לייעוץ חינם 24/7: 

03-9477729

משכנתאות

החשיבות של יועץ עסקי

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  החשיבות של יועץ עסקי

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מתעניינים לגבי שירותיו של יועץ עסקי? העסק שלכם זקוק להבראה ואתם לא יודעים כיצד לגייס את האשראי הנדרש? אנחנו כאן עבורכם!

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לספק לכם שירותי ייעוץ עסקי וייעוץ משכנתאות ברמה הגבוהה ביותר! כל היועצים שלנו מגיעים מהמערכת הבנקאית עם רקע בתחום האשראי והמשכנתאות, דבר שמבטיח היכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית והבנה של כל הניואנסים השונים. אנו מתחייבים לריביות הנמוכות ביותר בשוק ולהתאמת העסקה האידיאלית ביותר עבור העסק שלכם. נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי לקיחת הלוואה להקמת העסק, או לחילופין, לגייס אשראי לצורך הבראת העסק או המשך ההרחבה שלו.

  החיוניות של יועץ עסקי להתנהלות הפיננסית של העסק

  כל סוג של עסק יכול להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי, שיוכל לסייע לו להתנהל בצורה יעילה ורווחית יותר. היועץ העסקי יוכל לסייע לכם להקים את העסק, להרחיב אותו בעת הצורך וכמובן להבריא אותו, במקרים של התנהלות כלכלית כושלת. לא מעט בעלי עסקים מתקשים להתנהל נכון בפן הפיננסי, דבר שמוביל לא פעם לבעיות בתזרים המזומנים ולקשיים בתשלום לספקים או לעובדים. לכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, על מנת להבטיח לעצמכם עסק רווחי ופרודוקטיבי.

  היועץ העסקי יסייע לכם בשלבי התכנון הפיננסי, על מנת להבטיח התנהלות מקצועית ואיכותית, בהתאם לתוכנית העבודה והאסטרטגיה שנבנו מראש. עסקים שפועלים במתכונת של "כיבוי שריפות" עלולים לסבול מחוסר תכנון מקדים, שיוביל בסופו של דבר לבעיות פיננסיות שונות. יש צורך לקלת בחשבון את כל העלויות של העסק, כולל הריביות שיש לשלם על ההלוואות השונות, המינוס שהולך וגדל בכל חודש וכדומה. היועץ העסקי יסייע לכם להגיע לנקודת האיזון התפעולית, שבה ההכנסות משתוות להוצאות של העסק. בהמשך, הוא יסייע לכם להחזיר את כל החובות שלכם לבנק ולהתחיל להרוויח.

  מה החשיבות של יועץ עסקי והאם חייב אחד? | תשואות פיננסים

  יועץ עסקי – מה כדאי לדעת?

  באמצעות יועץ עסקי תוכלו להעריך את כושר הפירעון של העסק בכל רגע נתון, כלומר להבין מהי יכולת התשלום של העסק. מדובר על מצב שבו העסק מסוגל לשלם את כל החשבונות שלו וההוצאות שלו קטנות מההכנסות. המטרה היא להגיע למצב של כושר פירעון של 100%, כלומר מצב שבו העסק מסוגל להחזיר את כל החובות שלו באופן מידי. המטרה של הייעוץ העסקי היא ללמד אתכם כבעלי עסקים כיצד להתנהל נכון מבחינה פיננסית ולהימנע מהוצאות מיותרות, שאינן מייצרות הכנסה נוספת. חלק מהאנשים בוחרים לשדרג את הרכב שלהם או לשפר את תנאי השכר שלהם על חשבון העסק, דבר שמפחית את הרזרבה ויוצר הוצאות מיותרות. לכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, במטרה להבין כיצד להתנהל בצורה נבונה יותר, תוך כדי הגדלת הרווחיות של העסק ומניעה של חובות עתידיים. 

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לספק לכם שירותי ייעוץ עסקי וייעוץ משכנתאות, במטרה לסייע לכם לגייס אשראי לעסק ולהתנהל בצורה מושכלת יותר בפן הפיננסי. צרו קשר!

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה