לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

ריביות משכנתא עדכניות

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  ריביות משכנתא עדכניות

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מבולבלים מהריביות? בואו להבין יותר יחד איתנו!

  מי ששומע את המילה משכנתא ישר יודע שמדובר בשיחה מורכבת, בעלת פרטים רבים אשר רובה נעשה במושגים השייכים לעולם המשכנתאות ובחישובים הקשורים לאחוזים ומדדים ובלאגן אחד שלם. אבל אם רגע נעצור ונפרק את כל מה שקשור למשכנתא, אפשר להבין ואפילו די בקלות איך היא מורכבת וממה.

  לא מכירים את עולם המשכנתאות? בואו להכיר את הנושא של ריביות משכנתא עדכניות

  מרגע שהתחלתם להרכיב את תמהיל המשכנתא שלכם, יהיו לכם כמה בחירות לבצע בכדי להרכיב את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורכם ועבורכם בלבד. כלומר, העובדה שאתם יודעים על תמהיל של אדם קרוב לא אומרת שאותו תמהיל יתאים לכם. לכן, חשוב שתישארו בעובדות אותן אתם מכירים על מצבכם הפיננסי ופעלו לפי זה.

  כשמדובר בבחירת הריביות הנכונות למשכנתא שלכם, יהיה עליכם להבין מה עדיף עבורכם בהתאם למצבכם הפיננסי, למדד המחירים לצרכן ולקוות שלא תופיע עוד מגפת קורונה. ישנם כאלה שיעדיפו לבחור בריבית הקבועה, כך הם יודעים שבכל חודש יורד סכום קבוע ויחסית נמוך למשך כל תקופת התשלום. מצד שני, ישנם את אלה שיעדיפו ללכת על הריבית המשתנה, שעשויה להשתנות לטובתם.

  מאחר והריביות, עשויות להשתנות בהתאם למדדים השונים והמשתנים מדי חודש בד"כ הריביות הממוצעות מתחדשות בהתאם .ומועברות לבנקים השונים. כך, משתנות הריביות בהתאם לשינויים היומיומיים.

  אחרי הכל, מהי ריבית? ריבית זו הדרך של הבנק ממנו אתם מבקשים משכנתא, להבטיח לעצמו רווח מהעסקה, לטווח הארוך, בכך שלכל החזר מוצמדת ריבית. הבנק, כשאר הבנקים, מקבלים את המידע על השינויים השונים בריביות מבנק ישראל ופועלים לפיו.

  במידה והמדדים עלו, יאלץ הבנק לבצע את הפעולות הנכונות עבורו, מה שאומר שתמחור הכסף שהבנק מוכר לנו עשוי לעלות. מאחר ואי אפשר לדעת מה יוליד המחר, אנשים רבים מעדיפים להישאר על הצד הבטוח וללכת על ריביות קבועות שלא משתנות לאורך כל תקופת ההחזר. מנגד, אם מדדי השוק צונחים, זו עשויה להיות חוויה נהדרת עבור אלה שהלכו על ריבית לא קבועה.

  כך או כך, את החישובים האלו עליכם לעשות לפני שאתם בכלל פונים לבנק שבחרתם בכדי לבקש משכנתא. עליכם להיות מודעים למצבכם הפיננסי, לדעת בדיוק מהן ההכנסות שלכם ומהן ההוצאות שלכם ויותר מזה, לדעת שאתם מסוגלים לעמוד בהחזרים החודשיים למספר שנים טובות.

  ההמלצה שלנו תהיה להיוועץ עם צוות יועצים פיננסים המכיר את נושא המשכנתאות מקרוב, מכיר את הריביות השונות, המתעדכנות מדי יום ויידע לנתב אתכם בהתאם לנתוני חשבון הבנק שלכם לתמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם.

  לסיכום,
  משכנתא לא לוקחים סתם כך. מן הסתם, יש לכם פרויקט שאתם רוצים כבר להתחיל והמשכנתא היא הדרך שלכם לעשות זאת. כיוון שמדובר בסכום כסף די גדול, וודאו כי אתם מכירים את כל התהליך ועושים הכל בצורה הנכונה.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה