לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

הקשר בין הצמדה להחזר חודשי במשכנתאות

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הקשר בין הצמדה להחזר חודשי במשכנתאות

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מבולבלים מהמשכנתא? שאלו אותנו!

  לעולם המשכנתאות יש כל כך הרבה מושגים ואם אתם לא שייכים לו, הסיכוי שתכירו את אותם מושגים הוא כמעט אפסי. רק כאשר מתחילים להתעניין בלקיחת משכנתא מתחילים להכיר יותר לעומק את המושגים השונים והתמונה לאט לאט מתבארת לתבנית מאוד מאוד מורכבת.

   

  בין כל המושגים הקיימים למשכנתא, מה הקשר בין ההצמדה להחזר החודשי שלה?

  בראש ובראשונה, הקשר הישיר בא לידי ביטוי בשינוי ההחזר החודשי בהתאם לבחירת ההצמדה שלכם. אם בחרתם בהצמדה למדד המחירים לצרכן, ישתנה ההחזר בהתאם לשינוי המדד. אם בחרתם בהצמדה לשער החליפין, שער המטבעות הזרים, הרי שההחזר החודשי ישתנה בהתאם לשינוי השערים.

  בחירת הצמדה היא בחירה אחת מיני רבות שתהיו צריכים לבצע כשאתם מרכיבים את תמהיל המשכנתא שלכם. יהיה עליכם לדעת בדיוק מהו מצבכם הכלכלי, עם איזה הון התחלתי אתם יכולים להגיע אל הבנק ומהי אפשרות ההחזרים החודשיים בהם תוכלו לעמוד מבלי לקרוס הן מבחינה כלכלית והן מבחינה נפשית.

  לפני שאתם בוחרים בהצמדה, עליכם להבין האם זהו המסלול הנכון ביותר עבורכם כשאתם ניצבים מול בחירת המשכנתא שלכם והאם משכנתא שלא צמודה תהיה אופציה יותר בטוחה עבורכם. אם אינכם יודעים לפרוס בעצמכם את המשכנתא לטווח שנים ארוך, העצה הטובה שנוכל לתת לכם היא להתייעץ עם יודעי דבר.

  כשאנחנו אומרים יודעי דבר אנחנו מתכוונים ליועצי משכנתאות מוסמכים המכירים את עולם המשכנתאות על כלל מושגיו וידעו לעזור לכם בהכרת המושגים, היקשרם אחד לשני וקישורם. כאשר אתם מבינים יותר את הסיכונים, אתם יכולים לדעת לאיזו משכנתא לא להתקרב כלל ועל איזו משכנתא להתעניין יותר.

  יועץ משכנתאות יוכל ללוות אתכם לאורך כל תהליך הבקשה החל מהכרת עולם המשכנתאות וכיצד הוא עובד ועד לצמצום המשכנתאות והגעה למשכנתא האידאלית עבורכם כזוג. מעבר להכרת המושגים, ייתכן ודווקא היועץ יהיה זה שימליץ לכם על הצמדה זאת תוך נימוק ברור למה בחירה זו תטיב עמכם ועם מצבכם הכלכלי לאורך השנים.

  כאשר ידע זה כוח, השתמשו בו נכונה, גם אם זה על ידי התייעצות עם איש מקצוע. לא להכיר את עולם המשכנתאות זו לא בושה ודווקא ההתייעצות עם אנשי המקצוע הנכונים היא זו שתעניק לכם את מרב הכוח מול הבנק כאשר זה ינסה להערים קשיים.

  כל סעיף במשכנתא קיים מסיבה מסוימת ובעיקר בכדי להגן על האינטרס של הבנק לקבל את כספו בחזרה ויותר. כך, ייתכן והבנק ימליץ לכם משכנתא מסוימת והיא דווקא לא תפגוש את האינטרס שלכם. ייעוץ משכנתאות יכול לתת לכם את הכלים להתמקח עם הבנק ולהגיע לתוצאות טובות יותר ואולי אפילו עבור שני הצדדים.

  לסיכומו של דבר,

  קיים קשר ישיר בין ההחזרים החודשיים שלכם ולהצמדה. הכל תלוי בבחירות אותם אתם עושים והאם תוכלו לעמוד בהן.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה