לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

בדקו את עצמכם – מהו גובה החזר המשכנתא שאתם יכולים להרשות לעצמכם?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  בדקו את עצמכם – מהו גובה החזר המשכנתא שאתם יכולים להרשות לעצמכם?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  כל מה שצריך לדעת על גובה המשכנתא

  לא בטוחים מהו החזר המשכנתא שתוכלו לעמוד בו? זקוקים לייעוץ לגבי תמהיל המשכנתא המתאים ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם? כדאי לכם להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, על מנת להבין מהן האופציות האופטימליות ביותר עבורכם.

  אנו בתשואות פיננסים נשמח לסייע לכם לחשב את גובה החזר המשכנתא המתאים ביותר ליכולות הכלכליות שלכם, תוך כדי התחשבות ברמת השכר ובתוכניות שלכם לעתיד. אנו מעסיקים אך ורק יועצי משכנתאות מקצועיים ומנוסים, בעלי עבר במערכת הבנקאית. היועצים שלנו מכירים היטב את התחום ויודעים בדיוק כיצד להבטיח את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.

  גובה החזר המשכנתא המתאים ביותר עבורכם

  כל אחד יודע כי לקיחת משכנתא ל- 30 שנה, מחייבת לא מעט תכנון והבנה מעמיקה של התחום. מדובר על התחייבות כלכלית משמעותית, לכן חשוב להבין מהו גובה ההחזר החודשי שלא יכביד על ההוצאות השוטפות שלכם ולא יכניס אתכם לחובות כלכליים. לכן על מנת להימנע מכך, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בתחום, במטרה להבין מהן היכולות הפיננסיות שלכם ומהן ההוצאות השוטפות שלכם בתקופה הקרובה ובשנים הבאות. רוב האנשים נותנים את הדעת לתמהיל המשכנתא ולבחירת המסלולים השונים והריביות, אך יש לזכור כי גובה ההחזר החודשי מהווה את אחד הגורמים החשובים והמשמעותיים ביותר עבורם.

  בדקו את עצמכם - מהו גובה החזר המשכנתא שאתם יכולים להרשות לעצמכם?

  כיצד לבחור את גובה החזר המשכנתא?

  חשוב להבין כי גובה החזר המשכנתא משפיע באופן ניכר על אורח החיים שלכם, מאחר והוא מהווה את ההבדל בין חיים נוחים לבין לחץ כלכלי. חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי, מאחר וגובה ההחזר החודשי מושפע מבחירת המסלולים השונים וסוגי הריביות. מעבר לכך, יועץ משכנתאות אמור לחשב את יכולות ההחזר של משק הבית ולהבטיח כי ההחזר החודשי לא יפגע באיכות החיים שלכם ולא יגרום ללחץ כלכלי. ברמה העקרונית, ההמלצה הכללית היא להימנע מהתחייבות להחזר חודשי העולה על 25% מההכנסה הפנויה של משק הבית, במטרה למנוע קשיים כלכליים. יש לזכור כי ההוצאות של משק הבית צפויות להשתנות עם השנים, במיוחד כאשר מדובר על זוגות צעירים, שצפויים להקים משפחה ולשאת בהוצאות הגבוהות של גידול ילדים. לכן יש צורך לתכנן היטב את גובה ההחזר החודשי, תוך כדי מתן תשומת לב מיוחדת לצרכים של משק הבית ולהוצאות הצפויות במהלך הדרך. מעבר לכך, כדאי לדעת כי הבנקים לא מאשרים החזר חודשי הגבוה מ- 50% מסך ההכנסה החודשית של משק הבית.

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי גובה ההחזר החודשי המתאים ביותר עבורכם. היועצים שלנו ישמחו לבדוק לעומק את היכולות הפיננסיות שלכם ולחשב את ההוצאות הצפויות לכם בשנים הבאות. כתוצאה מכך, נוכל לבנות עבורכם תמהיל משכנתא המתאים לכם באופן אישי, במטרה להבטיח החזר משכנתא נוח, שלא יכביד עליכם מבחינה כלכלית. למידע נוסף, צרו קשר.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה