשאתם ממש רוצים לעבור הלאה ולהתחיל מהתחלה, אתם עלולים להיתקל בסירובים לבקשות השונות. כן, גם בבקשת המשכנתא. בקשה שזוגות רבים נוטים לבקש מדי חודש ושנה בכדי להתחיל חיים משותפים יחד.

  עם זאת, משכנתאות לזוגות, אשר מקיימים שתי הכנסות בחודש ומסוגלים לעמוד בגובה ההחזר, לאו דווקא יהיו מתאימות לגרושים, יחידים

  למה זה ככה?

  אם נחשוב רגע בדרך שהבנקים חושבים נבין שלבנקים רבים יהיה קשה יותר להלוות סכום גדול שכזה, עבור גרושים, הלא הם נפש אחת האמורה להחזירי סכום של שתי נפשות. אם הסטטוס שלכם עומד על גרוש/ה והבנק סירב לבקשתכם עבור משכנתא, דעו שיש דרכים אחרות להשיג את המימון אותו אתם הם צריכים גם בלי שהבנק יצטרך להתערב.

  כשאתם מרגישים שהכל רק הולך ומסתבך, זה בדיוק הזמן לתת לנו לעזור לכם לעשות קצת סדר בעניינים. מאחר ומשניים הפכתם לאחד, יהיה עליכם לעשות חישוב מחדש של כל ההוצאות וההכנסות שלכם. במידה ויש לכם ילדים, גם תשלומי המזונות נכנסים לחישוב זה. דבר כזה יהיה חיוני עבורכם בכדי שתוכלו לדעת איזה תמהיל משכנתא להרכיב בהתאם ליכולות הפיננסיות שלכם.

  חשוב שתדעו

  אם אתם לא רוצים לעבור את ההליך הזה לבד, דעו שאתם ממש לא צריכים. בעזרתו של יועץ משכנתאות, יועץ פיננסי שמכיר את עולם המשכנתאות מקרוב וברמה העדכנית ביותר, תוכלו להרכיב את המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם מצבכם המשפחתי החדש. משכנתא חוץ בנקאית לגרושים יכולה בן רגע לפתור את בעיית הסירוב ולאפשר לכם לפתוח את הדלת אל עבר העתיד שלכם.

  משכנתא חוץ בנקאית לעתים יכולה להישמע כדבר לא בטוח ומפחיד אפילו יותר מהבנק, אך אם עושים זאת בדרך הנכונה והחוקית, אין כל סיבה שלא תצליחו לעמוד בזה. ישנם גופים פיננסים שלא קשורים לבנקים כלל אך קיים להם האישור להעניק משכנתאות. וגם לגרושים. אז נכון, הריביות יהיו גבוהות יותר משל הבנקים אך אפשרויות ההחזר שלכם יהיו גמישות יותר.

  משכנתא חוץ בנקאית לגרושים

  קחו בחשבון

  אחת הסיבות לסירוב של הבנק היא התנהלות כלכלית לקויה ופיגורים בתשלומים רגע לפני הגירושים. ישנם מקרים רבים שלאחר הגירושים אין דרך לרכוש את חלקו של הצד השני בנכס, דבר שיכול לאלץ אתכם למכור את הבית. משכנתא חוץ בנקאית לגרושים (ובכלל) מתבססת על גמישות אשראית ונכונות לספק מענה יעיל, מהיר ומשתלם.

  יחד עם זאת, חשוב שתהיו זהירים בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית ועל כן נמליץ שוב על ייעוץ משכנתאות הנוגע לגרושים המעוניינים במשכנתא חוץ בנקאית. בעולם כה סבוך ומלא מידע, חשוב שיהיה מי שילווה אתכם ויראה לכם את הדרך הנכונה ביותר עבורכם. הלוואה חוץ בנקאית יכולה להישמע ברגע האמת מאוד נוחה, השאלה היא איך אתם מתפקדים איתה לאורך זמן.

  כאשר כל הידע נמצא בצד אחד של המגרש, יהיה לכם מאוד קל לגבש דעה מושכלת בנוגע לגוף איתו אתם צפויים להתקשר. מנגד, ישנן הצעות שנשמעות אטרקטיביות בזמן החתימה אך לטווח הארוך לא ממש יעשו עמכם חסד. לכן הידע שלכם הוא הנשק שלכם. חשוב שתדעו בדיוק לאן אתם הולכים כאשר אתם חותמים על משכנתא.

  לסיכום,

  הסטטוס המשפחתי שלכם לא אמור לשנות לכם אם אתם רוצים להתחיל מחדש. אם הבנק לא מאפשר לכם את זה, יש לכם הזדמנויות אחרות, אל תוותרו עליהן אך תתייעצו עליהן ותלכו עליהן בביטחון מלא.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה