לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

מהו רישום BDI – המדריך למתחילים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מהו רישום BDI – המדריך למתחילים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מהו רישום BDI?

  מתקשים לקבל הלוואה או משכנתא מהבנק בתנאים נוחים? ייתכן כי אתם מחזיקים ב- BDI נמוך, שגורם לבנקים לחשוב פעמיים לפני שהם מאשרים לכם משכנתא או הלוואה.

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע למרות ה- BDI שלכם ולהגיע לאיזון פיננסי. היועצים שלנו הינם יוצאי המערכת הבנקאית, לכן יש לנו את כל הידע, המיומנות והכלים הנדרשים, במטרה להשיג לכם את העסקאות המשתלמות ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולספק לכם את כל הידע והכלים הדרושים, לצורך הגעה לחירות פיננסית, סגירת חובות פעילים ומניעת חובות חדשים.

  כל מה שמעולם לא סיפרו לכם על רישום BDI

  החל משנת 2019 נכנס לתוקף חוק נתוני האשראי, המאפשר לבנק ישראל לתעד את כל העבר הפיננסי שלכם. חברת BDI נחשבת לאחת החברות הגדולות והמוכרות ביותר, שקיבלה רישיון ממשרד המשפטים, לצורך איסוף ומעקב אחר נתוני האשראי של כל תושבי ישראל. המטרה היא לספק לבנקים ולגופי המימון החוץ בנקאים מידע עדכני ורלוונטי לגבי רמת האמינות שלכם. אדם בעל דירוג אשראי גבוה, יוכל ליהנות מהלוואות ומשכנתאות בתנאים מועדפים, כולל ריביות נמוכות יותר, עמלות נמוכות יותר וכמובן תנאי החזר נוחים ומשתלמים. לעומת זאת, אדם בעל דירוג אשראי נמוך, עלול להתקשות לקבל אישור משכנתא או אישור הלוואה מהבנק. אנשים אלו נחשבים לבעלי פוטנציאל סיכון גבוה מידי, לכן אף בנק לא ממהר להעניק להם הלוואות. לרוב אנשים בעלי דירוג אשראי נמוך, ייאלצו להסתפק בתנאים פחות משתלמים וריביות גבוהות משמעותית, כתוצאה מהיסטורית האשראי שלהם.

  מהו רישום BDI - המדריך למתחילים

  רישום BDI – כיצד לשנות את המצב?

  החדשות הטובות הן שדירוג האשראי שלכם אינו נצחי, אלא מדובר על מידע שמתעדכן באופן תמידי. לכן היסטוריה פיננסית שלילית אומנם מורידה מדירוג האשראי שלכם, אך התנהלות כלכלית נבונה ומחושבת, תוכל להעלות את דירוג האשראי ולשפר את המצב הפיננסי שלכם. המידע השלילי נמחק לאחר שלוש עד שבע שנים, לכן יש לכם את האפשרות להתחלה פיננסית חדשה. כמו כן, יש לזכור כי בחלק מהמקרים ניתן למחוק מידע שלילי, או לפחות להפחית מהערך שלו, באמצעות תוספת של מידע חיובי. יועצי אשראי מנוסים ומקצועיים יוכלו לסייע לכם לשפר את דירוג האשראי שלכם, במטרה לאפשר לכם ליהנות מתנאי מימון נוחים ומשתלמים יותר. כמו כן, זוהי הדרך היעילה ביותר להגיע לאיזון כלכלי ולהתנהלות פיננסית מושכלת יותר. רישום BDI כולל מידע פיננסי הקשור אך ורק לעמידה שלכם בהתחייבויות שונות, לכן צ'קים חוזרים, אי עמידה בהחזרים החודשיים או איחור בתשלום המשכנתא, עלול להפחית משמעותית את דירוג האשראי שלכם. הדבר נכון גם במקרים של פשיטת רגל, פתיחת תיק בהוצל"פ, חריגה ממסגרת האשראי וכדומה.

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע לכם למרות דירוג ה- BDI שלכם. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה