לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

מהם מסלולי המשכנתא הנפוצים?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מהם מסלולי המשכנתא הנפוצים?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מתעניינים במשכנתא? התעניינו בייעוץ פיננסי!

  אם בעבר היו מעט מאוד מסלולי משכנתא, כאלה שנתנו כמה אפשרויות מאוד מסוימות ובכך נגמרה השיחה על המשכנתא, העברת ההלוואה עצמה וההחזרים החודשיים. אולם היום קיימות הרבה יותר אפשרויות למשכנתאות השונות וכל מקרה לחלוטין לגופו. עם זאת, ישנם מסלולי משכנתא שנוח ופשוט לקחת, ללא כל התעסקות ממושכת או קושי.

  אלה הם מסלולי המשכנתא הנפוצים ביותר

  משכנתא בעלת ריבית קבועה וצמודה למדד

  משכנתא זו יכולה לשנות את ההחזרים החודשיים בגובה התשלום שלהם בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן בעוד הריבית נשארת קבועה לכל חיי ההלוואה

  זוהי משכנתא סטנדרטית, בסיכון יחסית נמוך שיכולה לאפשר לקיחת הלוואה גדולה ועמידה בהחזרים שלה. כאשר הדברים קבועים מראש, גם אם בסוף יוצא שעלו יותר, הם יותר נוחים להבנה ועשייה.

  מנגד, קיימת משכנתא בעלת ריבית קבועה אך לא צמודה.

  משכנתא זו כמו שמה, היא משכנתא אשר הריבית אותה הבנק לוקח היא קבועה, לא משתנה ולא משנה אילו שינויים חלים במדדים השונים. משכנתא זו נוחה לאלו שלא רוצים להמר על המדדים השונים ויודעים שהם מסוגלים לעמוד בהורדה החודשית של התשלומים יחד עם הריביות המשתנות שהבנק לוקח.

  מסלול משכנתא זה נחשב לסולידי ביותר ואנשים רבים עומדים בו על אף השינויים החלים במשק בעקבות המדדים המשתנים.

  לקיחת משכנתאות ובחירת המסלול הנכון למשכנתא שלכם היא החלטה בעלת כובד משקל גדול ועל אף שהן נראות סטנדרטיות ורבים עשו זאת לפניכם, אין זה אומר שאתם צריכים להסתכל עליהן כך. התחייבות ארוכת שנים היא לא דבר להקל ראש בו ואין לדעת מה יהיה אפילו בשנה הבאה. הן מבחינת הבנק והן מבחינת היכולות הפיננסיות שלכם.

  בחירת מסלול משכנתא נפוץ בהחלט יכול להקל על התסבוכת אך עליכם להיות בטוחים שזוהי הבחירה הנכונה למצב הנתון שלכם. באמצעות ייעוץ משכנתאות על מצבכם הפיננסי ועל האפשרויות שלכם בקבלת המשכנתא, תוכלו לקבלת החלטות מושכלות ולחסוך הרבה מאוד כסף שהבנק היה שמח לקבל.

  יועץ משכנתאות יכול לעשות לכם סדר, להסביר לכם על כל משכנתא, מה כל מושג אומר ומהו תמהיל המשכנתא הנכון עבורכם. יהיה עליכם לעשות עבודה על חשבון הבנק שלכם ולהוכיח לבנק כי אתם מתנהלים בצורה הנכונה. וכשהבנק רוצה לראות דברים בדרך שלו, ייעוץ משכנתאות יכול לגלות לכם כיצד לעשות זאת.

  לסיכום,

  המילה משכנתא אולי נשמעת מפחידה מבחוץ, אך עם ההבנה והידע הדרוש בשביל לנהל משא ומתן עם הבנק על ההלוואה הגדולה אותה אתם עומדים לקחת, אתם בהחלט יכולים גם לקבל אותה. ידע זה כוח ומול הבנק, כדאי לכם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה